Mikołaj spotkał się z dziećmi w II LO w Tczewie

Tczew - Mikołaj spotkał się z dziećmi w II LO w Tczewie

zobacz galerię zdjęć: 1
Już po raz czwarty uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Tczewie przy współudziale Powiatowego Ośrodka Sportu zorganizowali spotkanie św. Mikołaja z dziećmi rodzin objętych pomocą socjalną Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Caritas-u.

Organizatorzy tradycyjnie, jak co roku przygotowali paczki ze słodyczami, na zakup których sami znaleźli sponsorów. Oprócz tego zapewnili dzieciom przybyłym do hali widowiskowo –sportowej przy ul. Królowej Marysieńki mnóstwo atrakcji tj. konkurencje rekreacyjno- sportowe, konkursy wiedzy o tematyce świątecznej, pokazy „szczudlarzy”, malowanie twarzy, konkursy rysunkowe, wspólne rysowanie portretu mikołaja kolorową kredą oraz ogromne dmuchane zamki. Swoje stanowisko mieli również funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, którzy również przygotowali dzieciom mnóstwo niespodzianek. Tradycyjnie Mikołaj został przywieziony przez motocyklistów TEAM Tczew przy zgaszonych światłach i blasku zimnych ogni i w asyście śnieżynek..

Patronat nad imprezą objął Starosta Tczewski Pan Witold Sosnowski.
Taka impreza nie miałaby miejsca gdyby nie ogromne zaangażowanie młodzieży oraz nauczycieli II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie. Uczniom naszej szkoły los drugiego człowieka nigdy nie był obojętny mówi dyrektor szkoły Hanna Białas. Jestem dumna ze swoich uczniów przygotowali imprezę jak profesjonalna firma zajmująca się takimi usługami dodaje pani dyrektor. Chcę złożyć ogromne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w tworzeniu tej zabawy. Młodzież poświęcała swój wolny czas na znalezienie sponsorów, przygotowanie paczek, stworzenie programu artystycznego oraz przeprowadzenie mikołajek.
Spotkanie z Mikołajem nie miałoby miejsca gdyby nie ludzie i firmy, którzy wsparli nasze działanie finansowo. Wyrazy uznania należą się Starostwu Powiatowemu i Wydziałowi Promocji Urzędu Miasta, firmom: VETREX, MEBLEX, WOJAR, STALCo, PROCAM, P&J SPORT, Bankowi Spółdzielczemu w Tczewie, Panu Leszkowi Jażdżewskiemu – dyrektorowi supermarketu Kaufland. Wsparcie otrzymaliśmy od uczniów Gimnazjum nr 3 w Tczewie, Pana Mateusza Słopieckiego, Pana Grzegorza Godziny oraz klientów supermarketu Kaufland.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • absolwentka_gość

  07.12.2009, 13:13

  II LO staje sie juz chyba rozpoznawalne dzięki tym wszystkim imprezom:) tak samo Mikołajki jak i śniadania Wielkanocne :) fajne jest to, że jak juz jest coś organizowane to uczniowie sami stoją w marketach i zbierają żywność, albo są "zbiórki klasowe" :) niejednokrotnie moja klasa zrzucała się na taki cel, a potem robiła wypad do jakiegoś marketu po żywność ( w przypadku Wielkanocy przynosilismy do szkoły jajka;) itp. ) Dlatego warto ich doceniać! Za to, że robią coś fajnego bezinteresownie, za to że wolą robić to zamiast stać pod blokiem i demolować co się da :)

  Odpowiedz
  IP: 83.14.xx3.xx2 
 • św Mikołaj_gość

  07.12.2009, 21:49

  II Lo

  Mimo zangażowania wielu anonimowych ludzi dobrej woli poraz kolejny na TCZ... artykuł reklamuje "Mikołaja - WITKA" to wzorcowy przykałd jak zniechęcić ostatnich społecznie - (bezinteresownie) działających !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xxx 
 • hehe_gość

  09.12.2009, 14:58

  :P

  tak jak miło a jak będą wybory to już Mikołajów będzie 2 razy tyle heh ni niezła KŁAMSTWA aby tylko dostać dobra posadkę D.......KI

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia