Siłownia przy szkole nr 11 tonie w błocie

Tczew - Siłownia przy szkole nr 11 tonie w błocie

zobacz galerię zdjęć: 2
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Żeby dostać się na teren siłowni koło szkoły 11 od strony chodnika trzeba przejść przez błotny odcinek i wielkie kałuże . Po opadach deszczu,(śniegu) jeśli już ktoś zdecyduje się korzystać z urządzeń tam zamontowanych to zaraz są brudne i nie nadają się do użytku i tonie w czarnej mazi.

Żeby pójść na siłownie to trzeba czekać, aż będzie kilka słonecznych dni ale to tez nie do końca bo jacyś bezmyślni" projektanci ''wysypali to miejsce torfem i po bagnie które już zdołało w końcu wyschnąć unosi się czarny tuman kurzu! Zapraszamy urzędnika niech sobie zobaczy taplanie się w błocie ! Wystarczyłoby wysypać ten teren piachem chyba to nie jest taki wielki koszt dla Tczewa i po sprawie.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +10

  anonimowy_gość

  14.03.2018, 20:11

  owieczne prawo natury

  Jak Pada deszcz to jest mokro takie są odwieczne prawa natury :)

  Odpowiedz
  IP: 195.33.xx4.xx0 
 • Wojciech_gość

  15.03.2018, 11:32

  Jo jo!

  Jak jest ...no, jak jej tam?,...wiosna, to musi być błoto! Taki klimat, taka sytuacja!

  Cytuj
  IP: 83.238.xx9.xx0 
 • +24

  mieszkaniec_gość

  14.03.2018, 21:41

  Pokaż jedną inwestycję w tym mieście która została zrobiona bardzo dobrze ja takowej nie widzę ,nie ma porządnych odbiorów bo żaden pajac nie ruszy d**y żeby to sprawdzić przykład stojąca woda na pasach na 1 etapie JN wszystko spływa w dół i zostaje na ulicy .jakiś baran czeka na to aż minie gwarancja i wtedy trzeba będzie szukać środków na naprawę ale znowu kasa wpadnie bo trzeba będzie dostać w łapę żeby wygrać ten przetarg i tak się kręci nie wspomnę o zegarze w cieniu bo to klasyka nawet Bareja na to nie wpadł a nasi wymyślili i zrealizowali.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx7 
 • +16

  gen_gość

  15.03.2018, 08:32

  Prawdziwy paker nie patrzy na błoto :)

  Odpowiedz
  IP: 91.212.xx2.xx0 
 • +4

  Kirkor

  16.03.2018, 10:29

  Błąd ...

  Prawdziwy paker ... błota się nie lęka. http://www.youtube.com/watch?v=u245lscXFcM

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA