Policjanci zapraszają na debatę społeczną dotyczącą "cyberzagrożeń"

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Policjanci zapraszają na debatę społeczną dotyczącą "cyberzagrożeń"
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zapraszają na debatę społeczną dotyczącą "cyberzagrożeń". Spotkanie odbędzie się 14 września br. o godzinie 10.00 w Zespole Opiekuńczym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie przy ulicy Niepodległości 10.

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Jedną z metod uspołeczniania działań jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

- Aby jeszcze lepiej niż dotychczas realizować to zadanie 14 września br. o godzinie 10.00 w Zespole Opiekuńczym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie przy ulicy Niepodległości 10 odbędzie się debata społeczna pod hasłem "cyberzagrożenia". W spotkaniu weźmie udział Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta, który poruszy tematykę bezpiecznych zakupów przez internet. Na debatę zapraszamy również wszystkich mieszkańców naszego powiatu, którzy chcieliby wziąć udział w dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa podczas korzystania z internetu. - zachęca asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +6

  Kirkor

  13.09.2017, 09:40

  Fikcja...

  Na debatę o cyberzagrożeniach zaprasza się emerytów i bezrobotnych. Bo niby jak normalnie pracujący człowiek ma przyjść na spotkanie w czwartek o 10 rano ? Zresztą na pewno Policja dysponuje odpowiednimi analizami, z których wynika, że największe grupy dokonujące zakupów przez internet to ( w kolejności malejącej ) - bezrobotni okupujący ławki pod Biedronką na Suchostrzygach, dzieci w wieku 0-3, emeryci ( tak wiem - są wyjątki ), osadzeni w zakładach karnych ( ale na ich obecność na debacie bym raczej nie liczył ), urzędnicy miejscy ( to pewnie dla nich ta korzystna godzina debaty ) i na samym szarym końcu - normalny szary lud pracujący.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -2

  Bartek_gość_gość

  13.09.2017, 10:00

  "Jedną z metod uspołeczniania działań jest organizowanie DEBAT społecznych..." (l.mn.) Wynika z tego, że może być ich więcej. Jest duża szansa, że jedna z debat będzie zorganizowana w dogodnym dla Ciebie terminie. Spotkanie z zakładzie opiekuńczym jest bardzo ważne. Nie wolno wykluczać nikogo. A właśnie osoby starsze są najbardziej narażone na skutki braku orientacji w przepisach i technologii. Pomijam, w jaki sposób taka debata jest organizowana, jak ogłaszana i jaka niska dzięki temu będzie frekwencja. Policja nie ma kompetencji w organizowaniu spotkań, czy debat. Powinni to zrobić w kooperacji z jakąś organizacją pozarządową. Wtedy akcja odniosłaby lepszy skutek. A tak prawdopodobnie będzie można zaraportować, że debata się odbyła.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx0 
 • DAD_gość

  13.09.2017, 16:05

  dotąd było dobrze a teraz...

  Aby jeszcze lepiej niż dotychczas realizować to zadanie ... odbędzie się debata . Już bdzie bliżej ideału.

  Odpowiedz
  IP: 178.36.xx9.xx2 
 • +1

  JAN_gość

  13.09.2017, 21:39

  PRZEMOC W POLICJI

  Chętnie wezmę udział w debacie jak będzie poświęcona sadystom pracującym w Policji i ich bezkarności Jak ujawniono sprawę morderstwa Igora z Wrocławia to/ politycy PO i PIS licytowali się za czyich rządów więcej ludzi było zamordowanych na komisariatach a ilu oprawców trafiło do wiezienia ZERO Oprawca Igora pobiera dalej pieniadze z Policji może przejdzie na zasłużoną emeryturę bo pracował dla III RP jemu się należy a sekretarce z SB nie tak wyglada PISOWSKA sprawiedliwość

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.