Tczew - Na kolej po złom

Na kolej po złom

Trwające na kolei prace budowlane to nie tylko szansa na rozwój tczewskich linii kolejowych, ale też szansa dla złomiarzy, których z pewnością przyciągają niepilnowane i niechowane elementy metalowe rozlokowane na całym obszarze prac. Za przynoszenie elementów kolejowych na złom grozi kara, ale czy nie lepiej czemuś zapobiegać i zabezpieczyć pod koniec pracy te elementy?
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • -4

  as_gość

  16.06.2010, 22:32

  s

  co znaczy " tczewskich linii kolejowych" ........ są takie? .............

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Tcz24

Tczew - Fragmenty płyt nagrobnych w podbudowie drogi

Fragmenty płyt nagrobnych w podbudowie drogi

Parę lat temu głośno było o tym, że fragmenty nagrobków widziano podczas remontu ul. Chopina w Tczewie. Jednak takie kawałki można znaleźć też pod Tczewem. Mnie udało się wypatrzyć takie w podtczewskich lasach - m. in. w okolicy Lubiszewa...

Komentarz dnia