8 marca

Tczew - 8 marca
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Motto: PRAWDA JEST TAM, GDZIE JEJ NIKT NIE SZUKA ? ODNAJDUJĄ JĄ JEDYNIE LUDZIE, KTÓRZY SĄ JEJ GODNI!Drogie panie. Obchodzimy ósmego marca po raz kolejny Międzynarodowy Dzień Kobiet. Część z was go lubi, część z rozmaitych powodów za nim nie przepada lub u części z was budzi on frustrację. Ja to rozumiem i szanuję. Temat naszej cywilizacji w której koegzystują wspólnie dwie ludzkie płcie, czyli mężczyźni i kobiety jest właściwie od zawsze złożony i skomplikowany.

Osobiście sądzę iż dobrze, że przynajmniej niektórzy z mężczyzn starają się poprzez to święto dostrzec płeć kobiecą. Dobrze, że czasem któryś z nas w biegu życia nieco zwolni i skłoni się ku małej refleksji - czymże byłby świat pozbawiony kobiet?

Mężczyźni sami nie poradzili by sobie sami ze sobą oraz całą resztą rzeczy składających się na prozę życia. To brzydale bez zamiłowania do estetyki. Potrzebna w życiu delikatność, finezja i zmysłowość traktowana jest przez nich jako coś gorszego i będącego PRZEJAWEM SŁABOŚCI (?) Jednak ci obłudnicy po pewnym ochłonięciu z ataku testosteronu i androgenu, zaczynając myśleć nico trzeźwiej zaczynają stukać się po swych łysych głowach. Wówczas także docierają do nich prawdy na codzień nie mające dostępu.

Poza tym hormony męskie, które nie byłyby łagodzone obecnością energii żeńskiej zeżarły by kompletnie męski rodzaj poprzez nieustanne konflikty męsko-męskie oraz wzrost niekontrolowanej agresji przypisanej jedynie mężczyznom.

Nie bez powodu to właśnie kobietom przypadł przywilej macierzyństwa. To w ciele kobiety poczyna się i rozwija każde nowe ludzkie życie. To matka otacza swe dziecko od pierwszych chwil jego życia na tym świecie najtroskliwszą i najbardziej oddaną ze wszystkich prawdziwych miłości w naszym świecie.

Kobieta w świecie jest ludzkim przejawem Boskiej Energii Żeńskiej. We wszechświecie mamy dwa rodzaje energii. Energię męską oraz energię żeńską. Jedna energia bez drugiej nie ma prawa istnieć, ponieważ każda z tych energii stanowi nierozerwalną część energetycznej całości w Boskim planie stworzenia.

W świetle powyższego wywyższanie się w jakikolwiek sposób którejś z płci jest bezsensowne, bezpodstawne i karygodne.

Żyjemy w kręgu cywilizacji łacińskiej, w którym obowiązuje tak zwany PATRIARCHAT. Ideą patriarchatu jest wymuszone przewodnictwo i kulturowa dominacja płci męskiej. Nie jest to zatem zbyt mądry obszar cywilizacji. Dodajmy także, że w innych obszarach kulturowych także próbuje się marginalizować rolę płci kobiecej. Systemy spychania kobiet na gorsze pozycje społeczne mamy praktycznie na całym świecie. Szczególnie są one jaskrawo widoczne w krajach dalekich od demokracji i swobód obywatelskich. Najczęściej są to państwa zacofane pod każdym względem.

Takie zwyczaje to rezultaty tego iż mężczyzna niemal od zawsze czuje intuicyjnie swą niższość wobec kobiety i gorsze predyspozycje we wszystkich funkcjach życia. Mężczyzna może jedynie poszczycić się większymi muskułami, które przy większym rozumie i tak okazują się bezużyteczne!

Patriarchaty oraz inne Szariaty świata, to liczne zapory męskie które mają tą chorą płeć zabezpieczać i chronić jak się da jej wyimaginowane prawa! Systemy te na całym świecie na naszych oczach zaczynają już upadać, lecz trochę zapewne jeszcze potrwa zanim nasze ludzkie życie pozbawione zostanie rozmaitych form i przejawów prześladowania ze względu na płeć oraz wiele innych kwestii w życiu.

Drogie panie, głowy do góry! Jesteście w świecie ludzkiej istoty uosobieniem energii żeńskiej. U kobiet energia żeńska na ogół jest energią u nich dominującą ? i dla tego można powiedzieć, że jesteście jej ambasadorkami. Chociaż jest rzeczą normalną od początku świata, że istnieją także i mężczyźni u których energia żeńska dominuje ponad energią męską ? łatwo stwierdzić u nich większy spokój, łagodność i skłonność do kompromisów. Są także bardziej inteligentni, a także życiowo mądrzejsi. Mają większą zdolność uczenia się i nie sprawiają otoczeniu problemów. Także bardziej lubią ład, porządek i estetykę szeroko rozumianą. Najczęściej mają bardziej delikatny wygląd i łagodne rysy twarzy. Nie rzadko, podobnie jak u kobiet ? ich skóra charakteryzuje się znacznie wyższą jakością niż typowa skóra męska!

Warto podkreślić, iż energia żeńska wedle wartości duchowych stojących ponad kanonami jakichkolwiek religii świata ? jest energią nadrzędną i najbardziej szlachetną.

A więc Drogie Panie ? z okazji Waszego święta życzę Wam wszystkiego najlepszego, nade wszystko zdrowia i wiecznej urody ? w imieniu swoim oraz w imieniu innych mężczyzn i tych niemądrych i tych mądrzejszych.
drwal
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +7

  ooo_gość

  05.03.2017, 19:06

  drwal jest innej płci mężczyzną , więc rozumie kobiety ...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx1 
 • +6

  MAX_gość

  05.03.2017, 21:26

  "drwal" to ten pajac od "męskiej spódnicy" i "męskich pończoch"... żebrze teraz o przychylność kobiet wciskając im jakieś bajki o patriarchacie. Prawda jest jedna - skoro kobiety są tak samo wydajne jak mężczyźni a jednocześnie mniej im się płaci - to dlaczego mimo to pracodawcy nie zatrudniają tylko kobiet?

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx2 
 • Krystyna_gość

  06.03.2017, 08:09

  Dziękujemy za życzenia drwalu. Kiedy ciąg dalszy "męskich pończoch" i przydałoby się też coś o męskich podpaskach i tamponach. Niech feng szuj ma cię w opiece a twoje kozy niech wypełnia dużo jing a mało jang.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx3 
 • +4

  x.x_gość_gość

  11.03.2017, 09:47

  Dzień mężczyzn

  A 10 był dzień mężczyzn. Na dzień kobiet wszędzie jakieś szopki odstawiali a na dzień mężczyzn .? Połowa z nich nawet nie złożyła głupich życzeń.

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx9.xx6 
 • +1

  nick_gość

  11.03.2017, 23:38

  racja ..pozycje rozczen kobiet ,,szlachta nie pracuje''

  Cytuj
  IP: 37.47.xx4.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.