Golf dachował na DK nr 91

Straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Golf dachował na DK nr 91
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 5. do 11. grudnia zanotowano łącznie 26 zdarzeń, z czego 12 stanowią pożary, a 13 to miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy.

Ważniejsze zdarzenia

05.12.2011 r. godz. 16.54 Tczew, ul. Bałdowska - wypadek

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy z JRG Tczew. Na miejscu zastano zderzenie dwóch samochodów osobowych marki opel oraz audi. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

08.12.2011 r. godz. 16.42 Wielgłowy, DK nr 91, 48 km - wypadek

Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z OSP Subkowy oraz dwa zastępy z JRG Tczew. Na miejscu zastano zderzenie samochodu osobowego marki VW golf. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, samochód wypadł z jezdni i dachował. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

11.12.2011 r. godz. 12:40 Tczew, ul. Franciszka Żwirki - wypadek

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy z JRG Tczew. Na miejscu zastano samochód ciężarowy, który podczas manewrowania uszkodził słup oświetleniowy, który przewrócił się na jego naczepę. Po odłączeniu napięcia przez pracowników pogotowia energetycznego, przy pomocy ciężkiego sprzętu, słup podniesiono i umieszczono na poboczu.
Drukuj
Prześlij dalej