Dziury w chodnikach

Tczew - Dziury w chodnikach

zobacz galerię zdjęć: 1
Przyzwyczailiśmy się już do dziur w jezdniach. Bywają również chodniki, które wyglądają jak po wybuchu miny przeciwpiechotnej. Zdjęcia przedstawiają tak zwany „chodnik” między wieżowcami na ul. Jedności Narodu w Tczewie. Ten majstersztyk budowlany wykonano przez wylanie asfaltu na piach. Czy mieszkańcy Tczewa doczekają się w końcu likwidacji podobnych dzieł?
„Chodnik”, jak sama nazwa wskazuje, ma służyć do chodzenia. Do bezpiecznego chodzenia. Może władze odpowiedzialne za stan chodników otworzą szeroko oczy dopiero wtedy, gdy ktoś przewróci się w podobnym miejscu i straci zdrowie?
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • ~nka_gość

  16.12.2009, 12:30

  wioska

  Mamy tak mało ścieżek rowerowych, to chociaż niech chodniki trochę porządniej wyglądają !!! Wiele wsi ma chodniki w lepszym stanie niż co niektore miejsca w Tczewie. A tak na marginesie, to do tego chodnika chyba nikt z odpowiedzialnych za jego stan się nie chce przyznać :)

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx8.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.