Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Pytanie czy system Red Light aż tak zmieni bezpieczeństwo? Czy ten kierowca powinien ponieść karę?
Spójrzcie na kierowcę czerwonego auta - na małym sygnalizatorze (za znakiem "ustąp pierwszeństwa) wyraźnie widać, że wjechał na czerwonym.
Czy często zdarza się Wam, że kierowcy zjeżdżający w tym miejscu, ignorują światło? Mnie tak - jeszcze wymachują, że niby mieli pierwszeństwo...
Spójrzcie na kierowcę czerwonego auta - na małym sygnalizatorze (za znakiem "ustąp pierwszeństwa) wyraźnie widać, że wjechał na czerwonym.
Czy często zdarza się Wam, że kierowcy zjeżdżający w tym miejscu, ignorują światło? Mnie tak - jeszcze wymachują, że niby mieli pierwszeństwo...
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.































Komentarze (14)
dodaj komentarz
Gosc_gość
10.05.2026, 07:40
Czy przed tym skrzyżowaniem dróg nie powinno być znaku informacyjnego o tym systemie. Czy to jest zgodne z prawem. Może nasz Urząd Miasta, Pan Prezydent albo Panowie Radni mogli się wypowiedzieć. Jestem ciekaw waszych komentarzy.
b_gość_gość
10.05.2026, 18:05
Powinno być oznakowanie- Yanosik już od dobrych 3 tygodni informuję że jest kamera na światłach .Jestem za tym żeby były tam kamery kilka razy widziałem na kamerach na tetce jak wjeżdzają na czerwonym i przez takich dzbanów cierpią wszyscy bo ktoś też widział ten problem i zainstalowano kamery .Ten kto jeżdzi bezpieczni nie ma się czego obawiać ,a niech łapią dzbanów .
kebeke_gość
11.05.2026, 17:40
nieaktywny
System jeszcze jest nieaktywny, Planowane włączenie czerwiec.
Mieszkaniec_gość_gość
12.05.2026, 13:56
Nie - nie musi być. Wystarczy nie wjeżdżać na czerwonym.
Romek_gość_gość_gość_gość_gość_gość
15.05.2026, 10:22
:)
Chcesz by przed swiatalami byla inforamcja ze sa swiatla? Bez tego nie wiesz co robic? hahahahah
Tczewski_gość
11.05.2026, 08:44
Red
A czy Red light łapie też na pomarańczowym/ żółtym? Bo to jest też częste na tym skrzyżowaniu.
Nicki _gość
11.05.2026, 10:04
Niby nie. Dziś mi się zdążyło z przyzwyczajenia na pomarańczowym. Jak sama nazwa Red mówi - tylko na czerwonym. Tak z przepisów wyczytałem. .
hrthrt_gość
11.05.2026, 18:06
Tak zasługuje na mandat
Marianek_gość_gość_gość_gość_g_gość
11.05.2026, 19:25
Fajnie
ktoś się pytał czy tego chcemy co za dzban ten szczerbol w domu niech se kamerę zamontuje w kiblu żeby nie za często wodę spuszczał bo to nie ekologiczne. co za kraj się robi co za idioci to wstawili i na to pozwalają.
Zielone Lubię _gość
11.05.2026, 22:20
Arka Gdynia Najlepsza Drużyna
Hmmm z Kronik Kociej Dzielni tnij.tcz.pl/?u=49d820
Łysy ? Maże o wiaderku i piwerku
Aaaa_gość
12.05.2026, 13:56
Wjechał na czerwonym więc tak mandat.
sobol_gość_gość_gość_gość
17.05.2026, 20:30
decyzje
Ten system pilnie potrzebny red light na ulicy Malinowskiej i Armii Krajowej, tam nawet 4 auta jadą na czerwonym, dobrze że tam jeszcze grożnego wypadku nie było, policja ten rejon powinna mieć pilnie na oku, tam jest więcej ryzykantów jak na rondzie ze zdjęcia czerwonego auta
Czekoladowe oko_gość_gość
21.05.2026, 12:08
Każdy kierowca zasługuje na mandat. Powinni być karani prewencyjnie z góry.
Marcin_gość
24.05.2026, 00:56
Takie tam
Skrócić jeszcze trochę pomarańczowe i znajdą się pieniądze na inne bardzo nieważne cele.