Zapadnięta kostka na parkingu

Tczew - Zapadnięta kostka na parkingu

zobacz galerię zdjęć: 2
Chciałbym poinformować zmotoryzowanych, że parkując na parkingach przy ul. Kochanowskiego powinni bacznie patrzeć na nawierzchnie, gdyż ta jak na załączonych zdjęciach ZAPADA SIĘ.
Ogrom wody jaki spadł, spowodował podmycie i trzeba uważać na takie wyrwy.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • -5

  Tczewianin_gość

  31.08.2010, 10:51

  Zapadnieta Kostka

  Moim zdaniem miasto powino o to dbac dobrze ze to zaowazyles zglos to do drogowcow moze rysza swoje 4 litery i naprawia ta dziur.Tak przy okazji na Abisyni mogli by polozyc Asflt na Spółdzielczej,Stoczniowców,Flisaków oraz Za Poztem i zrobic Parking przy Kośćiele Stanisława Kostki i przy okazji załatać dziure w Asalcie na Ulicy Robotniczej no i po odnawiać farbą biała przejścia dla pieszych oraz pomalować pasy drogowe na Bosmańskiej,Dokierów,Portowców,Pionierów,Wiślanej,Chłopskiej oraz Robotniczej i przy okazji ponaprawiać znaki drogowe na Abisyni (Oś Stasica)

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx2.xx6 
 • +7

  M._gość

  31.08.2010, 12:23

  tyle Ci przeszkadza..

  to sam rusz swoje 4 litery i zgłoś a nie innym dajesz babcine rady. Pozdrawiam

  Cytuj
  IP: 87.205.xx1.xx2 
 • -4

  qq

  31.08.2010, 12:10

  O Spółdzielczej już pisali, że niedługo ruszą z tematem. Wpierw jeden odcinek, potem drugi do kościoła.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  Malkontent_gość

  01.09.2010, 08:50

  Zamiast publikować głupstwa - zgłoś to!

  Jasiu! Zamiast robić fotografie, zgłoś problem do odpowiednich instytucji i sprawy nie będzie! Za chwilę zaczniesz robić zdjęcia każdej nieczystości pozostawionej po czworonogach i domagać się sprzątnięcia jej najlepiej przez wyspecjalizowaną firmę! Takie rzeczy wystarczy zgłosić, a nie zaśmiecać portal!

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx0.xx3 
 • +2

  Basia11

  01.09.2010, 11:25

  Zgłoś to. "Oni" sami nie widzą problemów więc trzeba im je pokazywać aby coś zmienić. Powinien się odbyć jakiś generalny przegląd bo takich miejsc jest wręcz setki w Tczewie!

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -11

  mieczyslaw

  01.09.2010, 11:39

  Dobrze, że napisałeś.

  Kolejnym krokiem powinien być telefon w odpowiednie miejsce. A pisanie o takich "pierdołach" pokazuje ile miejsc i spraw jest w naszym mieście zaniedbanych, jest też "namacalnym" dowodem na to, że nie wszystko jest takie piękne. I jeśli jakiś kierownik, dyrektor, czy ktokolwiek inny powie, że Zieleń, zarząd dróg, Veolia, Straż Miejska, Policja, itp. działają prawidłowo, to właśnie takie krótki artykuły pokazują jak jest naprawdę, przez co możemy ocenić jak bardzo oderwani od rzeczywistości są ci, którzy za nią odpowiadają.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  kaki_gość

  03.09.2010, 14:48

  było zgłaszane

  ja też parkuję na tym parkingu i ta sprawa była zgłaszana telefonicznie do zarządu spółdzielni oraz do urzędu miasta i dopiero po 4 dniach od mojego telefonu naprawili tą dziurę dlatego domyślam się że jasiu też dzwoniła i też była taka odezwa ze strony "państwa" ale na drugi dzień po ukazani się tej informacjii ta dziura została naprawiona drodzy państwo więc widzę że to skuteczny sposób inf naszych władz i ich mobilizowania

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx1.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.