Tczewscy kibice - łączmy się w słusznej sprawie

Tczew - Tczewscy kibice - łączmy się w słusznej sprawie
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Nagonka na kibiców trwa i ciągle przybiera na sile. Puste słowa premiera stały się faktami i stadiony zaczynają być zamykane, choć organa odpowiedzialne za organizację spotkań i ich bezpieczeństwo nie widziały ku temu powodu. Zamiast zajmować się ważnymi dla kraju sprawami premier Tusk postanowił zmienić temat i walczyć z kibicami, a raczej z wolnością słowa, bo atak rozpoczął się kiedy na stadionach zaczęły być przez ultrasów wywieszane antyrządowe transparentny, za które po raz pierwszy w demokratycznej Polsce kluby zaczęły być karane! Za wybryki niewielkiej grupy pseudokibiców pan premier postanowił ukarać kilkadziesiąt tysięcy wiernych sympatyków piłkarskich, którzy w te szare trybuny wlewają wiele kolorytu. Jak mogą wyglądać stadiony to pokazała ta kolejka ligowa w Polsce. Stadiony mogą być puste, a doping może zostać tylko wspomnieniem.

Kibice z Tczewa-okażmy solidarność i brać kibicowską z całą Polską i,czy jesteśmy sympatykami Gryfa,czy nie,czy jesteśmy fanami Arki,czy Lechii przybądźmy na najbliższy mecz Gryfa i jak cała Polska zaśpiewajmy panu premierowi,któremu zachciało się walczyć z wolnością słowa to co śpiewa cała niezależna Polska. Jeśli teraz odpuścimy to przegramy!

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Mam gorącą nadzieję, że Tcz.pl nie jest Polsatem, TVN-em lub Gazetą Wyborczą i wolność słowa zostanie uszanowana, bo prawo głosu ma nie tylko pan premier, ale i zwykli, szarzy ludzie, którzy w tym mieście mogą właśnie jedynie za pośrednictwem Tcz.pl powiedzieć co ich boli. Proszę Tcz.pl o nie blokowanie prawdy.

Pozdrawiam!!!

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (101)
dodaj komentarz

 • +73

  myślący_gość

  08.05.2011, 23:40

  kibole - obalić to sobie możecie - ale dwa piwa przed meczem. Prawda jest taka - gdybyście kibicowali jak ludzie, nie byłoby zamykania stadionów. a kto idzie na mecz po to, żeby się tłuc i wyrwać parę krzesełek, niech lepiej zostanie w domu - i z emocji własną chatę sobie rozwali, a nie dobro publiczne

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx2.xx4 
 • -11

  _gość

  09.05.2011, 10:03

  a ty nic nie rozumiesz

  ehh

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 
  -21

  _gość

  09.05.2011, 10:14

  a tak w ogóle

  To jest walka o wolność słowa a nie o stadiony. I my ją wygramy!!! Heh dla ciebie każdy kto w szaliku to już pewnie bandyta. Tusk-co-wybory:D

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 
  -13

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 11:11

  następny

  Człowieku a czy to wszyscy są rozrabiakami?! Przestań obrażać ludzi. Ja też czasem chodzę na mecze,pokibicować,zobaczyć fajny mecz(choć poziom ligi jest katastrofalny)ale czy jestem od razu kibolem? Nie wydaje mi się. Oddziel pierw pseudokibiców od kibiców o potem pisz.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  +5

  Alex_gość

  09.05.2011, 20:42

  Mecz Gryfa - 14 maja (sobota) godz. 17:00

  Dobrze by było, żeby w Tczewie też była pokazana taka solidarność. Proponowane hasła: "Tczewiacy nie telemaniacy. Nie łykają propagandy", "Protesty rosną jak drzewa - 17 maja dołączyli kibice z Tczewa", "Skończona ulgowa dla rządu taryfa. Kibice Gryfa". Przyśpiewki: "Kibice Gryfa obalą rządu szeryfa", "Kibice to nie przestępcy, to tylko temat zastępczy", "Donald przebrała się miarka. Razem są tutaj Lechia i Arka". Pokażmy, że potrafimy się dogadać między sobą by nikt z rządu nie korzystał na nienawiści między kibicami. Zostawmy w domu barwy Trójmiejskich klubów i wszyscy na mecz Gryfa. Może kibicom uda się zrobić skuteczną promocję miasta.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx5 
  +1

  dlaczego_gość

  09.05.2011, 21:50

  dlaczego nie protestujecie gdy pseudokibice, chuligani demolują stadiony dlaczeg wtedy nie śpiewacie np: co wy robicie p . d .. y... itd..., dlaczego wtedy się nie jesteście zjednoczeni !!!! tak swobodnie operujesz słowem KIBIC i co jest SŁUSZNĄ sprawą ???

  Cytuj
  IP: 83.7.xx1.xx8 
  +5

  towarzysz

  09.05.2011, 22:48

  ja sobie przyjdę zobaczyć

  Choć wątpię,że jacyś kibice by się podjęli takiego protestu. Tczewianie to bardzo wygodni ludzie.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  +7

  Staruch_gość

  10.05.2011, 07:21

  myślący inaczej

  Te myślący a zauważyłeś to? : Pierwszy wybudowany stadion na Euro -bubel (nie wiadomo jak będzie z innymi).Mecz w Gdańsku z drugą reprezentacja Francji za najtaniej 80 zł! Powód?- odstraszanie kiboli.Taki wał- za coś trzeba utrzymać kolejny nieopłacalny bubel. Gdzie masz drogi, autostrady, lotniska, hotele i jaki jest sens budowy tych ostatnich tylko na pare meczy w Polsce?Co dalej? kto przyjedzie do tego kraju doprowadzanego do ruiny przez kolejne rządy? Chcesz rozmawiać o PKP? Wstyd to będzie jak kibice z innych krajów przyjadą i zobaczą ten rozpie.... Bandytyzm na stadionach powoli zanika i naprawde nie to powinno być głownym tematem ostatnich dni.Jest mnóstwo ważniejszych spraw.

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx9 
 • -3

  Sen sei_gość

  09.05.2011, 00:33

  Każdy, kto wchodzi na stadion, powinien podpisać..

  --- Treść komentarza została usunięta ze względu na jego obraźliwość ---

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx8.xxx 
 • +42

  jahoo!_gość

  09.05.2011, 01:37

  Kibole z Tczewa mowie wam NIE!

  Po tym co wydarzyło się po finale pucharu Polski chcecie łączyć się w słusznej sprawie? O jaką słuszną sprawę walczycie?Przestańcie ludziom mydlić oczy tymi antyrządowymi hasłami i wolnością słowa, bo nie o to tu chodzi a nagonka była już znacznie wcześniej. Wystarczy spojrzeć na nasze miasto (czyt. miasto patologiczne), gdzie się nie pójdzie czy spojrzy to na każdym bloku pojawiają się wasze bezsensowne bazgroły typu: Arka kur..., Lechia kur..., Śląsk cwe... ( nie chce mi się wypisywać tu wszystkich waszych bazgrołów rodem z przedszkola, bo szkoda miejsca w moim poście!). Zamknięcie stadionów w Poznaniu i Warszawie ma być nauczką dla was za to co m. in. zrobiliście w Bydgoszczy i nie tylko. Jestem jak najbardziej po stronie Donalda Tuska, mam ogromną nadzieje, że jak najszybciej wprowadzą u nas takie same kary dla huliganów stadionowych jak w wielu innych państwach europy zachodniej (przede wszystkim Anglii gdzie za wkroczenie na płytę stadionu płaci się w przeliczeniu na nasze 20 tys. złotych i do tego dochodzą jeszcze inne kary). Tusk tak kibole nie!

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx3 
 • +1

  PauloTCZ_gość

  09.05.2011, 13:04

  to TY masz zamydlone oczy!! sluchasz tego co Ci powiedza w TVN i co przeczytasz w gazecie wyborczej!! Zamykanie stadionu dla 30 tysiecy ludzi bo 20 odpaliło race a 200 wybiegło ? pomysl napisalbym wiecej ale zawieraloby to obelgi i by nie zostalo udostepnione, ale to ze jestes bezmozgiem i jesz papke ktora dadza Ci media mam nadzieje ze napisac moge!! Mysl sam!! co do bazgrolow tez nie robia ich wszyscy!!

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx1 
  +8

  _gość

  09.05.2011, 15:55

  co mają media do tego ? przeciez ja sama na własne oczy widzę jak wygląda Tczew, wieśniackie bazgroły na połowie budynków,, dresy których pierwszym słowem było chyba kur*wa, i obok ktorych az strach przejsc , , .. to mi niby wciskają media ? . . . .. a bazgroły robią wszyscy i nie ściemniaj,, albo ostatnio w Tczewie widziałam jakieś syfiaste logo Arki czy czegoś tam,, i po co to ? gówniarze jak sobie kupią własne domy to moga je sobie gryzdać do woli , a nie robia to ludziom ktorych pilka gowno obchodzi (czyli mnie na przyklad) i nie chca miec tych pozal sie boze ''grafiti'' na swoich domach .. . . . aha i piszesz ze napisałbyś obelgi, yhym normalny człowiek nie pisze obelg tylko dlatego ze ktos nie jest za dewastacja przez kiboli,, z tego wynika ze sam nim jestes..

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx1 
  -1

  _gość

  10.05.2011, 15:10

  Kobieto.. Hahaha skąd tyle wiesz co się dzieje w Anglii? Podobno nie interesujesz się piłką nożną.. uuu.. chyba jakaś dziennikarzyna nam się tu szykuję.. :D aaa i wybacz za te napisy na ścianach ;P No wiesz jak się nie podoba tutaj to proponuje lecieć gdzieś nie wiem na Mallorcę ;) Tam pewnie nie ma napisów na ścianach hahaha.. "Ohh jakie to brzydkie" już to widzę hahaha A tak btw pucharu :) Jest coś dziwnego w tym, że kibice Legii z radości wbiegli na murawę? :) Fakt koleś niepotrzebnie rzucił racą, ale to powinni załatwić już między sobą, bo w końcu naraził klub na konsekwencję :) A sytuacji Lecha nie wiem jak wytłumaczyć.. :)

  Cytuj
  IP: 109.197.xx6.xx2 
 • +19

  _gość

  09.05.2011, 05:23

  O wiele za późno to zrobiono z taką hołotą już dawno powinien być zrobiony porządek , a ubieranie takich decyzji w szatki POLITYKI to już jest chore . Popieram pierwszy komentarz w 100%.

  Odpowiedz
  IP: 79.185.xx2.xx1 
 • +5

  obywatel_w_gość

  09.05.2011, 06:16

  W Polsacie, TVN i Gazecie Wyborczej nie ma

  wolności słowa a głos ma tylko premier? Człowieku, zapomniałeś dodać jeszcze Radia Zet.... ale nie żeby tak było jak piszesz, tylko te media (no może w mniejszym stopniu Polsat) są na czarnej liście PiS-u. Dlaczego? Otóż dlatego że w nich pokazywana jest cała prawda. Obiektywnie. A jaki jest wizerunek PiS-u kiedy pokazuje się jego działania każdy wie. Nie trzeba nawet komentarza. PiS w OBIEKTYWNYCH mediach wypada źlę.. stąd ta nagonka. Aby było jeszcze śmieszniej, wklejony film sygnowany jest telewizją Niezależna.tv która jest w 100% zależna od PiS-u. Szczyt ignorancji.

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx3.xx9 
 • +2

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 11:16

  Cała prawda?! Jaka prawda?!

  I tak niestety z tą sprawą jest-zostaje upolityczniona. Od dawien dawana wiadomo że GW trzyma z PO. Nie jest tam pokazywana cała prawda tylko ta wygodna dla PO i przestań ferment siać bo to śmieszne. Dlaczego Tusk nie chce się poddać pytaniom np "Rzeczpospolitej"? Boi się prawdy i tyle. A ty dalej oglądaj w TVN polityków PO i czytaj wyborczą i nie dziw się potem jak wyjdziesz na ulicę że jest zupełnie inaczej jak w tym "czymś" piszą skoro łykasz wszystko jak młody kormoran.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +26

  obywatel_w_gość

  09.05.2011, 06:20

  A odnośnie sprawy kiboli

  Najpierw zamknąć wam stadiony żebyście doszczętnie wszystkiego nie rozwalili!!!!!! Kibice z Tczewa?? A kto rozwalił pociąg w Gdańsku Oliwie? Krzyczały o tym wszystkie media. Obciach na całą Polskę. Bandyci wy! Nie chcę żeby ktoś z mojej rodziny ucierpiał czy zginął przez wasze wybryki... które są w imię czego? Bo raczej nie w imię drużyn, którym udajecie, że kibicujecie. A wiecie kto traci na tym wszystkim najwięcej? Wcale nie uczciwi kibice, tylko same kluby które podobno tak bardzo kochacie!

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx3.xx9 
 • +11

  :)_gość

  09.05.2011, 08:08

  :)

  Nagonka na kibiców?? Na kiboli, nie na kibiców. A kibole nazywają się kibicami, i reprezentują tą samą grupę społeczną, co zwykli i normalni kibice, więc cierpi cała grupa:) Kibice powinni się odciąć od kiboli, strach iść na mecz. A jak tu nie atakować kiboli, jak biegają debile po mieście i malują po cudzych budynkach?? A Ci co wbiegli na boisko w Bydgoszczy to też nic złego nie zrobili pewnie?? Mordy zamaskowane i wtedy można zgrywać cwaniaka:D nikt na Euro nie będzie chciał przyjechać z zagranicy bo będą się bać naszych Bogu ducha winnych "kibiców". Zdemolować, wyzwać, zgnoić...czepiacie się o wolność słowa, to ja podam przykład kibicowskiej wolności: dlaczego arkowiec pobije lechistę za to, że kibicuje komuś innemu?? Przecież jest wolność słowa, wyznań itp....Jeżeli chcą być traktowani po ludzku, to niech zachowują się jak ludzie...bierzcie przykład z Niemiec, Anglii, Hiszpanii, Francji...W Barcelonie przychodzi prawie 100 tysięcy na mecz i czy dzieje się coś niedobrego?? Nigdy!!

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx7.xx8 
 • _gość

  09.05.2011, 12:09

  problem w tym że nagonka jest właśnie na wszystkich kibiców, została niesłusznie zastosowana odpowiedzialność zbiorowa!

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx4 
 • +7

  kaszmir99_gość

  09.05.2011, 09:05

  zwykły człowiek

  Zwykli ludzie chcą móc chodzić na mecze z dziećmi. Nie bać się, że zamiast zaszczepiać w dziecku ducha sportu, wszczepi mu się przekleństwa albo butelkę w głowę. Niech wasza brać wpłynie więc na tę garstkę kiboli, zamiast walczyć z całym Rządem. Pokażcie, że potraficie się zachować .

  Odpowiedz
  IP: 83.15.xx3.xx2 
 • +1

  i_gość

  14.05.2011, 14:40

  Zabieram brata mojej dziewczyny na mecze, na pierwszym meczu miał 11 lat, więc był (i nadal jest) dzieckiem i nie widzę żadnego problemu, żeby na mecze zabierać dzieci.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx8.xx1 
 • +5

  Student_gość

  09.05.2011, 09:12

  Sposób wypowiadania się lidera tylko pogarsza sprawę i w oczach obywatela ma wydźwięk zupełnie odwrotny do tego, co zamierzali pokazać autorzy tego filmu. Zastanawiam się też, czy ludzie Ci nie mają pracy czy coś? Myślę, że więcej powinno się taki filmów ukazywać, bo hasła takich tłumów przysparzają sobie więcej przeciwników niż zwolenników.

  Odpowiedz
  IP: 83.7.xx6.xx5 
 • +4

  haczyk_gość

  09.05.2011, 09:22

  to mogliscie swoich pilnowac na meczu i jak ktoś wbiegał na boisku i wyrawal krzesla itp to mogliscie mu dac jak bylo w materiale "z liscia" a nie pretensje do premiera ze zaczyna cos z wami robic. Narzekac potraficie ze drogo ze nic sie nie dzieje jak co jakis czas trzeba naprawiac szkody przez was wyrzadzone nie tylko stadion ale miasta tez.

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx0.xx9 
 • _gość

  09.05.2011, 09:59

  premier

  Jeśli to jest PREMIER to ja jestem Rocky Balboa:D

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 
 • +5

  abc_gość

  09.05.2011, 09:27

  Bandziory

  To nie kibice tylko bandziory i degeneruchy, Człowiek nie może spać w nocy a rano trzeba wstać do pracy bo idzie banda nierobów na utzymaniu państwa( czyli moim!) i drze gęby w środku tygodnia o 2 nad ranem... Mija ich facet aż skulony ze strachu a oni co w 5 podchodzą i biją go na kwaśne jabłko bo tylko sobie przechodził... Jakby wprowadzili rozboje kary po 30 tysięcy to byłby nareście spokuj! Wogóle ten artykuł jest żałosny.A o zdaniu ,że Tcz to nie polsat już nawet nie wspomnę.

  Odpowiedz
  IP: 213.17.xx8.xx5 
 • _gość

  09.05.2011, 09:57

  bandziory,hołata,swołocz

  Zobaczymy jak na euro będą stadiony wyglądać-puste:D Obrażasz wszystkich kibiców a nie tych którzy robią burdy. Jesteś crazy.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 

  _gość

  10.05.2011, 15:20

  Musisz nauczyć się odróżniać kibiców od zwykłych bandytów ;) czy jak ktoś kogoś pobije to ten zły to od razu kibic? Czaszkuj chłopie.. Banda nierobów? Chłopie zarabiam średnią krajową, a i tak muszę drapać, żeby na mecz jechać.. Za darmo nikt Cię nie wpuści na stadion.. Nie mówiąc o wyjazdach, składkach na flagi, oprawy itd ;) a Ty masz jakieś hobby? ile na nie wydajesz miesięcznie?

  Cytuj
  IP: 109.197.xx6.xx2 
 • +2

  qwerty_gość

  09.05.2011, 09:36

  pff

  Łączcie się, tak, ale w walce z tymi kibolami, bo to oni są problemem, nie normalni kibice, premier i polsat.

  Odpowiedz
  IP: 80.55.xx2.xx0 
 • +1

  _gość

  09.05.2011, 09:55

  no właśnie walczmy z kibolami a nie kibicami

  Ja sobie wypraszam żeby za to że jestem uczestnikiem spotkania nazywać mnie bandytą! Haha to Tusk też jest bandytą będąc na Lechii?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 

  qwerty_gość

  09.05.2011, 12:58

  nie

  nie, gościu, mówiłem o kibolach, nie kibicach

  Cytuj
  IP: 80.55.xx2.xx0 
 • Jan_gość

  09.05.2011, 09:46

  Udana prowokacja.

  Z wpisów można wysnuć wniosek, że prowokacja w Bydgoszczy udała się w 100%. Brawo osławiona firmo ochroniarska ZUBRZYCKI. Już raz poradziliście sobie ze sklepikarzami(kupcami), a teraz idealnie wam wyszło w Bydgoszczy. Zero reakcji na wtargnięcie kibiców Legii na murawę boiska. Kto wam kazał się tak zachować? Dzięki temu można było zamknąć dla kibiców stadiony Legii i Lecha. Już się nikt na tych stadionach nie wyrazi źle o Donaldzie T. i Adamie Sz-M. O to chodzi! Przy okazji jest nowy temat zastępczy. Zadłużenie państwa, drożyzna, frymarczenie Majątkiem Narodowym (np. kombinacja z Lotosem), nieudolność w rządzeniu. Wszystko to jest nieważne!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx2 
 • +8

  jahoo!_gość

  09.05.2011, 09:46

  Kibole z Tczewa mówie wam NIE!

  Odniosę się tu do jednego z komentarzy. A propos EURO 2012, to będzie porażka, ale nie organizacyjna, bo jestem przekonany że zdążymy ze wszystkim, chodzi mi tu mianowicie o liczbę Kibiców z zagranicy. Jak już wiadomo około 80% procent biletów poszło dla Kibiców z Polski i Ukrainy więc zostało te 20% które niby pójdzie dla fanów z innych krajów (wśród nich zapewne znajdzie się jeszcze duży procent kolejnych Polaków z zagranicy bądź też z polskimi korzeniami). Macie tu KIBOLE odpowiedź na wasz śmieszny apel z waszymi śmiesznymi żądaniami! Między innymi przez was nasze państwo zarobi grosze na gościach z zagranicy. Mam paru znajomych którzy siedzą np. w Anglii i już mi mówili że ich koledzy angielscy nie maja zamiaru do nas przyjeżdzać ze względu na was! Jesteście zakałą naszego narodu!

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx3 
 • -5

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 11:01

  dla mnie zakałą narodu jest kto innny ale ok

  Co ty tu za bzdury wypisujesz? Zdążymy ze wszystkim na Euro? Ha ha ale się uśmiałem. Gdzie te drogi wtedy ja się pytam? Gdzie lotniska? Żadnej kompromitacji ze strony kibiców nie będzie. Chcesz przez pryzmat jednego incydentu jak Tusk oceniać polskich kibiców którzy słynął z tego jak właśnie pozytywnie potrafią się zachować? Euro 2012 to nie Kowno(wyjazd chuligański)tylko coś zupełnie innego. Ja jestem przekonany że atmosfera będzie wspaniała...o ile stadiony będą pełne.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 

  jahoo!_gość

  09.05.2011, 11:36

  Mało wiedzący Tczewiaczku z numerem 5 na czole!

  To że oprócz Tczewa i poza Tczewem nic więcej w swoim życiu nie widziałeś to już nie moja wina! Byłeś np. w Gdańsku na lotnisku Lech Walesa Airport? Widziałeś co tam się dzieje co się buduje? Jeżeli chodzi o autostrady to faktycznie z tym nie zdążymy, ale o tym było wiadomo znacznie wcześniej. Następna sprawa Mr Tczewiak z nr. 5 na czole, jakim prawem możesz świadczyć za pozostałych kibolów(podkreślam KIBOLÓW nie kibiców!!!), że nie będzie burd na stadionach podczas ME2012!? Jeszcze jedno, na drugi raz czytaj uważnie i ze zrozumieniem nie tylko mój post, ale każdy inny na tym forum i nie tylko tym forum, bo pisałem tu o procentowym udziale kibiców z zagranicy którzy zawitają do nas, ale w bardzo małej ilości i to nazywam porażką która już jest faktem!

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx3 
  +1

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 15:47

  znawco

  Ehh,skąd ty wiesz gdzie ja bywałem?:D Ale nie o tym:D Hehe napisałeś że od początku wiadomo było że nie wybudujemy dróg tylko po co wtedy "książę" obiecał? Piszesz też dlaczego jestem przekonany że nie będzie burd-z doświadczenia. Ani w Korei i Japonii,ani w Niemczech żadnych burd na stadionach nie było.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -1

  LGFT_gość

  14.05.2011, 09:47

  masz problem

  Bo w dupie byłeś gówno widziałeś i zabierasz głos w temacie o którym nie masz pojęcia...

  Cytuj
  IP: 87.204.xx2.xx0 
 • _gość

  09.05.2011, 10:00

  OBRACANIE KOTA OGONEM

  Tusk chce walczyć z pseudokibicami-dobrze ale niech zajmie się też ważniejszymi sprawami! Okłamuje ludzi,doprowadza do upadku to państwo a teraz chce o tym wszystkim zapomnieć?! Kiedyś przyjdzie taki dzień...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx9 
 • TCZEWIAK5

  09.05.2011, 10:57

  mi się to też nie podoba

  Walczyć z pseudokibicami trzeba ale czy trzeba w tym celu wypowiadać wojnę wszystkim kibicom i robić wokół tego taki szum medialny? Dla mnie sprawa jest jasna-zamiatanie pewnych spraw pod dywan. Czołem!

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  taki tam_gość

  09.05.2011, 10:09

  prawda o piłce i kibolach w polsce

  http://www.polityka.pl/kraj/1515000,1,kibole-i-ich-legalne-i-nielegalne - biznesy.read

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xxx.xx1 
 • +2

  _gość

  09.05.2011, 10:15

  http://antypelo.blogspot.com/?zx=1bd88e8e6f6d4cfb

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx9 
 • +5

  zuza_gość

  09.05.2011, 10:20

  Takich kilku kibiców wydzierało się wczoraj na Akacjowej na placu zabaw pod oknami przez kilka godzin.I chcecie,żeby społeczeństwo było po Waszej stronie?Możecie sobie pomarzyć!

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx9.xx8 
 • -5

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 10:55

  społeczeństwo

  To skoro zakłócali spokój mogłaś zadzwonić na policję. Obrażali przecież autorytet państwowy xD. Heh takie jest to społeczeństwo? Wy nawet postawy obywatelskiej nie posiadacie a chcecie być stroną?

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  +7

  Gród Sambora

  09.05.2011, 13:31

  zuza

  to nie byli kibice tylko zwykła patologia z Tczewa, zwyczajni pozerzy.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -1

  _gość

  09.05.2011, 19:07

  nie bo LGFT jest super

  kradzieże i rozboje

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 

  Gród Sambora

  09.05.2011, 21:21

  widze, że coś Cie zabolało skoro się spinasz :)

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -2

  do IP: 109.207.xx3.xx9_gość

  09.05.2011, 10:31

  drogi pisowski apartczyku, przestań przeklepywać na lokalnym foróm dyrektywy kc pis, wszyscy je znamy z mediów i już się osłuchały. Trochę inwencji i własnego zdania byłoby wskazane w dyskusji. Tyle, że do dyskusji potrzeba min dwóch ludzi i tu się rodzi problem, bo kiedy ty klepiesz w klawiature polemizując z kimś to jest tam dyskutant i pisowiec, czyli ty. I jeszcze jedno, a cóż to za groźba >Kiedyś przyjdzie taki dzień...<, że niby co, że będziesz jak stalinowski prokurator z nadania wsadzał do pierdla inaczej myslących? Chłopcze puknij się w główkę, tej zimy po pisie zostanie kilka partyjek i beton wokół JK. No chyba, że pisowscy komuniści połącza się z komunistami z sld, ale wtedy to już będzie masakra... po Polsce będzie, będą rządzić tylko prawdziwi wolacy.

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx4.xx1 
 • +3

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 10:53

  bo fantazja jest do tego xD

  Co ty tutaj wypisujesz? Temu typkowi zarzucasz partyjność a sam nie lepszy jesteś. Aż kipi z ciebie tuskomanią. Jesteś mądrzejszy? Przecież tak jak on gra rolę pisowca ty gra peowca.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -1

  LGFT_gość

  09.05.2011, 10:36

  Żal mi was ludzie

  Macie wyprane mózgi przez media do tego stopnia że własne myślenie nie działa.Widać po waszych społecznych wpisach.Nawet rzecznik prasowy policji z tczewa Dariusz Górski jest kibolem Arki.Według takich inteligentów jak wy trzeba go zwolnić z pracy.Wrzuciliście sobie wszystkich do jednego worka co jest prostolinijne i świadczy o niskim poziomie inteligencji.

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx2.xx0 
 • TCZEWIAK5

  09.05.2011, 10:49

  racja

  Część ludzi już nawet nie potrafi samodzielnie myśleć. Jak widać po wpisach tutaj łyknęli wszystko co chciała propaganda Donka żeby łyknęli. Dla nich teraz każdy kto idzie na mecz,ma szalik,czy w jakikolwiek inny sposób identyfikuje z klubem jest bandytą. Chcieliście babciom dowody zabierać a to wam należałoby je zabrać bo mniej pojętni od tych moherów jesteście.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  +2

  jahoo!_gość

  09.05.2011, 11:03

  Do LGFT

  To wytłumacz mi dlaczego Ci KIBOLE zaczepiają nas na ulicy i leja po mor.... Wcześniej pada oczywiście pytanie "za kim jesteś?". Zazwyczaj cwaniaki KIBOLE atakują w piątkę lub więcej, w grupie siła i moc!?Tylko nie wciskaj mi kitu, że widocznie zasłużyłem, bo to już staje się nudne. Wielu moich kolegów też miało problemy i były już rozprawy w sądzie. Jestem zwykłym zjadaczem chleba i nie chce dostawać tylko dlatego, że przechodzę, zrozum to... I uwierz mi to nie jest obraz mediów tylko obraz rzeczywistości z którym spotykam i zmagam się na co dzień w tym naszym smutnym mieście. Szanuje to, że jesteś kibicem Lechii i mam nadzieje, że jesteś jednym z wielu normalnych kibiców, ale zrozum takie są fakty!

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx3 
  +3

  Paweł_TPAG_gość

  09.05.2011, 13:05

  No i Gorze Sie z Wrogiem w tym momencie Jecie Papke z Mediów i tyle! Nie potraficie sami przemyslec, nie potraficie nawet przemyslec chociazby jednego hasla z transparentu i go zinterpretowac!!

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx1 
  -1

  Gród Sambora

  09.05.2011, 13:35

  niestety macie racje. Duża część społeczeństwa nie potrafi samodzielnie myśleć tylko mają jakieś dziwne wartości i wyprane mózgi przez Głos Tel Awiwu i ine tvn-y. Idźcie raz na stadion i zobaczcie jak jest naprawde. Pamiętajcie, że telewizja kłamie.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  +4

  _gość

  09.05.2011, 15:25

  haha

  Głos Tel Awiwu dobre :D

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 

  LGFT_gość

  14.05.2011, 10:02

  kibole?

  Nie ma czegoś takiego jak kibole.W Bydgoszczy nic się nie wydarzyło oprócz radości kibiców Legii i kilkunastu baranów z Lecha.Widząc po wpisach sami zobaczcie że takich baranów w Tczewie nie brakuje.Nawet statystycznie ta ciemnota co się wpisuje to 90% głąbów społecznych co nie ma pojęcia w temacie.Niech mi taki idiota odpowie na durne wpisy "dobrze bo bałem się na mecz iść z dzieckiem" Kiedy w Historii Polski ucierpiało dziecko na stadionie ?

  Cytuj
  IP: 87.204.xx2.xx0 
 • abc_gość

  09.05.2011, 10:50

  do burd na stadionach i demolki jestescie pierwsi, teraz sie w koncu ktos za was zabrał to płaczecie w poduszke

  Odpowiedz
  IP: 213.238.xx2.xx5 
 • abc_gość

  09.05.2011, 11:27

  do TCZEWIAK5

  Czytaj ze zrozumieniem 90 % opini tyczy się tylko i wyłącznie tych co robią burdy. Skoro wszędzie jest odpowiedzialość zbiorowa w szkole, zakładach pracy itp to dlaczego kibice mają być podzieleni? Zacznijcie sprzątanie od własnego podwórka bo najbardziej to wy cierpicie przez te ich burdy nie mogąc wchodzić na stadiony.

  Odpowiedz
  IP: 213.17.xx8.xx5 
 • TCZEWIAK5

  09.05.2011, 15:43

  he he

  To może wszystkim 15000 osobom obecnym na meczu trzeba dać zakaz stadionowy,5000zł kary i 2 lata w zawiasach?

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  googiel_gość

  09.05.2011, 11:44

  Sami jesteście winni zamknięcia stadionów!

  Zdemolowany stadion, wyrwane 500 krzeselek. Przez takich ludzi ja nigdy nie wybiorę się na żaden mecz. Ludzi którzy potrafią zabić za zły kolor szalika. Powinni Was wszystkich pozamykać. Zamknięcie stadionów było koniecznością - chyba nie trzeba udowadniać dlaczego.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx5 
 • -1

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 15:42

  koniecznością?

  A czy to coś zmieniło? Czy ci pseudokibice zawiesili działalność? To nie rozwiązuje problemu. Kiboli trzeba łapać i sądzić a nie zamykać stadiony.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • idz sie lecz_gość

  09.05.2011, 11:55

  Do Tczewiak 5: Masz Azcheilmera

  LIdź leczyć Azcheilmera. W zeszłym roku ludzie których tak bronisz też zdemolowali Stadion w Bydgoszczy.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx5 
 • nikita_gość

  09.05.2011, 12:00

  Tczewiak 5: Co Ty o tym wiesz?!

  Postawa obywatelska polega na niszczeniu tego co wspólne patrz: elewacje, stadiony, przystanki itp? naprawdę idź się lecz lista chorób rośnie

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx5 
 • +3

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 15:40

  heh

  Ja pisałem o innej postawie obywatelskiej i jak Tusk nie odwracaj kota ogonem to wówczas pogadamy. A co od Bydgoszczy to widocznie była kiepska firma ochroniarska i całe te zabezpieczenia spotkania. Z pretensjami do pzpn bo to ta organizacja była organizatorem meczu. Nie trzeba było dawać biletów kibolem wobec których toczyły się postępowania i byli karani. Sami ich na stadion wpuścili-bez bicia:D

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +4

  Kuba :)_gość

  09.05.2011, 12:14

  Zabrakło mi jedynie, kiedy jest następny mecz gryfa i o której. A tak to akcja spoko, tylko w Tczewie się nie uda chyba :(

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx7.xx7 
 • -1

  UNIA_gość

  09.05.2011, 12:21

  Tczew

  zacznie sie mecz kibice arki i Lechii z tczew zaczną sie bawic na młynie wywiesimy transparenty wyjdziemy na 10 min . wyzwiemy tuska a po meczu pojdziemy wszyscy razem na piwo ... autorze pomysl troche co wypisujesz bo to nie jest realne...jak znajdziesz kibicow gryfa to idz sie baw w protesty...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx5 
 • +3

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 15:37

  no wiesz

  Coś takiego pokazałoby kibica w bardzo dobrym świetle-dla sprawy gotów na układy:D

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -4

  haha_gość

  09.05.2011, 12:28

  9:02 minuta, najciekawszy głosik :) chłopaczek jeszcze 16 lat pewnie nie ma a najgłośniej krzyczy. wiem za chwile mnie będziecie chcieli zabić, tekstami w stylu, ale to on bedzie głosował za pare lat itp. a swoją drogą ktoś na tego Tuska musiał głosować, bo sam siebie nie wybrał. MOJA PROŚBA JEST KRÓTKA : JAK PÓJDZIECIE K***A NA WYBORY, TO MACIE SZANSĘ O WIELE WIĘKSZĄ, ZMIENIĆ TO CO SIĘ DZIEJE. jestem ciekawe ilu z nich była na wyborach, bądź ilu kibiców z Tczewa była na wyborach? Niby parę głosów, ale mogą one naprawdę dużo zmienić :) pozdrawiam. Może do zobaczeniu na meczu gryfa :)

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx7.xx7 
 • qwerty_gość

  09.05.2011, 13:03

  echhh

  TCZEWIAK5 - nie obrażaj ludzi, którzy po prostu chcą być bezpieczni. Była mowa o KIBOLACH, tak? Czyli pewnym procencie ludzi będących na meczach. To nie jest propaganda, tylko chęć bezpiecznego powrotu do domu pociągiem, autobusem, ulicą, gdy będzie jakiś mecz. To chęć bezpiecznego siedzenia na trybunach bez obawy, że zaraz dostanie się krzesłem, albo czymś gorszym. Dotarło? Mówisz o społecznym obowiązku, a ciekawe ile razy sam go wypełniłeś. Żadna partia polityczna nie radziła sobie z tym problemem, obecna też nie daje popisów.

  Odpowiedz
  IP: 80.55.xx2.xx0 
 • -1

  TCZEWIAK5

  09.05.2011, 15:36

  ~ qwerty_gość

  Mowa o kibolach,tak? To dlaczego obraża się zwykłych kibiców którzy chcą manifestować swoje niezadowolenie? Dlaczego zamknięto stadiony? Ja się zgadzam z Tobą w kwestii utrzymania bezpieczeństwa ale w tym celu niech Tusk zacznie ścigać te POJEDYNCZE jednostki,tych agitatorów stadionowych a nie szarych kibiców.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -6

  kominiarz56

  09.05.2011, 13:27

  KIBOLE....

  Witam i pozdrawiam wszystkich kibiców.Jak łatwo dajecie się wciągać w te Pis.owskie polityczne gierki,jak łatwo wami manipulować,przecież ta SWORA od KACZORA....aż zaciera ręce,za taką pożywkę i do wyborów nie odpuści....CI...SZCZEKACZE..nic nie mają wspólnego z kibicowaniem. Zapytajcie się,kto ich opłaca....przecież to widać że to Pis.OWSKA machina wyborcza ruszyła na całego.JAKIE TO wszystko zorganizowane,te hasła, OKRZYKI...rodem spod pałacu prezydenta.CZY WY TEGO NIE WIDZICIE.??? Widać to na filmie,N I E Z A L E R Z N A....śmiechu warte,trzeba jeszcze dodać;TV. TRWAM,ojca..i jego wsparcie....kaczora... i mamy komplet...amen.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • TCZEWIAK5

  09.05.2011, 15:33

  że ta głupota nie boli

  Coś jeszcze ciekawego spostrzegłeś? Ta cała akcja to akcja wyreżyserowana,przedwyborcza żeby odwrócić kota do góry ogonem. Z resztą co się dziwić przecież cały Kneset huczy że w tym PO jest niedoścignionym mistrzem. Tusk z Wyborczą zrobili sobie polowanie na głosy podkładając ludziom populistyczne hasełko bo druga Irlandia już nieaktualna. Pseudokibiców policja zatrzymywała cały czas-konsekwentnie i regularnie a Tusk teraz wyskoczył jak Filip z konopi z krzykiem że on zrobi. G**** zrobi. Szum zrobił dla własnej korzyści i tyle.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  _gość

  09.05.2011, 14:00

  Dziewięć klubów Ekstraklasy ma zapłacić kary, bo ich kibice kpili z obietnic PO „Niespełnione rządu obietnice – temat zastępczy kibice” – transparenty tej treści zawisły na kilkudziesięciu stadionach w Polsce, od wielkich miast po małe miasteczka. Towarzyszyły im kibicowskie happeningi wyśmiewające propagandę „Gazety Wyborczej”. Powiązana z prorządowymi medialnymi oligarchami Ekstraklasa SA ukarała za kpiny z rządu Tuska aż dziewięć klubów. Kampania przeciwko kibicom i ich stowarzyszeniom, prowadzona w ostatnich tygodniach przez rząd przy wsparciu „GW”, odbywa się pod hasłem zwalczania chuligaństwa. Tymczasem jak pokazują zgodnie dane policji i PZPN, do których dotarła „Gazeta Polska”, stan bezpieczeństwa na stadionach w ciągu ostatnich trzech lat bardzo się poprawił. Liczba spraw wytaczanych uczestnikom imprez masowych w 2010 r. w porównaniu z rokiem 2008 spadła aż o 56 proc.! Dodajmy, że lata 2008–2010 to czas niezwykle dynamicznego rozwoju stowarzyszeń kibicowskich i wzrostu zaangażowania kibiców w działania patriotyczne oraz na rzecz lokalnych społeczności. To właśnie te stowarzyszenia, które przyczyniły się do pozytywnych zmian wśród kibiców, zwalczane są przez „GW” i rząd Tuska. Postanowiły na te ataki odpowiedzieć. Wspólnie przeciwko rządowi i „GW” Hit ligowego sezonu – mecz Lech Poznań – Legia Warszawa. Na stadionie ponad 36 tys. ludzi. Kibice Lecha wywieszają trzymany przez setki osób transparent wyśmiewający propagandę rządu Tuska: „Projekt Euro 2012. Stadiony – przepłacone. Autostrady – nie będzie. Dworce – przypudrowane. Lotniska – prowincjonalne. Zawodnicy – słabi. Temat zastępczy – kibice. Rząd – zadowolony!”. Na trybunie obok siedzą kibice Legii Warszawa. Wywieszają olbrzymią flagę – sektorówkę. Przedstawia ona okładkę „Gazety Wyborczej” z twarzą Adama Michnika i olbrzymim napisem „Szechter, przeproś za ojca i brata”. Z kolei przed II trybuną, zajmowaną przez tzw. kocioł kibiców Lecha, całą długość płotu zajmuje podłużny transparent „Niespełnione rządu obietnice – temat zastępczy kibice”. Miejsce jego zawieszenia nie jest przypadkowe – hit sezonu transmitowany jest przez TVP. Operator może gimnastykować się, by transparent pokazywać jak najrzadziej, niczym wspierające „Solidarność” napisy w czasie mundialu z 1982 r. w Hiszpanii. Jednak nieszczęścia nie da się uniknąć, bo TVP musiałaby nie pokazywać w ogóle strzałów na jedną z bramek. Jak na złość utrudniają jej to piłkarze obu klubów. Gdy Legia atakuje bramkę z transparentem, ma więcej dobrych sytuacji. W drugiej połowie do roboty bierze się Lech i znowu pod niepoprawnym napisem jest gorąco. Kibice Lecha i Legii mogą na co dzień za sobą nie przepadać, ale hasła krytykujące rząd i dziennikarzy skandują wspólnie. Dziewięć klubów ukaranych za wyśmiewanie obietnic Tuska Na odpowiedź tzw. działaczy piłkarskich nie trzeba było długo czekać. Skompromitowana spółka Ekstraklasa SA, która zasłynęła niegdyś nałożeniem na kluby kary za transparent „17 września – IV rozbiór Polski”, tym razem ukarała aż... dziewięć klubów. Transparenty „Niespełnione rządu obietnice – temat zastępczy kibice” określono jako „niezwiązane z zawodami”. Za kpiny kibiców z obłudy rządu Tuska ukarano Lecha Poznań, Polonię Bytom, Zagłębie Lubin, Jagiellonię Białystok, Górnika Zabrze, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Cracovię i Śląsk Wrocław. Wszystkie kluby zapłacić mają po tysiąc złotych kary. – To jakieś kuriozum. Jak można twierdzić, że niszczenie wizerunku kibica przez media czy władze jest niezwiązane z meczem piłkarskim? – mówi Wojciech Wiśniewski z Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców (OZSK). Podobnego zdania jest Radomir Szaraniec ze stowarzyszenia „Tylko Cracovia”. – Ekstraklasa SA chwalić się będzie mogła niedługo, że kibice byli na jej meczach już półtora miliona razy. Tyle że ci kibice nie są żadną bezosobową masą i mają prawo wyrażać swoje zdanie, niepokoić się stanem przygotować do Euro i protestować, jeśli są niesprawiedliwie atakowani. Jeszcze wyżej wyceniono winy kibiców ze stadionu, na którym wyśmiewano redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”. 10 tys. zł kary za całą listę wykroczeń, w tym transparent o bracie i ojcu Adama Michnika, dostała Legia Warszawa. Lech Poznań ma z kolei zapłacić 5 tys. zł za „niewykonanie poleceń delegata PZPN, wywieszenie transparentów niezwiązanych z zawodami oraz wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych”. Przypomnijmy, że w Ekstraklasie SA prym wiodą ludzie prorządowych mediów. Jej prezesem jest Andrzej Rusko, związany z Polsatem Zygmunta Solorza, a w jej radzie nadzorczej zasiada Leszek Miklas z koncernu ITI Mariusza Waltera, właściciela telewizji TVN.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx9 
 • +3

  _gość

  09.05.2011, 16:02

  i tak mój komentarz szybciej przeczytają

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx1 
 • lukas_gość

  09.05.2011, 15:21

  wybory

  już niedługo są wybory trzeba dalej głosować na Tuska to będzie spoko z kibicami i stadiony na dłużej wytrzymaja nie bedzie miał ich kto niszczyć

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx8 
 • -1

  Staruch i Litar_gość

  09.05.2011, 15:31

  Rozp... temat

  Nie dajcie ograniczonym społeczniakom roz... tematu.My kibole jesteśmy na wojnie którą wypowiedział nam ten populistyczny rząd.Poparcie społeczne ma tylko i wyłąćznie dzięki mediom i ich propagandzie.Co się wydarzy w ciągu tego roku do Euro tego nie ogarniecie.Tyle od zjednoczonych kibiców.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx9 
 • pogan_gość

  09.05.2011, 16:02

  strzelac

  Po takich akcjach na stadionach powinno sie do tego bydla strzelac z ostrej amunicji, mysle ze jak 10 czy 20 oszolomow by padlo i tak na wszystkich stadionach to zaden nawet by ogrodzenia nie dotknal . To ze oni sa kibicami to widac ale swoich stad i swojej glupoty czy ideologi ,ale nie druzyn czy klubow

  Odpowiedz
  IP: 195.114.xx0.xx0 
 • -1

  Rogi

  09.05.2011, 16:53

  Nie wiem o co ten cały szum. O jakąś bandę oszołomów, którzy by swojej matce kosę sprzedali. Jak dla mnie mogą zlikwidować piłkę nożną w PL, by uniknąć takiej kibicowskiej żenady i dennego poziomu piłki w naszym kraju.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -8

  abrakadabra_gość

  09.05.2011, 17:56

  kibole

  kibole-glosujcie na Pis a bedzie raj na ziemi,taki jak byl przed kilku laty i jedzcie koniecznie wspomagac co 10 Warszawy wspierac Pisiorow przed Palacem. Zbierajcie na upragniony przez nich pomnik,zapewne stac Was na to.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx1 
 • +1

  _gość

  09.05.2011, 18:10

  yy

  --- Treść komentarza została usunięta przez Moderatora serwisu ---

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 
  -1

  Gród Sambora

  09.05.2011, 18:35

  mam gdzies pisiorów, peowców i komuchów

  widocznie rozumiesz o co tu chodzi. Ale zyj sobie dalej w świecie zmianipulowanym przez wybiórczą

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -2

  Gród Sambora

  09.05.2011, 21:26

  błąd

  miało być "nie rozumiesz*"

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  PeaceMAKER_gość

  09.05.2011, 19:55

  Wyburzyć stadiony i w ich miejscu wybudować osiedla. Za zdobyte fundusze zwiększyć ilość policji zrestrukturyzować i uposażyć. Polska piłka nożna to żenada. Na Orlikach niech trenuje młodzież i gra w ligach Europejskich promując swój kraj. Jak już w Polsce będzie porządek we wszystkich innych sprawach to pomyśleć nad reprezentacją Polski. Nachalnych kiboli zlikwidować. I gwarantuję, że 80% społeczeństwa to poprze :P Jak widzę wpisy Pawełka o nicku Paweł_TPAG to śmiać mi się chce bo właśnie taki poziom prezentuje 70% wpisów powyżej. Ot cała prawda. Przykre ale prawdziwe.

  Odpowiedz
  IP: 81.210.xx6.xx8 
 • Jolka_gość

  09.05.2011, 20:39

  Zamknąć stadiony jak nie umiecie się zachować!!!!!

  Nikt nie zastanawia się jakie państwo ponosi wielkie koszty związane z zabezpieczeniem meczy (policja), są to pieniądze wydane w błoto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 79.184.xx5.xx4 
 • +5

  _gość

  09.05.2011, 21:20

  tak, są wydane w błoto, bo jak wiemy, w tych czasach w meczach Ekstraklasy do awantur nie dochodzi w ogóle

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx4 
 • _gość

  09.05.2011, 20:47

  ale jaja

  I DOBRZE ZE NIE MA DLA CWANIAKÓW NA ŻYWO OGLĄDANIA MIECZY NIE POTRAFIĄ SIE ZACHOWAĆ TO NIECH IDĄ NA CMENTARZ POMODLIĆ SIE A NIE ROZWALAJĄ WSZYSTKO CO IM DO RĄK WPADNIE TO SIE NAZYWA HOŁOTA ZWYKLI BANDYCI NIE POTRAFIĄ SIE NIGDZIE ZACHOWAĆ KAŻDY MOCNY JEST W GRUPIE BO SAM ANI SŁOWA NIE POWIE LAĆ TAKICH GNOI CO NIE POTRAFIĄ SIE PORZĄDNIE I SCHLUDNIE ZACHOWAĆ MECZE SĄ DLA NORMALNYCH LUDZI A NIE DLA POJ**ÓW TAK JAK NIE KTORZY TU SIE WYPOWIADAJĄ .I NIECH WEJDZIE W KONCU USTAWA ZAKAZ NA STADIONY TAKIM LUDZIOM .I JESZCZE JEDNO MOZNA BYĆ KIBICEM I SIE DOBRZE ZACHOWYWAĆ A NIE WSZYSTKO ROZWALAĆ..Z TAKIMI KIBICAMI TO DO ROWÓW KOPANIA TO ICH WINA ZE TAK WARIUJĄ TRZEBA MYŚLEC A NIE ROZPIERDALAĆĆĆ WSZYSTKO ...........................

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx1 
 • +1

  _gość

  09.05.2011, 22:55

  raz,dwa,trzy

  1-media manipulują,tworzą sztuczną nagonkę na cele PRowskie.2-burdy na polskich stadionach to rzadkość,3-niedługo wybory

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx7 
 • +3

  gosc_gość

  10.05.2011, 01:14

  przez takicbandziorow porzadni obywatele nie moga isc na mecz z cala rozin ai dzieckiem bo szaleja po 2-3 piwkach tak jak w niedziele banda malolatow w niedziele 8.5.11r na ul akacjowej2 z menelarskiego bloku wypilo 2 piwka i szaramencili darli mordy a jak policja przejechala to na takie myszy pochowali sie tacy pseldo kibice to sa cioty i tyle w grupce sa madrzy ale jak ida pojedynczo to jak takie pieski ogonki podwijaja kociarstwo

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xx0 
 • kajot551_gość

  10.05.2011, 07:48

  kibice

  Ten rzad nie umial poradzic sobie z PZPN ,ktore skorumpowane i w ukladach jak tez UEFA,czy podobnie w Urzedzie Miasta Tczew.Lecz kiedy wejdzie PiS to po wstydzie ME 2012 pierwsze to rozwalic PZPN,i pseudo dzialaczy starych dziadkow lesnych ,a przekazac mlodym,starzy a uczciwi dzialacze moga sluzyc rada i doswiadczeniem ,struktury od "dolu"pomoga na "odrodzenie" pilki noznej.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx4 
 • +1

  Kibic_gość

  10.05.2011, 15:27

  JA CHCIAŁBYM DODAĆ, ŻE TO WŁAŚNIE DZIĘKI KIBICOM MOŻECIE PODZIĘKOWAĆ ZA TO, ŻE DZIŚ NIE MA KOMUNY :) NAWET SAM TUSK LATAŁ NA lechii I WALCZYŁ Z KOMUNĄ hahaha

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx2 
 • -1

  gmoch_gość

  10.05.2011, 18:34

  skandal

  w ub niedzielę kilku wyrostków skandaliczne zachowywało się w Kościele czas ich też ukarać POZAMYKAĆ KOŚCIOŁY!!!!

  Odpowiedz
  IP: 91.40.xx0.xx2 
 • -2

  mecenas_gość

  10.05.2011, 18:45

  do pogana

  ty to masz może słuszną ideologię? nie zdziwie się jak za te wzywanie do nienawiści i mordów spotka cię kara...

  Odpowiedz
  IP: 91.40.xx0.xx2 
 • -2

  abc_gość

  11.05.2011, 07:51

  Wczoraj kolejny popis kibiców Lechi na suchostrzygach darcie się i kopanie we wszystko po 23;00. A misiaki oczywiście na kawie w maku...

  Odpowiedz
  IP: 213.17.xx8.xx5 
 • +1

  _gość

  11.05.2011, 11:24

  skąd wnioskujesz że to jacyś kibice, którzy jeżdżą na mecze?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx4 
 • +3

  Arkadiusz_gość

  11.05.2011, 23:58

  Tym "kibicom"

  to wpier....ć pałą i będzie spokój.

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx0.xx3 
 • -2

  As_gość

  13.05.2011, 08:33

  Artykuł napisany na zamówienie klubu. Wszystko.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx4 
 • -2

  kibic_gość

  13.05.2011, 13:44

  zaorac stadiony

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx7 
 • +1

  Stolica_gość

  13.05.2011, 14:06

  Już niedługo się połączymy, pokażemy naszą siłę w Warszawie!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx4 
 • -2

  Antykibol_gość

  13.05.2011, 17:34

  słuchjce gościa

  gdyby ten szanowny pan z megafonem przemawiał wam do rozumu przed każdym meczem to wogule nie było by tego tematu.. ale niestety on potrafi tylko mądrze gadać jak trzeba manife w wawie zrobic a na stadionach jest pierwszy do rozruby. zrozumcie szanowni kibole ,że dopuki bedziecie bydłem a nie ludzmi zarówno rząd jak i przyzwoici obywatele będą z wami walczyć !

  Odpowiedz
  IP: 83.238.xx9.xx0 
 • +3

  _gość

  13.05.2011, 18:53

  kiboli na Legii powiedzmy jest 100 osób, na stadonie jest 20 000 osób ? a kary za występy kiboli obejmuje wszystkich kibiców, a to czy zamkną stadion czy nie na chuliganów nie działa, jak sami mówicie przecież " ich nie interesuje sport " więc po co takie rzeczy piszecie bez sensu...

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx4 
 • o słodka naiwności!!!! _gość

  15.05.2011, 10:19

  http://www.polityka.pl/kraj/1515000,1,kibole-i-ich

  ciekawe dlaczego z dwóch zamieszczonych w komentarzach linków ten o kibolach sie nie otwiera a ten przeciw Tuskowi otwiera się bardzo łatwo???? Kto mówi o wolności? kto mówi o manipulacjach??? O SŁODKA NAIWNOŚCI..... http://www.polityka.pl/kraj/1515000,1,kibole-i-ich-legalne-i-nielegalne-biznesy.read

  Odpowiedz
  IP: 178.37.xx8.xx8 
 • wwwww_gość

  17.05.2011, 15:45

  kibole to margines

  jaka jest ich sluszna sprawa?

  Odpowiedz
  IP: 80.50.xx5.xxx 
 • _gość

  18.05.2011, 10:08

  haha

  margines to ty i twój s... :D

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.