Kurs samoobrony tym razem w Pelplinie

To już kolejna edycja kursu samoobrony (fot. KPP Tczew)
Tczew - Kurs samoobrony tym razem w Pelplinie
W pierwszej połowie kwietnia rozpocznie się kolejna edycja kursu samoobrony dla kobiet organizowana przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie. Tym razem zajęcia odbywać się będą w Pelplinie. Dlatego funkcjonariusze zapraszają szczególnie panie z gminy Pelplin i okolic do wzięcia udziału z kursie.

Już od ponad 3 lat tczewscy policjanci organizują kurs samoobrony dla kobiet. W czasie kursu panie biorą udział w zajęciach z psychologiem i policjantem, gdzie dowiadują się jak opanować strach i jak zachować się w sytuacji kryzysowej. Mają także możliwość wzięcia udziału w zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie podczas zajęć praktycznych kobiety pod okiem instruktorów sztuk walki ćwiczą podstawowe chwyty samoobrony. Kurs trwa przez osiem kolejnych tygodni. Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

- Rozpoczęcie następnej edycji kursu samoobrony przewidziane jest na pierwszą połowę kwietnia 2012r. na terenie Pelplina. Zajęcia odbywać się będą w czwartki od godziny 18.00. Zgłoszenia na kurs przyjmujemy pod numerami telefonów - 058 530-81-41, 691-421-105 lub na adres e-mail : dgorski@pomorska.policja.gov.pl. W zgłoszeniu należy podać : imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania oraz telefon kontaktowy. - wyjaśnia asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.

Kurs samoobrony finansowany jest ze środków Starostwa Powiatowego w Tczewie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • gość_gość

  12.03.2012, 07:45

  czy to prawda.....

  ...... że Policja sama finasuje kurs samoobrony dla kobiet, bo o ile pamietam w poprzednich latach była WYŁACZNIE ORGANIZATOREM a PIENIADZE pochodziły z budżetu STAROSTWA POWIATOWEGO w TCZEWIE --- czyżby coś się zmieniło, czy Ktoś się pomylił i czegoś nie dopisał - ciekawe kto w tym roku jest "tajemniczym sponsorem" tego kursu "policyjnego"

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx1.xx2 
 • zaineresowany_gość

  12.03.2012, 09:04

  czytać ze zrozumieniem co cenna rzecz:)

  A gdzie jest napisane, że policja finansuje kurs? Umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem to bardzo cenna rzecz:)

  Odpowiedz
  IP: 83.238.xx9.xx1 
 • gość_gość

  12.03.2012, 09:44

  cd.

  a pisać jasno po polsku jeszcze cenniejsza ......

  Cytuj
  IP: 87.205.xx1.xx2 
 • _gość

  12.03.2012, 10:04

  "kobieta mnie bije" :D

  Odpowiedz
  IP: 62.148.xx6.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia