Przejście dla pieszych na wysokości ZSE jest słabo oświetlone

Pasy, przejście dla pieszych (fot. tcz.pl)
Tczew - Przejście dla pieszych na wysokości ZSE jest słabo oświetlone
Jestem 21-letnim mieszkańcem Tczewa. Jestem kierowcą. Bardzo często przejeżdżam przez Ulicę Gdańską i stwierdzam, że przejście dla pieszych na wysokości ZSE jest słabo oświetlone - jest tam w sumie jedna latarnia, bo drugą zasłaniają drzewa.

Tydzień temu przechodziłem przez to przejście i zostałem prawie potracony. Kierowca samochodu musiał gwałtownie hamować. Mam nadzieję, że ktoś się tym zainteresuje i zajmie się nie tylko tym przejściem, ale także innymi słabo widocznymi.
Pozdrawiam !
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +33

  mieczyslaw

  04.02.2012, 21:08

  Droga powiatowa.

  Ul. Gdańska jest drogą powiatową, a jak wiemy PZD i osoby odpowiedzialne za drogi w powiecie, zajęte są obecnie psuciem organizacji ruchu w centrum, czyli: minirondkiem i światłami przy CED'zie. W międzyczasie wzmocnią belki na wiaduktach, bo po ostatnich wypadkach się osłabiły.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  www_gość

  04.02.2012, 23:59

  zgadzam się!!!!!!!!!!!! także w okolicach netto jest kiepsko oświetlone przejście.mam nadzieję ,że coś z tym zrobia zanim będzie prawdziwa tragedia , o któratam naprawde niełatwo!!!11

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx0.xx5 
 • +4

  Rogi

  05.02.2012, 13:09

  Cała ul. Gdańska jest w kiepskim stanie włączając w to chodniki z przed wojny. Do tego jak piszecie, ciemno i niebezpiecznie, bo kręci się tam dużo ludzi przy cmentarzu i marketach. Przydałyby się tam przynajmniej lepiej oświetlone przejścia, bo w nocy są one kiepsko widoczne.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  mila_gość

  08.02.2012, 23:14

  cała...

  a propos chodnika koło ekonomika-przechodzę nim od 18 lat i tak jak były dziury tak są-przejść tam na obcasach to dopiero wyczyn-kiedy to się zmieni-a oświetlenie-główna droga a światło jak na polnej drodze strach chodzić szczególnie kobiecie !

  Cytuj
  IP: 78.88.xx4.xx2 
 • +19

  Przepiura

  05.02.2012, 23:58

  A poza oświetleniem fajnie by było jakoś wyregulować światła koło Piotra i Pawła oraz przy dworcu. Z perspektywy pieszego- w godzinach szczytu, albo porannych, przejście koło ZSE na drugą stronę ul.Gdańskiej wymaga sporo cierpliwości. Kiedy sznureczek aut zjeżdżających z Alei Solidarności się kończy, to zaczynają nadjeżdżać z drugiej strony. To może być dość uciążliwe dla osób, które chcą przejść z przystanku do np. Ekonomika. Z tego co pamiętam, kierowcy też coś narzekali na te światła.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • gosciowa_gość

  11.02.2012, 20:44

  netto

  po co sa te swiatla kolo netto?jak one nigdy nie dzialaly...

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx6.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia