Aukcje: Kolejne wsparcie dla Arturka!

Tczew - Aukcje: Kolejne wsparcie dla Arturka!
Zakończyła się główna tura III serii aukcji charytatywnych dla Arturka. Tym razem zebrano ponad 1200 zł, zaś najdroższym przedmiotem okazała się koszulka Ultras Lechia, która została zakupiona przez FC Dzierzgoń za 152,50 zł i zarazem od razu przekazana na dalszą licytację!

-Oczywiście sprzedaż trwa nadal, a niewylicytowane przedmioty trafią ponownie do oferty. Ponadto zebraliśmy kolejną porcję interesujących przedmiotów, które dołączą do pozostałych - zdradza Kusy, tata Arturka. - Bardzo dziękujemy za wszystkie podarowane artykuły. Chętnie przyjmiemy od darczyńców "podarunki", które komuś mogą sprawić radość. Obecnie naszym priorytetem jest sfinalizowanie pobytu majowego w ośrodku Zabajka 2, dlatego dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom licytacji i zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszego profilu - dodał.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Marta_gość

  06.04.2012, 23:31

  Zaglądajcie na www.arturek.net AUKCJE

  Zaglądajcie na http://www.arturek.net/ Bardzo ciekawe aukcje

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.