Bezkarni - mandat dla inwalidki

Zgodnie z pomysłem autobusy zatrzymywałyby się na ulicy Żwirki (fot. tcz.pl)
Tczew - Bezkarni - mandat dla inwalidki
Nie dalej jak wczoraj (24.04) natknęłam się na kontrolera, który wpisał mi mandat. Od wielu lat poruszam się komunikacją miejską bezpłatnie, ponieważ jestem inwalidką o znacznym stopniu niepełnosprawności. Nie jestem mieszkanką Tczewa, ale jechałam po raz pierwszy tydzień wcześniej była też kontrola biletów i wszystko było dobrze. Jestem oburzona, jakich zatrudnia się pracowników.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +3

  Panie Ge_gość

  25.04.2010, 23:28

  BO TO TCZEW

  No oburzające,osobom nie pełnosprawnym mandat...

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx9.xx9 
 • +9

  hehehe

  26.04.2010, 12:53

  ...

  a legitymację lub kwitek o nadaniu grupy Pani pokazała ? bo coś mi się wydaje, że nie :)))

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • _gość

  26.04.2010, 17:30

  Tyle już było na temat kontroli i jeszcze się ludzie nie nauczyli, jak chcesz jechać to kup bilet, jak przysługują ci ulgi to musisz okazać dokumenty to potwierdzające i wszystko na ten temat. Dość już mam awantur w autobusach i wypraszania o litość, jako pasażer z ważnym biletem, mam prawo do odbycia spokojnej jazdy bez dodatkowych "atrakcji", które często są wywołane przez gapowiczów. W opisanym przypadku potwierdzam, że mandat był zasadny jaknajbardziej!!! i jeszcze powoływanie się na kontrolę sprzed tygodnia, która się pewnie ulitowała i tylko pouczyła Panią. Żałosne!!!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx0 
 • +4

  Robike_gość

  27.04.2010, 04:35

  Jednak preferuję rower, a nie komunikację miejską, jadę przynajmniej bez biletu z pełną klimą.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx7 
 • retman_gość

  27.04.2010, 21:27

  nie dość że w kontroli pracują ludzie nie znajacy podstawowych praw i obowiasków swojej pracy to i autobusy jeżdzą jak chcą .Każdy wedłóg swego uznania

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx9.xxx 
 • +2

  baniak_gość

  28.04.2010, 07:10

  Żenująca jest już sama publikacja tej wypowiedzi

  Tyle razy można pisać, że nie będzie prawa bez poszanowania prawa. Łobuzy demolują, złodzieje kradną - każdemu to przeszkadza a zaraz potem sam jedzie bez biletu albo cieszy się jak kobieta w sklepie omyłkowo wyda 10 zł więcej. Rodzi się z tego obraz że każdy polak to potencjalny oszust i złodziej. I nie trzeba Niemcom wymyślać więcej dowcipów bo wystarczy przeczytać ten artykuł lub komentarze w poprzednich artykułach - tych z logiem przewoźnika (na szczęście w tym artykule już coraz więcej jest rozsądnych wypowiedzi)...

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx3.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.