Tcz.pl logo

Szukaj

Wstyd - jak to tak może wyglądać, no jak?!

Wstyd - jak to tak może wyglądać, no jak?!
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałem nagłośnić bulwersujący temat jednego z miejsc na terenie Tczewa, mianowicie na niedawno wybudowanego miejsca na alei Solidarności.

Jest ono w tragicznym i mega opłakanym stanie. Czy miasto nie widzi i nowi włodarze jak tam wygląda? Nie można sobie nawet tam przysłowiowo usiąść na chwilę, bo wszystko jest rozwalone. Zresztą widać na załączonym zdjęciu jak to wygląda - nawet głupiego śmietnika nie ma. Czy ciężko komuś z miasta przyjść i chociaż jakieś deski zrobić, żeby można by było jakoś wygodnie usiąść. po co to było zrobione prosiłbym redakcje tcz.pl o jakąś interwencję w tej sprawie.

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (29)
dodaj komentarz

  • -3

    kEMlzpAX_gość

    15.11.2024, 19:16

    2023-03-22T15:34:00Z

    1

    Odpowiedz
    IP: 196.247.xx0.xx9  #
  • +60

    _gość

    15.11.2024, 19:59

    Po pierwsze: naucz się pisać po polsku !

    Po drugie: Nie ma sensu remontować tego obiektu dla głupich dzieci, które niczego nie szanują, gdyż tak zostały wychowane w domu.

    Odpowiedz
    IP: 87.205.xx1.xxx  #
  • -12

    Stefek_gość

    16.11.2024, 10:12

    To pewnie te same dzieci , co "robiły psikusy" w halloween. Mają na to pozwolenie rodziców zapewne.

    Cytuj
    IP: 178.235.xx8.xx5  #
  • +37

    Nik_gość

    16.11.2024, 15:07

    Wstyd

    To nie miasto powinno się wstydzić za baranów którzy to demolują

    Odpowiedz
    IP: 37.30.xx2.xx3  #
  • -1

    Hgv_gość

    16.11.2024, 15:18

    "To pewnie te same dzieci , co "robiły psikusy" w halloween. Mają na to pozwolenie rodziców zapewne."

    Zjedz se cukierka z gwoździem moze ci przejdzie.

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx7.xx7  #
  • +6

    Dikembe_Mutombo_gość

    18.11.2024, 09:51

    w przyszłym roku na halloween zamiast psikusa dzieci będą musiały rozdawać maść na ból d...

    Cytuj
    IP: 78.31.xx6.xx0  #
    -2

    Stefek_gość

    19.11.2024, 12:33

    Nie biorę nic od obcych, stać mnie na cukierki i inne rzeczy, tym bardziej nie chodzę w żebry....

    Cytuj
    IP: 195.116.xx6.xx0  #
  • +27

    l_gość

    16.11.2024, 18:06

    chyba będzie lepiej gdy całkowicie usunie się ten obiekt stamtąd

    Odpowiedz
    IP: 192.166.xx4.xx2  #
  • +16

    Gość _gość

    17.11.2024, 10:46

    To by było najlepsze wyjście z tej sytuacji szkoda naszych pieniędzy na takie nie trafne przedsięwzięcia dla Ukraińskiej hołoty która tam przesiaduję i demoluje

    Cytuj
    IP: 37.47.xx4.xx8  #
  • +14

    Gość _gość

    17.11.2024, 09:24

    Tam się Ukraince bawią gówniarze rozpieprzyły wiatke za tyle pieniędzy

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx4.xx8  #
  • +3

    agata_gość

    17.11.2024, 11:19

    Często tam spaceruję i uważam ,że miejsce na wiatę jest super i szkoda ,że została zniszczone przez chuliganów.Smutne jest to ,że wszyscy nie dbamy o wspólne dobro.Wiata jest do naprawy i powinna zostać.Postawienie kosza na śmieci chyba nie jest trudne.Nadmieniam ,że spacerują tam matki z dziećmi i ludzie starsi.

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx9.xx8  #
  • +3

    dick_gość

    18.11.2024, 11:06

    Miejsce na wiatę jest super jedynie dla pijaczków

    Cytuj
    IP: 83.18.xx8.xx1  #
  • +5

    Heh_gość

    17.11.2024, 11:21

    Demolka demolką ale przypuszczam że deski wykorzystane na działkach hahah

    Odpowiedz
    IP: 87.205.xx9.xx4  #
  • +1

    racja _gość

    19.11.2024, 17:03

    racja

    100% racja deski powędrowały na podłogę, nie koniecznie działki. Tczew taki mamy klimat Niestety

    Cytuj
    IP: 192.166.xx3.xx1  #
  • -17

    Tczewiak_gość_gość_gość

    17.11.2024, 13:40

    To miejsce to ruina

    Myślę że szybciej było by to nagłośnić w TVN24 . Myślę że w ciągu 24-48h zaczęli by to od nowa robić. Nie wiem co te leśne dziadki robią z Zuku . A tam wystarczyło by z dwie kamery zamontować.

