Moje wakacje 2009 - co z sanepidem?

Tczew - Moje wakacje 2009 - co z sanepidem?

zobacz galerię zdjęć: 2
Jednym ze sposobów spędzania wakacji dla tczewskich dzieci było... szukanie skarbów? Czy łatwo dostępnego wirusa? Ul. Królowej Jadwigi, każdego tygodnia, gdy zbliżają si wolne dni śmietniki kipią zawartością racząc nas ohydnym odorem. Ciekawostką jest to, iż nieopodal bo około 50m dalej jest sanepid. Prawdopodobnie Urzędnikom sanepidu to nie przeszkadza, no w końcu to nie ich podwórko.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +1

  ja_gość

  03.11.2009, 20:23

  heh

  o, ktoś całkiem dobre dziecko na śmieci wyrzucił

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx8.xx3 
 • jadwiga_gość

  04.11.2009, 11:29

  życie

  dajcie większy kontener albo czesciej wywoście śmieci a ten mały to urwis on wszędzie wejdzie tylko patrzy co tu zbroic.tak sie mieszka na królowej ,życie

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx9.xx6 
 • ktos całkiem obcy_gość

  04.11.2009, 21:00

  buhahah nasz sanepid jest kupiony w każdej knajpie w mieście dobrym obiadem czy innym frykasem. ludzie w knajpie kobiety chorują i pracują a my później idziemy tam na obiad i co mamy ?? chorobę aż miło bo jedna z pan ma we krwi pracoholizm i zaraza wszystkich do okuła a ten śmieszny pracodawca nie śni zatrudnić innych kobiet nawet do pomocy kiedy jedna z pan jest na chorobowym to reszta ekipy musi się dwoić i troić by wszytko zrobić na czas. ale tam sanepid nie zagląda a racze jak juz to na obiad i do widzenia zenua

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx5.xx0 
 • +1

  XYZ_gość

  08.11.2009, 01:55

  A gdzie są rodzice tego dziecka?! Służby komunalne niech postaiwą większy smietnik lub częściej go opróżniją!! Co do tego ma Sanepid???!!! Ludzie obudzcie się!

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.