Przygotowania do budowy wiaduktu na ul. Wojska Polskiego

Tczew - Przygotowania do budowy wiaduktu na ul. Wojska Polskiego

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
4 września ruszy budowa nowego wiaduktu na ul. Wojska Polskiego. Powoli nastrajamy się do wielkich utrudnień, które codziennie będą nam dokuczały. Wydaje się, że będzie to większy paraliż miasta niż przy remoncie wiaduktu na ul. 1 Maja. Miejmy nadzieję, że budowa nowego wiaduktu przebiegnie sprawnie i szybko, ale patrząc na obrazki to przygotowania w ślimaczym tempie.

Zaciekawiły mnie ławeczki przy schodach technicznych po jednej i drugiej stronie wiaduktu. Czy pracownicy tejże firmy nie lubią się przemęczać, a może są w takim wieku, że ławeczka im się przysługuje?
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • adas_gość

  12.08.2010, 09:18

  tak samo będzie to długo trwało jak most przy ulicy Pierwszego Maja

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • +2

  malkontent_gość

  12.08.2010, 09:42

  XXI wiek

  Patrząc na przygotowania oraz plan robót wydaje się, że w rozwoju technologicznym prześcigamy co najwyżej afrykańskie Togo. Nieznane i niedostępne są dla naszej cywilizacji technologie, które na zachodzie europy stosują od lat. Przypuszczam, że remont potrwa znacznie dłużej i przypominać będzie (jeśli chodzi o termin wykonania) remont wiaduktu przy ul. Mostowej - jeżeli jeszcze ktoś pamięta ile to trwało :).

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx5 
 • -29

  mieczyslaw

  12.08.2010, 09:56

  Termin ukończenia prac.

  Specjalnie powiedzieli, że będzie to trwało 18 miesięcy. Mają mnóstwo czasu w rezerwie, skończą nie spiesząc się, po 17 miesiącach, a potem Sosnowski ogłosi światu sukces wielki, że dla nas zrobili to szybciej, by żyło się lepiej. Chcemy normalnej władzy, która nie boi się wydać trochę więcej pieniędzy, zatrudni do prac kogoś, kto potrafi pracować dłużej niż 8h dziennie i wykonuje prace w jak najkrótszym czasie, żeby jak najkrócej uprzykrzać życie mieszkańcom.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -30

  mieczyslaw

  12.08.2010, 10:29

  Sprostowanie,

  nie 18 a 15, co nie zmienia faktu, że to o pół roku za długo.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -17

  Spajko

  12.08.2010, 11:34

  Ławeczki

  Wydaje mi się, że ławeczki są postawione, by pobierać opłatę przez torowisko... Robotnicy się nie przemęczają, ale myślą. Dodatkowa fucha w normalnych 8 godzinach pracy.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -8

  Maxx

  13.08.2010, 09:36

  Jak zaoszczędzić na budowie kładki ?

  Należy w trybie natychmiastowym zamknąć wiadukt pod pretekstem nagłego pogorszenia jego stanu i do czasu otwarcia nowego wiaduktu obiecywać, obiecywać i obiecywać kładkę, średnio raz na kwartał wciskając kity o pracach nad coraz to nową koncepcją powstania kładki... PS Te 15 czy 18 miesięcy to rozumiem że liczy się od momentu rozstrzygnięcia przetargu tak ?

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.