Fatalny stan ulicy Bałdowskiej

Tczew - Fatalny stan ulicy Bałdowskiej

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Obietnice, obietnice i raz jeszcze obietnice. To nam fundują elity polityczne i władze miast . Przypomnijmy w zamieszonym filmie co mówiono w 2015 roku na temat remontu drogo miedzy Tczewem a Bałdowem, a jak jest dziś?

Odnosi się wrażenie że ani drogowcy ani władze miasta nie są zainteresowani poprawa stanu drogi. W efekcie mamy dalej dziury i nierówna nawierzchnię na drodze, rozwalone zawieszenia, opony, zszargane nerwy i płynące skargi użytkowników drogi, na które władze miasta, są chyba głuche! .Od wielu miesięcy są tam nie załatane dziury a pojawia się ich z dnia na dzień coraz więcej ! Tylko patrzeć jak , któryś kierowca gdy zniszczy sobie auto pójdzie z tym do sądu. Szanowni Włodarze proszę zwróćcie uwagę na tę drogę i dokończcie remont bo to już naprawdę jest wstyd mamy 21 wiek!Od redakcji:

Niedawno wyremontowano pozamiejski odcinek trasy - zarządzany przez powiat. Miejski jest przewidziany do przebudowy po zrealizowaniu takich zadań, jak realizowany na etapy remont ulicy Gdańskiej. Na razie urzędnicy nie podają jednak konkretnej daty

Sonda - odpowiedz na pytanie

Jak Ci się żyje w mieście Tczew?

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (13)
dodaj komentarz

 • +10

  klaus_gość

  16.05.2017, 22:45

  dziury Bałdowska

  Witam -podziwiam tych ludzi co tam mieszkaja ze daja rade przeciez na tej ulicy jak przejedzie samochód ciężarowy to w domu sie trzęsie.Wiem bo mam znajomego z tej ulicy byłem u niego i na własne oczy widziałem jak woda w szklance sie trzęsie po przejechaniu w/w auta .Że nic na tej ulicy nie jest robione to szok ,a przeciez tyle samochodów tam sie przewija juz od samego rana z Malborka,Sztumu i okolic dojezdzających do pracy w Tczewie.Moze ograniczyc przejazd aut powyżej 3,5 T. na tej ulicy .MOJE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA MIESZKAŃCÓW ULICY BAŁDOWSKIEJ :(

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx9 
 • mieszkanka_gość_gość

  17.05.2017, 02:06

  jak jest każdy widzi

  w ogóle mamy coraz gorsze drogi, bo przez wiele lat był marazm w tym zakresie. Ci co plują jadem na UE powinno odstawić auta i bryczki zakupić a nie korzystać z aktualnych nowych dróg.

  Cytuj
  IP: 195.191.xx1.xx3 
 • NIK_gość

  17.05.2017, 07:52

  "w ogóle mamy coraz gorsze drogi, bo przez wiele lat był marazm w tym zakresie. Ci co plują jadem na UE powinno odstawić auta i bryczki zakupić a nie korzystać z aktualnych nowych dróg."

  O czym Piszesz?! Może bardziej konkretnie! Sloganiarzy mamy w parlamencie wystarczy !!

  Odpowiedz
  IP: 5.60.xx2.xx1 
 • +1

  prawy_lewak_gość_gość

  17.05.2017, 08:35

  Może o tym, że kasa na remont dróg idzie głownie z Funduszy Strukturalnych UE, a Polska do tej pory nie była płatnikiem netto (po za rokiem 2016, co wynikało z opóźnień wdrożenia nowej perspektywy budżetowej).

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx0 
 • +3

  ehh_gość

  17.05.2017, 09:54

  Jak połowy ulic w tczewie ... Wielkie mi odkrycie

  Odpowiedz
  IP: 165.225.xx4.xx1 
 • +2

  NIK_gość

  17.05.2017, 11:10

  "Może o tym, że kasa na remont dróg idzie głownie z Funduszy Strukturalnych UE, a Polska do tej pory nie była płatnikiem netto (po za rokiem 2016, co wynikało z opóźnień wdrożenia nowej perspektywy budżetowej)."

  A jednak Polska Wpłaca więcej kasy niż dostaje. Poza tym Jeśli umie się liczyć to trzeba liczyć przede wszystkim na siebie a nie UE W ten sposób staliśmy się nie jako zakładnikami tego tworu Uciekliśmy z pod skrzydeł Sowietów by schronić dupsko w UE, ale cena jaką trzeba płacić jest ta sama z małymi wyjątkami.

