Przestawili kontener, powstało dzikie wysypisko

Tczew - Przestawili kontener, powstało dzikie wysypisko
Kontener na śmieci przy ul. Zamkowej przed wywózką stał za krzakami obok woreczków ze śmieciami. Opróżniony kontener postawiono z 20metrów dalej, w głąb placu, na którym jest rozjeżdżona ziemia (błoto) - nie ma teraz możliwości dojść do pojemnika na odpady. I tak powstało to małe wysypisko śmieci i napewno będzie rosło, bo kontener został przestawiony jeszcze bardziej w bok placu, a wysypisko zostało i część mieszkańców będzie dokładać woreczki. Napewno przed wolną sobotą i niedzielą nie zdążą uprzątnąć.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • monika_gość

  13.11.2009, 15:56

  a moze by tak wszyscy mieszkanicy sie zbuntowali i wysylali pisma do firm zajmujazcych sie wywozem smieci ?? bedzie ciezko ale moze warto sprobowac

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx9.xx6 
 • Sebo_gość

  16.11.2009, 21:02

  No i wysypisko dalej rośnie. Nie dziwie się ludziom że nie chcą brudzić butów tym bagnem za domem przy ulicy Zamkowej. Ale niestety troszkę wyrozumiałości, bo moim zdaniem ten kto zaśmieca powinien ponieść karę no i niestety służby komunalne też są winne. Za każdym razem gdy kontener zostaje zabrany do wysypania to wraca na inne miejsce. Niestety radni naszego miasta chyba zapomnieli o ulicy Zamkowej. A wystarczyłoby ( puścić) włodarzy miasta ze śmieciami do tego kontenera lub kazać kilkanaście razy przejechać się dziennie pięknymi autami po asfalcie na naszej ulicy. Ech szkoda gadać.................

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx8.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.