...za oknem

Tczew - ...za oknem

zobacz galerię zdjęć: 2
Pobliskie miejscowości takie jak Miłobądz, czy Lisewo Malborskie są bardzo dobrze widoczne z okien lub dachów budynków... podobnie jak nieco dalej położony Malbork. Co prawda, widać go "gołym okiem", nie wspinając się na najwyższe tczewskie budynki, ale niekiedy trzeba się dobrze przyjrzeć. Z bulwaru Sambora II można również zobaczyć wiatraki elektrowni wiatrowej położonej niedaleko wsi Koniecwałd w powiecie sztumskim.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • _gość

  15.03.2010, 13:44

  Z Gimnazjum nr. 2 Widać zamek Malborski

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx1.xx3 
 • -6

  MIO

  15.03.2010, 18:08

  Nic dziwnego - to są przecież Żuławy, płaskie ukształtowanie terenu - ogranicznikiem widnokręgu jest tu tylko gęstość powietrza i stan naszego wzroku

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • 3eye_gość

  15.03.2010, 20:17

  piękny widok

  Przy słonecznej pogodzie widzę bardzo wyrażnie z mojego "obserwatorium" te wiatraki.

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx8.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.