Sprzątaj miasto z nami

(fot. tcz.pl)
Tczew - Sprzątaj miasto z nami
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Tczewskie struktury Młodzieży Wszechpolskiej, zaniepokojone stanem czystości miasta zorganizowały akcję noszącą tytuł „Sprzątaj miasto z
nami“ skierowanej przede wszystkim do mieszkających w okolicy młodych ludzi, którym nie jest obojętne w jakim środowisku żyją oni i w jakich warunkach ekologicznych będą wychowywały się ich dzieci.

Akcja rozpoczęła się dziś (tj.09.04.2017) o o godzinie 10:00 Tczewscy Wszechpolacy zapowiadają, że to nie ostatnia taka akcja i że w
najbliższym czasie zostaną zorganizowane kolejne zbiórki śmieci w innych częściach miasta.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Organizatorzy podkreślają, że dbałość o środowisko jest obowiązkiem każdego świadomego patrioty.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -1

  frwfs_gość

  11.04.2017, 07:48

  Nie wycierajcie sobie gęby ekologią

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx2 
 • +3

  momaday_gość_gość

  11.04.2017, 11:00

  Może ktoś zwróci uwagę BIEDRONCE aby się przyłączyła do akcji, albo chociaż wzięła przykład z LIDLA jak teren wokół budynku można zagospodarować i należycie zadbać o czystość.

  Odpowiedz
  IP: 213.199.xx9.xx6 
 • x_gość

  19.04.2017, 18:24

  Chociaż raz coś pożytecznego zrobili choć tak naprawdę chodzi tylko o informację prasową.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.