  Odpowiedz
  IP: 5.60.xx2.xx1 
 • -1

  ..._gość_gość

  17.05.2017, 18:42

  Przypomnijmy, że w ciągu 11 lat obecności Polski w UE na każdą złotówkę wpłaconą przez nas do wspólnego budżetu przypadały trzy, które do nas wróciły. Od 2004 roku wpłaciliśmy ok. 35 mld euro w formie składek, a otrzymaliśmy z powrotem ponad 109,6 mld euro. Od początku naszej obecności w Unii Polska zyskała netto ok. 74 mld euro. Obecna perspektywa finansowa według szacunków resortu finansów na lata 2014-2020 zakłada, że Polska wpłaci do unijnego budżetu 29,8 mld euro, a otrzyma z niego 105,8 mld euro. ---- i tyle w temacie płatnika brutto/netto

  Cytuj
  IP: 83.23.xx2.xx5 
 • -2

  NIK_gość

  17.05.2017, 20:12

  To ja się pytam gdzie tak kasa jest?! i dla czego mamy tak dziurawe drogi . Skoro mamy tak dobrze to czemu jest tak źle. Obciach Budujemy najdroższy okręt wojskowy w całej UE przez lat i jeszcze nie może spełniać Sego zadania Realizuje się absurdalne projekty za miliomy E a i tak wszystko to mozna rozbić o kant stołu Wiec pytam raz jeszcze gdzie tak klasa ?!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 178.36.xx3.xx3 
 • -1

  NIK_gość

  17.05.2017, 20:30

  Nikt niczego za darmo nie daje A skoro jak twierdzisz dajemy zeta o dostajemy trzy, to jesteśmy niewolnikami Eu! Nie ma nic za FREE!!! A drogi i tak są do d...y Poza nielicznymi autostradami i na palcach oby rak mozna by policzyć krajówki. Wystarczy przejechać się po mniejszych miejscowościach lub wsiach gdzie główną drogą albo jest krajówka albo drogi gminne, to po prostu porażki A jak się coś buduje to zaraz pojawiają się jakieś absurdy. Np. docinek drogo krajowej nr 22 tuz przed Malborkiem odcinek około 1,5 km budują go już dwa lata i jeszcze nie jest skończony Ne podam tu żadnego przykładu jak to np angole taki odcinek łącznie z przeprawą kolejowa wybudowali w w 4 dni Ale to angole a w Polandi jest jak jest Kasa do kesy i niech se leży Układy układziki bo potrzebne nowe samochodziki, afery, skandale tu kasę rozdam tam ja przewale I można by tak wyliczanke długo układać i długo sprawę tę badać lecz co tu gadać Zulu gula mawiał Polska to dziwna kraj A więc gdzie ta KASA!!!

  Cytuj
  IP: 178.36.xx3.xx3 
  +1

  prawy_lewak_gość_gość

  19.05.2017, 12:05

  Wrzuć linka z tymi Angolami. Chętnie się zapoznam z budowaniem infrastruktury drogowej przez rzekę gabarytów Nogatu w 4 dni. Najlepiej jeszcze jak w pobliżu tej angielskiej inwestycji (np. w promieniu 1 km) byłby cenny zabytek architektury gotyckiej z XIII w. gabarytów malborskiego zamku.

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx0 
 • MORELKA_gość

  18.05.2017, 08:46

  DROGOWE ABSURDY POLANDI

  "Nikt niczego za darmo nie daje A skoro jak twierdzisz dajemy zeta o dostajemy trzy, to jesteśmy niewolnikami Eu! Nie ma nic za FREE!!! A drogi i tak są do d...y Poza nielicznymi autostradami i na palcach oby rak mozna by policzyć krajówki. Wystarczy przejechać się po mniejszych miejscowościach lub wsiach gdzie główną drogą albo jest krajówka albo drogi gminne, to po prostu porażki A jak się coś buduje to zaraz pojawiają się jakieś absurdy. Np. docinek drogo krajowej nr 22 tuz przed Malborkiem odcinek około 1,5 km budują go już dwa lata i jeszcze nie jest skończony Ne podam tu żadnego przykładu jak to np angole taki odcinek łącznie z przeprawą kolejowa wybudowali w w 4 dni Ale to angole a w Polandi jest jak jest Kasa do kesy i niech se leży Układy układziki bo potrzebne nowe samochodziki, afery, skandale tu kasę rozdam tam ja przewale I można by tak wyliczanke długo układać i długo sprawę tę badać lecz co tu gadać Zulu gula mawiał Polska to dziwna kraj A więc gdzie ta KASA!!!"

  JEŚLI MOWA O ABSURDACH TO : Gmina wybudowała drogę na środku podwórka pana Stanisława. "Żeby przejść do stodoły, muszę zakładać kamizelkę odblaskową" Cztery lata temu wójt podkarpackiej gminy Grodzisko Dolne poprowadził publiczną drogę przez sam środek prywatnego gospodarstwa pana Stanisława Piróga. A kiedy ten ją zamknął, gmina pozwała go do sądu. Na początku mężczyzna wygrywał procesy, ale niedawno gmina złożyła pozew o zasiedzenie ziemi. W tym momencie rolnik jest bezradny. PONIŻEJ PODAJE LINK DO OPISU tnij.tcz.pl/?u=9e2739

  Odpowiedz
  IP: 5.60.xx2.xx1 
 • +4

  45w_gość

  18.05.2017, 11:39

  Zamiast sie zająć drogami dziurawymi to sie w tczewkowie buduje ronda za kilka milionów które powodują korki i takie skutki głupiej polityki

  Odpowiedz
  IP: 79.186.xx5.xx1 
 • Witos_gość

  19.05.2017, 21:48

  Tragedia

  Zapraszamy na ulice Bądkowskiego... Błoto i dzury

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx0.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.