Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
W jednej z malborskich galerii pewien klient postanowił zaparkować tam, gdzie parkować nie wolno. Zablokował przejście pożarowe oraz wjazd na miejsce parkowania dla inwalidów oraz utrudnił klientom dostanie się do windy...
Gdy obsługa galerii grzecznie pana prosiła o przestawienie auta, "pan" w chamski sposób odzywał się do obsługi. Obsługa próbowała zgłosić ten incydent na policję, ale niestety, zbyt długi czas oczekiwania na połączenie z policją, zakończył się tym, iż Tczewiak i burak z zachowania, odjechał z piskiem opon trąbiąc i wyzywając...
Gdy obsługa galerii grzecznie pana prosiła o przestawienie auta, "pan" w chamski sposób odzywał się do obsługi. Obsługa próbowała zgłosić ten incydent na policję, ale niestety, zbyt długi czas oczekiwania na połączenie z policją, zakończył się tym, iż Tczewiak i burak z zachowania, odjechał z piskiem opon trąbiąc i wyzywając...
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.





























Komentarze (27)
dodaj komentarz
uwaga na gmb_gość
04.11.2024, 18:14
kto to w ogóle wrzucił na portal? robienie gównoburzy z prawidłowo zaparkowanego pojazdu... to tylko po złej stronie Wisły ;) 1. auto nie stoi na zakazie - nie ma tam koperty ani znaku zakazu 2. jest przejście / da się swobodnie przejść (po to są barierki jak domniemam? 3. miejsce dla niepełnosprawnych jest oznaczone liniami ciągłymi po bokach, a od przodu nie - to jasno określa gdzie jest wjazd na miejsce dla niepełnosprawnych... Autorowi tego art. serdecznie gratuluję IQ rozgwiazdy...
Tcz-gość_gość
04.11.2024, 21:03
Ehh
A widzisz tam nawias / znaczniki do parkowania ? Tak to jest jak się prawko w Laysach znajdzie i kupi sobie suva. Ma się wszystko w du..Znając życie ten ktoś nawet kierunków nie używa
Michalec _gość
04.11.2024, 18:25
Michalec
Ta osoba dość mocno zajmuje się narkotykami!
BM _gość
04.11.2024, 18:39
Michalec
Skoro wiesz coś w sprawie to mam nadzieję że zostaniesz namierzony po IP przez odpowiednie służby...
stop hejt_gość
05.11.2024, 14:51
stop hejt
Leszcz już tyle razy dostał z liścia że pod kopułą nie styka.
Tczewiaki_gość
04.11.2024, 18:34
Jak na Tczewiaka przystało ! Cham burak i na dodatek z Tczewa! Napewno z akcentem mówił "take " kedy" i JO hahahah wstyd
Jacula_gość
04.11.2024, 21:53
Imbecylu, GTC to też np Pelplin, Subkowy i okoliczne wioski.
jo_gość
06.11.2024, 18:46
jo
Jo to regionalizm i jest częścią mowy na Kociewiu, Kaszubach a nawet na Mazurach. Można się douczyć a nie pisać bzdury
Marek_gość
11.11.2024, 12:49
Też jestem Tczewianinem. Parkuje grzecznie w miejscu wyznaczonym. Buraki znajdziesz w każdym mieście.
BM_gość
04.11.2024, 18:34
Brak opłaty za parking ?
Może debil chciał ominąć opłatę za parking gdyż zaparkował w miejscu nie oznaczonym liniami ???? tak przynajmniej to działa w strefie płatnego parkowania że opłata dotyczy miejsc wyznaczonych liniami ale zazwyczaj parkowanie poza liniami kończy się mandatem za parkowanie w niedozwolonym miejscu, jest monitoring na parkingu skoro zaparkował w miejscu nie dozwolonym to chyba nie będzie problemu z wystawieniem mandatu "cwaniaczkowi". Dodam tylko że rejestracja GTC nie oznacza że ktoś jest z Tczewa, powiat tczewski to troszkę więcej miast i wiosek jak np. Subkowy, Pelplin czy Gniew i tak aż do Pieniążkowa.
Marcin _gość
04.11.2024, 19:10
Obecnie nie ma obowiązku zmiany tablic także równie dobrze mógł to być mieszkaniec Malborka który zakupił auto w innym mieście.
Tczewiak_gość
04.11.2024, 19:21
Oczywiście sprawa nagłośniona, będą procedury, potem przeterminowanie i nikt z tym nic nie zrobi .... Wesoła Unia i wyj**anie wszystkich we wszystko. JESTEM ZA SAMOSĄDEM !!!! JEDYNE ROZWIĄZANIE
Xyz_gość
04.11.2024, 23:02
Określenie osoby z niepełnosprawnością inwalidą jest pogardliwe i stygmatyzujące.
Xyz_gość
05.11.2024, 13:09
Nie mówiąc już o nazywaniu kogoś burakiem..
arho_gość
05.11.2024, 22:07
kaleka
Po prostu kaleka ... jeśli Mu czegoś (np. nogi) brakuje. Nowomowa (osoba z ...) nie jest w Polsce potrzebna. Mam polskie określenie "kaleka" i już. Nikogo to nie obraża bo to prawda. Niech sobie nowomowę wymyślają lewacy w swoich glowach i tam niech ją trzymają.
Arho_gość
05.11.2024, 22:11
kaleka
a tu jak widzę komuś nawet słowo "inwalida" przeszkadza gdy kiedyś to był takie wspaniałe i wydelikatnione bo francuskie. Ło jeny, ło jeny, że stygmatyzujące .. ło jeny, no tylko się rozpłakać. Już niektórzy w paranoję wpadli, że kaleka czy inwalida jest nieładne. A co tu niby nieładnego ?
Tczewianin_gość
05.11.2024, 07:44
;)
Jedna z malborskich galerii ;) ;)
Artykuł dla debili_gość
05.11.2024, 08:43
TRAGEDIA XD
Co za kraj_gość
05.11.2024, 09:23
Ttttt
Nie bardzo widzę co za problem ten samochód spowodował .Gratuluję robienia problemu gdzie go nie ma .
Seeler_gość
10.12.2024, 21:24
Ty kolo nawt gdybyś sobie w gacie nawlił nie widziałbyś problemu!
majbolk_gość
05.11.2024, 15:09
majbolk
widzi gtc to zaraz myśli tczewiak... ciasna czapeczka autora uciska
Galerianka_gość
06.11.2024, 01:31
W jednej z malborskich ?
To ile w w malborgu jest galerii? Tosz to szok ! Jest djor i szanel ? W tych galeriach...
Kazik _gość
06.11.2024, 16:24
Jak bede tam tez tam postawie . Pozdrawiam krzyżaków za wisły
SELER_gość
10.12.2024, 21:22
Ty, co najwyżej możesz chłopka z brazu w kiblu postawć :)
Czytelnik _gość
06.11.2024, 16:29
X
GTC to też może być ktoś z Malborka , nr rejestracyjny pojazdu nie świadczy obecnie skąd pochodzi właściciel pojazdu ;)
majbolk_gość
06.11.2024, 17:17
majbolki
dla majbolka gtc to czczef i kropka
Seeler_gość
10.12.2024, 21:27
"Po prostu kaleka ... jeśli Mu czegoś (np. nogi) brakuje. Nowomowa (osoba z ...) nie jest w Polsce potrzebna. Mam polskie określenie "kaleka" i już. Nikogo to nie obraża bo to prawda. Niech sobie nowomowę wymyślają lewacy w swoich glowach i tam niech ją trzymają."
Ty panie kaleka, daj sy naluz bo ci żyłka trzśnie!