Tczew - Zatkane Stare Miasto

Zatkane Stare Miasto

Dzięki "pomysłowości" jednego z zarządców tczewskiej służby drogowej od rana mamy gigantyczne korki w rejonie ronda na ulicy Wojska Polskiego, i co za tym idzie wszystkich dojazdówek do ronda. Na moście służba drogowa zaparkowała Lublina i dwóch pracowników w pomarańczowych kamizelkach zamiata błoto pośniegowe i zmniejsza zaspy. Założenie dobre, ale nie w dzień!!! Ludzie, ogarnijcie się w tej całej drogówce! Zacznijcie myśleć, to nie boli.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
Dodaj komentarz

 • -3

  Domanos

  17.02.2010, 09:53

  UWAGA

  Ludzie też chcą w nocy odpoczywać jak Ty autorze tej wiadomości a nie pracować. Chcesz to wstań o północy i odśnieżaj jak nie chcesz mieć korków. Już takie bzdury tu wypisujecie, że aż wstyd zero wyrozumiałości. Są inne drogi dojazdowe do miasta jak Ci coś nie odpowiada tylko ludzie o nich zapominają i przez to w mieście są takie duże korki.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  __gość

  17.02.2010, 11:47

  Jest to praca jak każda inna .. więc można ustawić nocną zmianę i działać szybciej oraz bezpieczniej . Ale nie wszyscy winni tylko nie Ci którzy robią ten burdel w Tcz.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx0.xx6 
 • +2

  hehehe

  17.02.2010, 12:17

  :)

  bez celu nie zamiatają, uzupełniają ubytki w asfalcie, aby wszystkim lepiej się jeździło, dziur powstało co nie miara wiec chłopaki wystartowali z naprawami, kwestia tylko czy dokładnie to zrobią czy na odpiernicz :)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • XXX_gość

  17.02.2010, 12:24

  medal

  Ten kto zrobił rondo powinien dostać złoty medal

  Odpowiedz
  IP: 83.238.xx0.xx1 
 • +4

  siwa

  17.02.2010, 14:27

  a ja sie zgodze , skoro sa korki to powinnie nocna zmaiane zatrudnic do odsniezania i pozadkowania chlapy, bo w dzien tworza sie i tak jeszcze wieksdze korki przez utrudnienia. no i niestety czeka nas chyba juz zawsze taka meka przez to rondo ;/najlepiej to chyba na pieszo chodzi;/ by w korku nie stac ;/

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Tcz24

Tczew - 8 marca

8 marca

Motto: PRAWDA JEST TAM, GDZIE JEJ NIKT NIE SZUKA ? ODNAJDUJĄ JĄ JEDYNIE LUDZIE, KTÓRZY SĄ JEJ GODNI! Drogie panie. Obchodzimy ósmego marca po raz kolejny Międzynarodowy Dzień Kobiet. Część z was go lubi, część z rozmaitych powodów za nim...