Kolejna libacja "na podstawówce"

Tczew - Kolejna libacja "na podstawówce"

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
To już kolejny raz kiedy w obrębie Szkoły Podstawowej nr 2 dochodzi do regularnego spożywania alkoholu, a raczej pijaństwa. Po raz kolejny też nie ma reakcji na to, a zostają jedynie pozostałości po libacji...
Działania osób, które maja "opiekować" się obiektem, tym razem jak i zazwyczaj ograniczają się do...posprzątania tego, co zostało.
Praktycznie za każdym razem można koło szkoły zobaczyć porozbijane butelki, puszki po piwie. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że na terenie szkoły nie powinien być spożywany alkohol (wśród dzieci młodego pokolenia). Nikt chyba też nie zaprzeczy, że przez takie pozostałości dziecko może sobie zrobić krzywdę np rozciąć rękę lub nogę.
Jeśli ktoś np tłucze butelki, to chyba jest to słychać, a jeśli ktoś nie słyszy to chyba celowo-po to by nie zareagować...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +1

  Basia11

  04.07.2010, 18:56

  żeby nie było nieporozumień

  Zdjęcia nie pochodzą z weekendu...

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  bejbeee xD_gość

  04.07.2010, 19:01

  O tak

  Tak jest-tylko sprzątają a nic z tym nie robią.Ostatnio sam widziałem porozbijane butelki po wódce a tych puszek jest więcej tylko zbierają je :D

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx5 
 • Basia11

  04.07.2010, 19:03

  aha

  Ijeszcze jedno co do tych,którzy powiedzą kilka pusze-gdzie to pijaństwo,otóż tam jest tego więcej...

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  hmm_gość

  04.07.2010, 19:19

  hm

  Czas najwyższy zamontować w szkołach monitoring. Wewnątrz szkół jak i na zewnątrz wtedy w szkołach i przed nimi było by spokojnie. A każdy wybryk rejestrowany przez kamery przekazany policji i wyciągnięte właściwe kary !!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xxx 
 • -1

  kto_gość

  05.07.2010, 08:08

  w szkole numer 8 jest tez pijanstwo wieczorami czasmi a wekendy cały czas i nie ma tam nikogo co by z tym zrobił pożądek

  Odpowiedz
  IP: 91.94.xx8.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.