Upadająca hala Pilawa

Tczew - Upadająca hala Pilawa

zobacz galerię zdjęć: 2
Kto ma wziąć odpowiedzialność za upadającą halę sportową Pilawa?
Stan hali sportowej, niestety, jest coraz gorszy - dewastacje, czynniki pogodowe, czy po prostu czas dają o sobie już od dawana we znaki tylko co z tego wynika - nic.Hala nie jest remontowana - tylko wewnątrz wymieniony toalety i nic po za tym - zmiany są drobne i w środku, a co z halą na zewnątrz?
Odrapane i pomalowane przez "element" ściany, odpadający tynk - przecież to widać! Widać też, że w oknach jest dykta!
Czy coś się zmieni, czy dalej będziemy oglądać pogarszająca się sytuację hali? Myślę, że na to pytanie osoby odpowiedzialne za stan budynku raczej nie odpowiedzą konkretami. A jakie jest Wasze zdanie?
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +13

  Tcz18W

  22.05.2010, 09:27

  .........

  Pisząc ten artykuł dodałem przykładowe zdjęcia-ogólnie stan budynku jest gorszy niż widać.Aha i przepraszam za jedną literówkę w artykule-wymieniony-o. Uważam,że temat hali powinien być poruszony w pewnym gronie osób(odpowiadających za stan budynku),bo stan hali pogarsza się a remontu nie widać.Z hali korzystają szkoły,organizowane są tam imprezy sportowe np turniej boksu,różne turnieje szkolne.Szkoda tej hali...

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  Casper

  24.05.2010, 11:49

  Widocznie się nie opłaca dalsza działalność hali. Przecież w Tczewie i tak młodzież ma milion innych opcji do spędzania wolnego czasu. Wstyd.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia