Prace się zakończyły, odpady pozostały

Tczew - Prace się zakończyły, odpady pozostały

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
W ostatnim czasie przy ul Saperskiej trwają różnego rodzaju prace nad poprawieniem wyglądu osiedla - elewacje budynków, nowe trawniki itd jednak pozostają po nich nie tylko efekty w postaci poprawy estetycznej, ale też odpady, do których usunięcia się nikt nie poczuwa. W tym artykule chciałabym zwrócić uwagę na pozostawione i porozrzucane części chodników przy Saperskiej 5. Kto to ma zabrać? To jest pytanie na ten artykuł, bo nikt się do tego nie poczuwa.
Pozdrawiam

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +3

  Markeslo_gość

  07.08.2010, 13:57

  Powinna firma po sobie posprzątać-to oni wykonują remont i to powinni zająć się odpadami. Domyślam się,że pojawią się opinie-widzisz to posprzątaj ale przecież nikt nie ma w obowiązku po kimś tego robić.Firma dostaje wynagrodzenie za swoja prace wiec niech się wszystkim zajmą od początku do końca-choć właśnie egzekwowanie tego od nich jest najtrudniejszą sprawą.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xxx.xx2 
 • -24

  mieczyslaw

  09.08.2010, 09:05

  Egzekwowanie.

  Wyegzekwowanie tego nie jest trudne, wystarczy się interesować tym, co firma robi na "moim" podwórku, a potem najnormalniej w świecie im nie zapłacić lub skonstruować umowę w taki sposób, że jeśli czegoś nie zrobią/ zrobią źle to właśnie na podstawie umowy możesz tego od nich wymagać. Nie chcą spełnić warunków umowy, którą podpisali - sąd i kary pieniężne. Proste i skuteczne.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +9

  Adam_gość_gość

  07.08.2010, 19:03

  ...

  niech posprzata osoba ktora podpisala protokol odbioru prac remontowych bo widac golym okiem ze nie raczyla pofatygowac sie na miejsce

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx5 
 • +3

  gosc_gość

  07.08.2010, 19:19

  uwaga pies!

  Po ulicy Saperskiej i aleji zwyciestwa biega sredniej wielkosci czarny pies mieszaniec wilka z czyms :) posiada jakas samorobna obroze. Dzwonilam wczoraj na staz nasza i co mieli sie tym zajac i co? pies wlasnie wyzeral odpadki pod oknami .... Co do ekip remontowo budowlanych to w zeszlym roku po ich ocieplaniu do dzi sni emozna z futryn pozbyc sie cementu itp.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx9.xx9 
 • -8

  Aha_gość

  07.08.2010, 20:18

  Posprzataj

  Jak ci się nie podoba to zrób dobry uczynek i posprzątaj.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx0 
 • +2

  Kasia_gość

  07.08.2010, 21:41

  Do Aha-gość

  Już w pierwszym komentarzu mądry piszący przestrzegł przed kimś takim jak Ty... Co te komentarze - " .....to posprzątaj" mają wnieść? Chyba tylko wprowadzić nie zdrową rozmowę. Osoba pisząca artykuł - ma rację , Nasza Spółdzielnia nie potrafi wywiązywać się z wielu rzeczy - tak jest i w tym przypadku - bo to raczej Oni jak instytucja odebrała budowę?

  Odpowiedz
  IP: 95.41.xx3.xx7 
 • +3

  TCZEWIAK5

  14.08.2010, 23:51

  Myślę,że można by podać do wiadomości nazwy firm,które nie do końca wywiązują się z umów-wybierajmy te skuteczne w działaniach a takim jak z tego artykułu pokażmy żółtą kartkę.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.