Wiadukt 1 maja niebezpieczny?

Tczew - Wiadukt 1 maja niebezpieczny?

zobacz galerię zdjęć: 2
Przechodząc przez wiadukt na ul. 1 maja od strony ul. Obrońców Westerplatte zauważyłem, że istnieje realne zagrożenie upadkiem z wysokiej skarpy dla pieszych, rowerzystów w szczególności dzieci (zdjęcie 1). Barierka wiaduktu jest za krótka, powinno być przedłużenie barierki o parę metrów co by poprawiło bezpieczne przejście.

Z drugiej strony wiaduktu, uszkodzone ogrodzenie z siatki (zdjęcie 2) które również jest dużym zagrożeniem dla maluchów.

Czekam na szybką interwencję odpowiednich służb.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +17

  mieczyslaw

  06.10.2010, 18:45

  "Czekam na szybką interwencję odpowiednich służb."

  Już interweniują! Starostwo już opracowuje strategiczny plan działania. Moja propozycja jest inna - nie głosować na tego, kto jest odpowiedzialny w największym stopniu za to całe partactwo i kto jako pierwszy pchał się przed obiektywy fotografów przy otwarciu przecinając wstęgę - Witold Sosnowski. Nie dla obecnego starosty, nie pozwólmy mu dłużej działać na szkodę nas wszystkich. Nie jestem masochistą i mam dość wiecznego stania w korkach, nieudolnego zarządzania pieniędzmi z naszych podatków, dość nieterminowych remontów, dość braku informacji dla mieszkańców "co powiat kombinuje i dlaczego znowu termin się przesunął", dość z dziurawymi drogami powiatowymi, dość z partactwem i ciągłą prowizorką. Starosta musi odejść na emeryturę. Niech poszuka pracy poza sektorem publicznym, wtedy naprawdę poznamy jaki z niego manager.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -6

  wiara_gość

  07.10.2010, 10:48

  To

  weź się Mieczysław sam za robotę,zgłoś swoją kandydaturę albo pójdź na wybory i wybierz kogoś kompetentnego jeżeli uważasz że starosta to taki nieudacznik. Krytyka domeną nierobów, pozdrawiam

  Cytuj
  IP: 84.38.xx6.xxx 
  +3

  ka_gość

  07.10.2010, 20:34

  Mieczysław ma 100% racji.

  Kolego (koleżanko) Wiara. Dla mnie niezrozumiały jest fakt krytykowania niektórych komentarzy Mieczysława. Mogę zrozumieć, że malutki odsetek to ewentualni masochiści, którzy uwielbiają katować się w korkach, ale jeżeli krytykuje większa grupa, to raczej ma w tym interes. Posadka? Własna? A może żony lub matki? Czy tylko brak zdolności logicznego myślenia? Drugi poruszany przez Ciebie temat to wyzywanie Mieczysława od nierobów. Za samo to stwierdzenie Mieczysław powinien domagać się usunięcia Twojego postu jako niezgodnego z regulaminem. Jednocześnie muszę Ci powiedzeć, że na szczęście w gospodarce są mądrzy ludzie. Gdyby tam trafili nieudacznicy, to Starosta nie miałby pieniędzy na ich marnotrawienie. Na zakończenie przypomnę, że po przedstawieniu przez Starostwo objazdu na czas remontu, na tym forum pisałem, że objazd nie został należycie przygotowany. Między innymi twierdziłem, że kostka na wysokości starego dworca nie wytrzyma takiego natężenia ruchu i będzie potrzebny remont, co spowoduje dodatkowe utrudnienia ruchu. Długo nie trzeba było czekać - od kilku dni przekładane są fragmenty kostki, a następnie są one zalewane masą bitumiczną. Całe szczęście, że z trudem mieszczą się dwa samochody, jednak znacznie utrudnia to ruch. Pytanie więc do Starosty i do wszystkich jego miłośników: dlaczego nie zrobiono tego przed remontem wiaduktu? Pozdrawiam ka

  Cytuj
  IP: 79.163.xx3.xx9 
 • +2

  Casper

  07.10.2010, 11:26

  Jak to mówią, gdyby wybory miały coś zmienić, były by zakazane. I tak prawdopodobnie będzie tym razem. Widocznie ludziom nie żyje się, aż tak źle, nie przeszkadzają im korki, wieczne remonty, no bo wierzą, że przecież tak musi być, dobrze, że w ogóle coś robią niż mieli by te pieniądze podzielić między siebie. A prawda jest taka, że tak czy inaczej dzielą między sobą ile się da, a za resztę robi się inwestycje. Musi pojawić się ktoś kto powie stop korupcji i układom, i chyba być dużo gorzej, by coś się zmieniło. Tylko do jakiego stopnia wszystko dojdzie skoro większości żyje się super.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.