Odpłatny test w SP12. O co chodzi?

Tczew - Odpłatny test w SP12. O co chodzi?
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Wszystkie instytucje dziwią się że dzieci w SP12 piszą dziś test szóstych klas. Do tego na odpłatnych arkuszach (6zł szt.). Dlaczego ktoś podjął decyzję o stresowaniu uczniów jak tego nie trzeba robić?

Ministerstwo Oświaty w Warszawie, Kuratorium Oświaty w Gdańsku,Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku, Departament Kształcenia Ogólnego w Warszawie, Kuratorium Oświaty w Tczewie - wszyscy twierdzą że szkoła niesłusznie zmusiła do pobrania opłaty za testy a oceny nie mogą być brane pod uwagę gdyż testy zostały wycofane. Co w takim razie piszą dzieci w SP12? Kodowany sprawdzian? Gdzie będzie sprawdzany? Dlaczego odpłatny?

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sprawdzian-szostoklasistow-do-likwidacji,655212.html
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘTcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • anonimowy_gość_gość_gość_gość

  22.04.2017, 15:54

  I dobrze że piszą...

  Chodziłem też do SP12, napisałem test szóstoklasisty, a wcześniej trzecioklasisty. Przynajmniej będą coś potrafili w życiu. Ale no tak - bezstresowe wychowanie...

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.