Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Taki sobie wrak stoi i rdzewieje na parkingu przy Intermarche.
To już kolejny porzucony pojazd - jeszcze bardziej dorypany "parkuje" na parkingu koło Lildla na Bajkowym. Da się coś z tym zrobić?
To już kolejny porzucony pojazd - jeszcze bardziej dorypany "parkuje" na parkingu koło Lildla na Bajkowym. Da się coś z tym zrobić?
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.































Komentarze (14)
dodaj komentarz
kross_gość
08.10.2025, 15:03
zabytki jak most lisewski
Duzo jest takich zabytków na terenie tczewa, porzuconych... na samych suchostrzygach pełno jest takich. mercedes na Jagiełły mchem zarasta... wystarczy wybić szybe i zgłosić jako niebezpieczeństwo w miejscu publicznym... gdyby nie te kamery osiedlowe... człowiek by tak zrobił. bo spółdzielnia ma to gdzieś...
ijnjkl_gość
08.10.2025, 15:17
Zepchnąć na trawnik i starz miejska odholuje
Oko_gość
10.10.2025, 09:08
O
Już jeden taki stoi i co , coś robią? A pozatym co ci to przeszkadza ?
gośśćć_gość
09.10.2025, 07:29
Koniecznie należy zmienić prawo, aby Straż Miejska miała podstawy do podjęcia działania w sprawie takiego samochodu.
Ja_gość
10.10.2025, 08:05
.
Oni sa smieszni, tu nie moga a na terenie prywatnym interweniuja... smiech na sali
Daniel _gość_gość
09.10.2025, 10:23
Wraki
Można go zabrać na zlot fanów VW mania
Gość _gość_gość
09.10.2025, 17:41
U nas na Topolowej stoją trzy
Nie_gość
10.10.2025, 07:36
żebym się czepiał...
Ale zdjęcie wydaje się być zrobione pod Interem, a w oddali widać Brico... No chyba, że już go ktoś faktycznie przepchnął pod Lidla... ;)
Gość_gość
16.10.2025, 20:16
Nie żebym się czepiał
Ale czytanie ze zrozumieniem się kłania, chyba że godzina wstawienia komentarza może nam sugerować zaspane oczka ;)
Ico_gość
10.10.2025, 09:06
NiePrzeszkadza
A przeszkadza on wam czy co ? Na parkingach tak jak tu pisaliscie np Lidl gdzie stoi vw polo , Zawsze jest duzo miejsca , na intermarche JESZCZE WIĘCEJ takze nie rozumiem po co robicie z igły widły , i piszecie komentarze typu , bo psuje krajobraz miasta , ta akurat , napewno ktos kto by chciał podziwiać widoki by pojechał za blok na jagiellońskiej, naprawdę nie macie sie do czego czepiać.
Gość _gość
11.10.2025, 16:44
Ty chyba jesteś mądry inaczej. Jak ci nie przeszkadza ten syf to weź sobie do domu
ojej_gość
14.10.2025, 17:17
z wielką chęcią przygarnę , przyniesiesz mi go ?
Gosc _gość
10.10.2025, 14:02
Wiele jest takich...
Na Jagiełły 1 pod wieżowcem tez 1 stoi Kilkukrotnie zgłaszane na Policję i... dalej stoi
wer_gość_gość
15.10.2025, 22:16
powinno byc jak w uk
podatek drogowy masz nie wykupiony przyjezdzaja i zabieraja auto , niestety spoleczenstwo sie starzeje ludzie umieraja i bedzie takich samochodow porzuconych coraz wiecej , wymaga to podejscia systemowego , takie auta mozna pozniej zezlomowac , sprzedac na licytacji lub na czesci , grunt na ktorym takie auto stoji nie nalezy do wlasciciela auta wiec skladowanie jest naduzyciem , taka osoba ktora nie chce uzytkowac auta powinna zalatwic sobie miejsce parkingowe gdzies prywatnie zaplacic i skladowac , tak jest w cywilizowanych krajach