Policjanci poszukują świadków śmiertelnego pobicia

Policja (fot. tcz.pl)
Tczew - Policjanci poszukują świadków śmiertelnego pobicia
W sierpniu na jednej z ulic Gniewa został śmiertelnie pobity 36-letni mieszkaniec Nicponi. Podejrzani o pobicie ze skutkiem śmiertelnym zostali ujęci przez organa ścigania. Śledczy jednak wciąż poszukują świadków tragedii, która rozegrała się w Gniewie. Chodzi głównie o osoby, które odciągały napastnika od bitego mężczyzny. Policja zapewnia anonimowość.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie w sprawie śmiertelnego pobicia 36-letniego mężczyzny. O sprawie pisaliśmy tutaj . Do całego zajścia doszło 13 sierpnia bieżącego roku ok. godziny 21.00 w Gniewie przy ul. 27-go Stycznia po jednej z imprez plenerowych organizowanych w tym mieście.

- