Ruszyło się

Tczew - Ruszyło się

zobacz galerię zdjęć: 2
Prace na wiadukcie ul. Wojska Polskiego zaczęły posuwać się do przodu. Jest szansa, że jeszcze w tym miesiącu powstanie kładka dla pieszych. Obawiam się jednak, że z końcem dobrej pogody prace również ustaną. Oby nie. Dzielności panowie robotnicy!
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • PogodneMyśliJohnnegoBravo

  12.10.2010, 07:59

  Ciekawe jak kładeczka

  będzie funkcjonować 1listopada :-)mam nadzieje że już tego roku.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -5

  stary zając

  12.10.2010, 08:00

  I to jest dobra wiadomość

  Stary zając popiera pozytywne dla Kubusiowego Lasu informacje.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +13

  mieczyslaw

  12.10.2010, 08:02

  tak, rzeczywiście jest to powód do radości.

  Od dawna o tym pisałem - wiadukt powinien zostać zamknięty dopiero wtedy, gdy powstanie kładka - spójrzcie, od momentu zamknięcia go, praktycznie nic na nim nie zrobiono, do teraz można by po nim jeździć. To co wyprawia firma pracująca przy nim i to, że starostwo na to powala to skandal!

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +4

  tczewiak_gość

  12.10.2010, 08:21

  Popieram. Najpierw kladka, a wtedy zamykac wiadukt. Nie rozumiem czemu ktos Cie zminusowal. Byc moze to rozzalony pracownik starostwa, ktoremu inwestycja nie wyszla ;)

  Cytuj
  IP: 87.204.xx7.xx8 
 • -1

  skandal_gość

  12.10.2010, 08:23

  bedzie opóźnienie o rok

  Dowiedziałem się ze planowane opóźnienie remontu to 12-15m-c SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx8.xx8 
 • -2

  tcz45_gość

  12.10.2010, 10:32

  pomyślcie trochę

  Jak wyobrażacie sobie położenie takiej kładki przy normalnym ruchu samochodów. Gdzie by leżały te wszystkie elementy , a są długie. Jakie trzeba zrobić ,,chwilowe zabezpieczenia'' aby takową pracę wykonać i zatrzymać ruch. Jakby wtedy zrobiły się korki i auta musiały by stać to byście narzekali. A tak jest to jakieś rozwiązanie....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx7 
 • +3

  Maxx

  12.10.2010, 11:51

  Tam by leżały gdzie leżały - czyli w kącie

  Nie przypominam sobie żeby 3 TYGODNIE bo zamknięciu wiaduktu, gdy minął trzeci termin otwarcia kładki jakieś elementy kładki leżały na wiadukcie...

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  +3

  mieczyslaw

  13.10.2010, 01:11

  pomyślcie trochę ~ tcz45_gość

  Tcz45 - pomyślałem trochę i oto wynik mojego myślenia: jak napisał przedmówca - przez ponad 3 tygodnie elementy kładki leżały z dala od wiaduktu, a później ponad tydzień na wiadukcie, czyli podsumowując: przy dobrej organizacji prac, wiadukt mógłby zostać zamknięty na 2-3 dni przed położeniem samej kładki.Na tym polega perspektywiczne myślenie, dobre planowanie i sprawna logistyka, aby wszystko zgrać w jak najkrótszym i realnym terminie. Tutaj postępowanie wygląda na zasadzie typowej "partyzantki" i nie trzeba być specem od budowy wiaduktów, aby zauważyć że pracom nie towarzyszy żaden sensowny plan działania, a jeśli w ogóle jakiś jest to i tak nikt go nie przestrzega, dowód? - przekładany termin otwarcia kładki (kompletny brak przygotowania ze strony wykonawcy - jeśli taką prowizoryczną kładę montują już ponad miesiąc, to nie dziwię się że na wiadukt potrzebują aż tyle czasu. Wniosek nasuwa się prosty - należało zapłacić profesjonalistom, a nie amatorom - może dla powiatu drożej, ale w ogólnym rozrachunku taniej - My również płacimy, podwójnie: w podatkach i w korkach).

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia