Jak policja interweniuje?

Policja
Tczew - Jak policja interweniuje?
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Witam serdecznie, mam problem naprawdę duży z policją - mianowicie, jak policja sprawdza, że jest głośno w godzinach wieczornych?! Otóż, któryś z sąsiadów stwierdził, że jest za głośno. Policja, która przyjechała po 3 min od odjazdu gości stwierdziła, że jest głośno i wlepiła mandat 200zł...


Moje pytanie jest następujące:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Jak policja może stwierdzić w 3 min, że jest głośno? Na jakiej podstawie stwierdza, że została zagłuszona cisza nocna? W argumencie podali, że słyszeli dźwięk kieliszków zbijających się... Czy to oby nie przesada? Czy to nie paranoja? Czy mandat może być nie czytelny? czy można wstawić mandat osobie pod wpływem alkoholu?

Przecież to jest jakieś nienormalne, że zamiast szukać złodziei kradnących radia, akcesoriów, samochodów, na których mniej więcej sam składam doniesienia, dają kary? Na tym polega współpraca z społeczeństwem?

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • _gość

  30.01.2010, 08:55

  Hmmm

  Niech zgadnę. Jak to pisałeś też byłeś pod wpływem?? "...zamiast szukać złodziei radiów, akcesoriów, samochodów, na których mniej więcej sam składam doniesienia..." - ciekawe wyznanie z Twojej strony :)

  Odpowiedz
  IP: 68.99.xx7.xx8 
 • +2

  _gość

  30.01.2010, 08:58

  Co do zagłuszania ciszy to jestem po stronie policji. Policja doskonale wie za co wystawia mandat. Popieram policję. Zagłuszałeś = dostałeś :)

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx7.xx4 
 • +1

  alergia_gość

  30.01.2010, 11:37

  dobry słuch

  Zakłócenie ciszy nocnej można stwierdzic nawet krócej niz w 3 min.wchodzisz na klatkę i słyszysz halas.Mi to zajmuję 10 sekund.No ale jestem mlody i moze mam lepszy słuch.Chyba ze mieszkasz na X pietrze i gliniarze szli pieszo do góry to mogło to trwać 3 min a nawet i 15 min.Ha Ha. Żal mi Ciebie

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx2.xx4 
 • -2

  sd_gość

  31.01.2010, 08:43

  Policja mnie złapała za przekroczenie prędkości. Policjant nic się nie przedstawił nie wylegitymował i powiedział że taka prędkość ma być ostatni raz. Teraz się zastanawiam czy to byli prawdziwi policjanci

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx8.xx1 
 • +2

  ks_gość

  31.01.2010, 20:33

  x

  Nie mieszkasz sam i masz sąsiadów. Pierwszy wzywałbym policję gdyby jakiś ... puszczał w nocy głośno muzykę i najzwyczajniej w świecie przeszkadzał spać!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx0.xx6 
 • -3

  polek_gość

  01.02.2010, 12:34

  poliicyja Policjanci Przebierańcy

  Też miałem zdarzenie z tczewską Policją nie przedstawili się kazali odjechać może Czeczewie są Policjanci Przebierańcy

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx2.xx0 
 • +2

  Tilk_gość

  01.02.2010, 17:39

  Chciałem założyć oddzielny temat ale widzę że tu jest podobny . Sprawa dotyczy naszych dzielnych stróżów prawa patrolujących miasto w samochodach. Wczoraj wieczorem jeden z patroli urządził sobie naukę jazdy w poślizgach na parkingu sklepu Netto w Tczewie i to tak dosadnie że śnieg i dym zrobił niezłą chmurę , po paru minutach takiej zabawy widocznie się zmęczyli lub musieli ochłonąć z wrażeń i siedzieli w samochodzie (po ok 25 minutach obserwowanie ich znudziło mnie to i nie wiem ile jeszcze tam sobie odpoczywali).wiem że regularnie robią sam tam sobie parking Może i by mnie to obeszło gdyby nie 2 pewne sprawy, po pierwsze mój znajomy całkiem niedawno za takie same popisy na ww parkingu dostał mandat . po drugie niedawno okradziono mi samochód i może gdyby panowie policjanci nie chowali i nie odpoczywali tylko patrolowali miasto jak przystało to przestraszyli by co niektórych amatorów cudzej własności .

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx8.xxx 
 • czesio_gość

  01.02.2010, 21:14

  :)))

  uwaga - osoba która założyła ten wątek - siedziała w opisanie Vectrze :))) trochę posiedzi :)))

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.