Tcz.pl logo

Szukaj

Zablokował przejście pożarowe oraz wjazd dla inwalidów. To nie koniec

(fot. czytelnik)

wydarzyło się
12
09.2024
Czwartek
Zablokował przejście pożarowe oraz wjazd dla inwalidów. To nie koniec

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
W jednej z malborskich galerii pewien klient postanowił zaparkować tam, gdzie parkować nie wolno. Zablokował przejście pożarowe oraz wjazd na miejsce parkowania dla inwalidów oraz utrudnił klientom dostanie się do windy...

Gdy obsługa galerii grzecznie pana prosiła o przestawienie auta, "pan" w chamski sposób odzywał się do obsługi. Obsługa próbowała zgłosić ten incydent na policję, ale niestety, zbyt długi czas oczekiwania na połączenie z policją, zakończył się tym, iż Tczewiak i burak z zachowania, odjechał z piskiem opon trąbiąc i wyzywając...

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (27)
dodaj komentarz

  • -34

    uwaga na gmb_gość

    04.11.2024, 18:14

    kto to w ogóle wrzucił na portal? robienie gównoburzy z prawidłowo zaparkowanego pojazdu... to tylko po złej stronie Wisły ;) 1. auto nie stoi na zakazie - nie ma tam koperty ani znaku zakazu 2. jest przejście / da się swobodnie przejść (po to są barierki jak domniemam? 3. miejsce dla niepełnosprawnych jest oznaczone liniami ciągłymi po bokach, a od przodu nie - to jasno określa gdzie jest wjazd na miejsce dla niepełnosprawnych... Autorowi tego art. serdecznie gratuluję IQ rozgwiazdy...

    Odpowiedz
    IP: 78.31.xx7.xxx  #
  • +26

    Tcz-gość_gość

    04.11.2024, 21:03

    Ehh

    A widzisz tam nawias / znaczniki do parkowania ? Tak to jest jak się prawko w Laysach znajdzie i kupi sobie suva. Ma się wszystko w du..Znając życie ten ktoś nawet kierunków nie używa

    Cytuj
    IP: 89.200.xx9.xx4  #
  • +17

    Michalec _gość

    04.11.2024, 18:25

    Michalec

    Ta osoba dość mocno zajmuje się narkotykami!

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx8.xx4  #
  • -11

    BM _gość

    04.11.2024, 18:39

    Michalec

    Skoro wiesz coś w sprawie to mam nadzieję że zostaniesz namierzony po IP przez odpowiednie służby...

    Cytuj
    IP: 37.47.xx6.xx7  #
    +7

    stop hejt_gość

    05.11.2024, 14:51

    stop hejt

    Leszcz już tyle razy dostał z liścia że pod kopułą nie styka.

    Cytuj
    IP: 89.174.xx5.xxx  #
  • -5

    Tczewiaki_gość

    04.11.2024, 18:34

    Jak na Tczewiaka przystało ! Cham burak i na dodatek z Tczewa! Napewno z akcentem mówił "take " kedy" i JO hahahah wstyd

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx4.xx6  #
  • +11

    Jacula_gość

    04.11.2024, 21:53

    Imbecylu, GTC to też np Pelplin, Subkowy i okoliczne wioski.

    Cytuj
    IP: 165.225.xx6.xx3  #
    +5

    jo_gość

    06.11.2024, 18:46

    jo

    Jo to regionalizm i jest częścią mowy na Kociewiu, Kaszubach a nawet na Mazurach. Można się douczyć a nie pisać bzdury

    Cytuj
    IP: 178.37.xx0.xx8  #
    +2

    Marek_gość

    11.11.2024, 12:49

    Też jestem Tczewianinem. Parkuje grzecznie w miejscu wyznaczonym. Buraki znajdziesz w każdym mieście.

    Cytuj
    IP: 178.235.xx6.xx5  #
  • +8

    BM_gość

    04.11.2024, 18:34

    Brak opłaty za parking ?

    Może debil chciał ominąć opłatę za parking gdyż zaparkował w miejscu nie oznaczonym liniami ???? tak przynajmniej to działa w strefie płatnego parkowania że opłata dotyczy miejsc wyznaczonych liniami ale zazwyczaj parkowanie poza liniami kończy się mandatem za parkowanie w niedozwolonym miejscu, jest monitoring na parkingu skoro zaparkował w miejscu nie dozwolonym to chyba nie będzie problemu z wystawieniem mandatu "cwaniaczkowi". Dodam tylko że rejestracja GTC nie oznacza że ktoś jest z Tczewa, powiat tczewski to troszkę więcej miast i wiosek jak np. Subkowy, Pelplin czy Gniew i tak aż do Pieniążkowa.

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx6.xx7  #
  • +19

    Marcin _gość

    04.11.2024, 19:10

    Obecnie nie ma obowiązku zmiany tablic także równie dobrze mógł to być mieszkaniec Malborka który zakupił auto w innym mieście.

