Przebiegli i przejechali prawie całą Polskę. Powitamy ich podczas charytatywnego festynu

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Przebiegli i przejechali prawie całą Polskę. Powitamy ich podczas charytatywnego festynu
Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie są organizatorami akcji "Biegojazda po Sensoryczny Ogród Marzeń". 31 maja do Tczewa wraca czworo pracowników placówek, którzy dla szczytnego przedsięwzięcia przebiegli i przejechali całą Polskę. W szkole przy ulicy Grunwaldzkiej odbędzie się specjalny festyn, na którym zostaną przywitani.

"Biegojazda po Sensoryczny Ogród Marzeń" to charytatywny duathlon - bieg połączony z jazdą na rowerze - całość rozpoczęła się w niedzielę 26 maja. Przez ostatnie dni czterech pracowników Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie zmierzyło się z dystansem ponad 620 km przez całą Polskę, z Wieliczki, skąd nieśli symboliczną sól do stworzenia tężni. 31 mają wrócą do Tczewa.

Członków ekipy czeka powitanie na festynie z okazji Dnia Dziecka.

-
Festyn rozpocznie się o godz. 13.00 na boisku Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie. Około godz. 14.40 przywitamy Drużynę "Biegojazdy po Sensoryczny Ogród Marzeń". Zapraszamy na Festyn mieszkańców naszego miasta. Będzie moc atrakcji dla najmłodszych m.in. dmuchańce, mega bańki mydlane, malowanie twarzy, fotościanka "Biegojazdy", zabawy z chustą animacyjną "Klanzy", stacje sportowe, porady fitness, darmowe vouchery do klubu EbroGym, występy artystyczne, loteria fantowa. Na zakończenie Festynu, około godz. 15.30 wystąpi Gwiazda - zespół Drossel. - mówi w imieniu organizatorów Agnieszka Grzela - Opalińska.
Sensoryczny ogród marzeń to o innowacyjne przedsięwzięcie, które zakłada powstanie dwóch stref terapeutycznych dla przedszkolaków. Pierwsza strefa - głośna, będzie miejscem rekreacyjno-zabawowym a druga strefa cicha - miejscem, do relaksacji i wypoczynku po trudach terapii, w którym będzie duża ilość zieleni, fontanny, ścieżka sensoryczna i tężnia.

Informacje na temat akcji można znaleźć na facebooku wpisując "Biegojazda po sensoryczny ogród marzeń" oraz na stronie zpstczew.pl. Organizatorzy prowadzą zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Akcję można wesprzeć finansowo dokonując wpłaty na konto Stowarzyszenia na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie. 1 marca 2019 r. ruszył bazarek na portalu facebook "Bazarek Biegojazda po sensoryczny ogród marzeń".

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Sandra_gość

  30.05.2019, 14:45

  Wypożyczalnia sprzętu eventowego

  Dmuchańce, animacje i fotościanka z tego co wiem będą pochodziły z kreatorzyimprez.pl/dmuchanazjezdzalnia/. Największej wypożyczalni sprzętu eventowego w Polsce. Z opinii znajomych słyszałam, że to naprawdę bardzo profesjonalna i odpowiedzialna firma.

  Odpowiedz
  IP: 79.184.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.