Szukam swego pana...

Tczew - Szukam swego pana...
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Z 13 na 14 stycznia 2010 w nocy zostałem znaleziony na jednej z ulic i zabrany do schroniska "Azyl" w Tczewie. Od tego czasu czekam na swego właściciela. Ale on się nie pojawia. Może ktoś mnie poznaje i wie skąd pochodzę, może poznaje po obroży, może zna ze spacerów....pomocy..!!! Jestem spokojnym psem...

Jeśli psy by umiały mówić, to ten, by to tak powiedział.... Opisuję tę jedną z wielu historii, psiej niedoli, bo znalazłem go. Dzisiaj przechodząc obok azylu, przypomniałem sobie o nim i chciałem sprawdzić, czy on tam trafił i być może znalazł już swego pana, ale niestety NIE, więc może ktoś z czytających to pomoże znaleźć mu jego dom, z którego pochodzi....
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +6

  Domanos

  13.02.2010, 10:03

  Dranie

  Co za dranie z tych ludzi, najpierw zabrać psa po czym go wywalić? Niech nikt nie mówił, że może się zgubił bo każdy pies powinien być na smyczy a nie latać luzem, więc logiczne i jasne jakiś małpiszon a nie człowiek musiał go wywalić, a teraz ma go gdzieś.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  ewela_gość

  14.02.2010, 07:49

  ludzie naprawdesa bez serca

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx7.xx6 
 • Hanka_gość

  15.02.2010, 20:11

  Pies

  Witam,ja równiez mam psa i chodząc z nim na spacery spotykalam męzczyznę,który chodzil wlasnie z takim psem,Być moze myle się co do psa ale od jakiegoś czasu juz ich nie widzę.Mieszkam przy Kosciele na nowym miescie i zawsze chodzili ul Niepodległosci.Warto sprawdzić.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx0 
 • GOŚĆ_gość

  23.02.2010, 07:51

  SCHRONISKO

  PODAJCIE JAKIEŚ NAMIARY NA SCHRONISKO NP.NR TELEFONU

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx7.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.