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx0.xx7  #
  • +9

    miki_gość

    18.11.2024, 08:49

    tacy włodarze

    po pierwsze jaki trzeba być debilem żeby budować takie coś w takim miejscu!!!! ale tak jest jak sie wydaje nie swoje pieniądze ma sie to totalnie w dupie chcieli to im zrobiliśmy durga sprawa ze jeszcze większymi debilami są ci którzy to tak zdewastowali ale pewnie chcieli zainponić kolegą jacy to są siłacze!! ale wracając do wydawania nie swojej kasy przykładów jest multum np.skwerek na osiedlu tbs haha wydane multum kasy spoko wyglądało fajnie pierwszy rok potem zarosły to chwasty i co ktoś z miasta pomyślał że tak to nie powinno wyglądać???! no nie bo przecież z zuk-u czy zieleni miejskiej nikt tam nie chodzi...aaa nowa władza nazywa to łąką kwietna hahah sory zachwaszczone rabaty gdzie są nasadzenia to nie łąka a rozsiane samosiewy chwastów to tak do sztabu powołanego w um do spraw zieleni heheheh wszystko co robi miasto z budżetu obywatelskiego ma w dupie i tyle w temacie

    Odpowiedz
    IP: 87.205.xx7.xx8  #
  • +2

    bobrkracja_gość

    18.11.2024, 10:02

    Taki wspaniały ten Tczew, przyszła dobra zmiana - były nawet obietnice wyborcze o monitoringu - niestety jak zwykle - obiecanki cacanki... Panie Prezydencie Brządkowski - co z planem na więcej kamer na terenie miasta? Mało było czasu od objęcia władzy w mieście, żeby takie dewastowane punkty zabezpieczyć? Co z tym monitoringiem?

    Odpowiedz
    IP: 185.129.xx1.xxx  #
  • xxxx_gość_gość

    07.01.2025, 08:54

    co to za myślenie...kamera goni kamerę , jeden przechodzień jeden strażnik lub policjant.... ludzie ogarnijcie się i sami dbajcie o siebie i swoje otoczenie, gdyby każdy z was był w porządku nie potrzeba byłoby tysięcy pilnujących :(

    Cytuj
    IP: 83.18.xx8.xx1  #
  • +2

    dick_gość

    18.11.2024, 11:05

    Rozebrać natychmiastowo

    Odpowiedz
    IP: 83.18.xx8.xx1  #
  • -1

    Wiata _gość

    18.11.2024, 14:59

    Zamontować monitoring bezapelacyjnie!

    Odpowiedz
    IP: 83.8.xx2.xx3  #
  • -3

    asdej_gość

    19.11.2024, 23:22

    Skandal

    Pomnik głupoty Mirosława P. który uparcie twierdził że to świetny pomysł a radni twierdzili że tam szybko zostanie to zniszczone

    Odpowiedz
    IP: 46.113.xx2.xx7  #
  • +3

    gość_gość_gość

    22.11.2024, 08:30

    za to miasto staje sie pomnikiem głupoty i nieudolności obecnych pseudowładz które nie umieją nic, a biora sie za rządzenie

    Cytuj
    IP: 178.235.xx6.xx6  #
  • +5

    Pani od fizyki..._gość

    20.11.2024, 10:10

    Smutku mój smutku.

    Patriotyzm ma wiele oblicz. Parady z flagami, nośne hasła, rzucanie petów zawsze i wszędzie oraz "szacunek" do języka ojczystego. Eksminister Czarnek, po przeczytaniu powyższego, z pewnością byłby dumny z reform oświaty dążącej do wychowania nowego pokolenia Polaków.

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx6.xx4  #
  • +2

    Polek_gość

    20.11.2024, 13:13

    .....

    Pasuje jak na Tczew

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx3.xx0  #
  • +4

    Alexis_gość

    21.11.2024, 09:34

    Odbudować w tym miejscu ale szubienicę lub pal. I powiesić lub upalowac tych co demolują. Publicznie, dla przykładu. Zwłoki zostawić by kruki miały co zimą jeść.

    Odpowiedz
    IP: 195.191.xx0.xxx  #
  • +3

    Lzip_gość

    22.11.2024, 13:32

    Miasto konfidentów

    To jest miasto konfidentów tchórzy Widzi ... nie reaguje i udaje że nie widzi Zgłosić na Policję ... nie Zgłosić do zarządcy terenu ... nie Wypisać na Tcz.pl to jedyne na co go stać ! Nie zasłużyliście na tą wiatę skoro nie umiecie zadbać o siebie. Szkoda kasy na takie projekty.

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx8.xx9  #
  • Sławek EU07_gość

    23.11.2024, 08:06

    Wiata z betonu

    Może by zamiast z drewna zrobić wiatę z betonu? Byłaby prawie niezniszczalna.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx3.xx9  #
  • +1

    Tcz.pl_gość

    24.11.2024, 09:21

    Straż Miejska, Policja?

    Gdzie Straż Mirjska, gdzie Policja? Mobilna kamera i do roboty!

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx5.xx9  #
  • +1

    petrozo_gość_gość_gość_gość_gość

    25.11.2024, 07:31

    brak słów.

    Ile zacietrzewienia i nienawiści,we wpisach mieszkańców Tczewa.To przykre,ale niestety,takim jesteśmy społeczeństwem,zawistnym,wulgarnym,a przy tym bardzo ograniczonym intelektualnie.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx4.xx4  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.