    Cytuj
    IP: 5.173.xx5.xx8  #
  • +7

    Tczewiak_gość

    04.11.2024, 19:21

    Oczywiście sprawa nagłośniona, będą procedury, potem przeterminowanie i nikt z tym nic nie zrobi .... Wesoła Unia i wyj**anie wszystkich we wszystko. JESTEM ZA SAMOSĄDEM !!!! JEDYNE ROZWIĄZANIE

    Odpowiedz
    IP: 31.10.xx8.xx5  #
  • -4

    Xyz_gość

    04.11.2024, 23:02

    Określenie osoby z niepełnosprawnością inwalidą jest pogardliwe i stygmatyzujące.

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx4.xx7  #
  • Xyz_gość

    05.11.2024, 13:09

    Nie mówiąc już o nazywaniu kogoś burakiem..

    Cytuj
    IP: 31.0.xx2.xx4  #
    +2

    arho_gość

    05.11.2024, 22:07

    kaleka

    Po prostu kaleka ... jeśli Mu czegoś (np. nogi) brakuje. Nowomowa (osoba z ...) nie jest w Polsce potrzebna. Mam polskie określenie "kaleka" i już. Nikogo to nie obraża bo to prawda. Niech sobie nowomowę wymyślają lewacy w swoich glowach i tam niech ją trzymają.

    Cytuj
    IP: 37.248.xx1.xx9  #

    Arho_gość

    05.11.2024, 22:11

    kaleka

    a tu jak widzę komuś nawet słowo "inwalida" przeszkadza gdy kiedyś to był takie wspaniałe i wydelikatnione bo francuskie. Ło jeny, ło jeny, że stygmatyzujące .. ło jeny, no tylko się rozpłakać. Już niektórzy w paranoję wpadli, że kaleka czy inwalida jest nieładne. A co tu niby nieładnego ?

    Cytuj
    IP: 37.248.xx1.xx9  #
  • +2

    Tczewianin_gość

    05.11.2024, 07:44

    ;)

    Jedna z malborskich galerii ;) ;)

    Odpowiedz
    IP: 193.200.xx1.xx8  #
  • Artykuł dla debili_gość

    05.11.2024, 08:43

    TRAGEDIA XD

    Odpowiedz
    IP: 46.205.xx0.xx7  #
  • -7

    Co za kraj_gość

    05.11.2024, 09:23

    Ttttt

    Nie bardzo widzę co za problem ten samochód spowodował .Gratuluję robienia problemu gdzie go nie ma .

    Odpowiedz
    IP: 37.248.xx3.xx6  #
  • Seeler_gość

    10.12.2024, 21:24

    Ty kolo nawt gdybyś sobie w gacie nawlił nie widziałbyś problemu!

    Cytuj
    IP: 94.40.xx5.xx9  #
  • +3

    majbolk_gość

    05.11.2024, 15:09

    majbolk

    widzi gtc to zaraz myśli tczewiak... ciasna czapeczka autora uciska

    Odpowiedz
    IP: 83.20.xxx.xx3  #
  • +3

    Galerianka_gość

    06.11.2024, 01:31

    W jednej z malborskich ?

    To ile w w malborgu jest galerii? Tosz to szok ! Jest djor i szanel ? W tych galeriach...

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx0.xx5  #
  • Kazik _gość

    06.11.2024, 16:24

    Jak bede tam tez tam postawie . Pozdrawiam krzyżaków za wisły

    Odpowiedz
    IP: 37.31.xx6.xx3  #
  • SELER_gość

    10.12.2024, 21:22

    Ty, co najwyżej możesz chłopka z brazu w kiblu postawć :)

    Cytuj
    IP: 94.40.xx5.xx9  #
  • +4

    Czytelnik _gość

    06.11.2024, 16:29

    X

    GTC to też może być ktoś z Malborka , nr rejestracyjny pojazdu nie świadczy obecnie skąd pochodzi właściciel pojazdu ;)

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx0.xxx  #
  • +1

    majbolk_gość

    06.11.2024, 17:17

    majbolki

    dla majbolka gtc to czczef i kropka

    Cytuj
    IP: 83.20.xxx.xx3  #
  • Seeler_gość

    10.12.2024, 21:27

    "Po prostu kaleka ... jeśli Mu czegoś (np. nogi) brakuje. Nowomowa (osoba z ...) nie jest w Polsce potrzebna. Mam polskie określenie "kaleka" i już. Nikogo to nie obraża bo to prawda. Niech sobie nowomowę wymyślają lewacy w swoich glowach i tam niech ją trzymają."

    Ty panie kaleka, daj sy naluz bo ci żyłka trzśnie!

    Odpowiedz
    IP: 94.40.xx5.xx9  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.