Kino Kobiet. "TERAZ ALBO NIGDY"


odbyło się
16
01.2019
Środa
Tczew - Kino Kobiet. "TERAZ ALBO NIGDY"
Zapraszamy na pierwsze w tym roku Kino Kobiet. 16 STYCZNIA (środa), od godz. 17.30 (Helios Tczew) "TERAZ ALBO NIGDY". Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na wyjątkowy wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was!

Przed Wami szereg atrakcji - od stanowisk partnerskich w holu kina, przez konkursy o nagrody aż po finał - seans zabawnej komedii z Jennifer Lopez w roli głównej.


Od godz. 17:30 w holu tczewskiego kina czekać będą:

Salon Urody Karina, który zaproponuje Paniom zabiegi na dłonie oraz pokaże zastosowanie kwasu hialuronowego w kosmetologii estetycznej.
Przedstawicielki Studio Figura, specjalizującego się w modelowaniu sylwetki poprzez zabiegi fitness. Uczestniczki Kina Kobiet będą miały okazję przekonać się jak działają zabiegi elektrostymulacji i lipolasera, a także wypróbować kremy udoskonalające efekty.
Dietetycy z tczewskiego Naturhouse służyć będą konsultacjami dotyczącymi codziennego żywienia oraz zaproszą do degustacji suplementów diety.
Przy stanowisku partnera będzie również możliwość zdobycia zaproszenia na bezpłatną analizę składu ciała (w lokalu Naturhouse)!
Avon zaprezentuje nam m.in. najnowszą kolekcję kosmetyków do pielęgnacji twarzy, a także bestsellery produktów do przygotowania codziennego make-upu.

A od godz. 18:30 na sali konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia!
Rozdamy w sumie ponad 40 upominków!
Wśród nich między innymi:
zestawy kosmetyków od Avon,
vouchery na zabiegi fitness w Studio Figura,
zestawy suplementów diety od Naturhouse,
karnety na zabiegi pielęgnacji twarzy od Salonu Urody Karina,
nagrody książkowe od wydawnictw Pascal, Rebis i Agora,
płyty DVD z filmami i muzyką.

MOTYW WIECZORU
Zgodnie z kalendarzem świąt nietypowych 8 stycznia mieliśmy dzień Elvisa, więc drogie Panie na styczniowym Kinie Kobiet przebieramy się za Króla Rock and Rolla! Puśćcie wodze fantazji i zwiększcie swoje szanse na wygraną w ostatnim konkursie o nazwie "WARUNKI"!

W związku z początkiem roku przygotowaliśmy dla Was również kalendarze w tematyce Kina Kobiet. Rozdamy je podczas najbliższego, styczniowego wydarzenia.


OPIS FILMU
Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV - tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę
i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt.

Bilety w sprzedaży!
Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia,
Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych
na to konkretne wydarzenie).
ZAPRASZAMY!
Helios Tczew, Galeria Kociewska
Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16
___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!
Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 lub adam.plutowski@helios.pl

Konkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "kobiety" - i podać w treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.

Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  Grodzka_gość

  15.01.2019, 08:59

  W jaki sposób jest sprawdzana płeć przy wejściu na seans? Wystarczy na dowód czy trzeba coś jeszcze?

  Odpowiedz
  IP: 103.206.xx3.xx8 
 • Małgo_gość

  15.01.2019, 12:07

  dobre :)

  Trzeba zdjąc spodnie lub podwinąc sukienkę :) :) :)

  Cytuj
  IP: 80.55.xx9.xx8 
 • +1

  justyna_gość

  15.01.2019, 09:10

  Chyba pomyłka w tytule artykułu..... Kino Konesera? czy Kimo Kobiet?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.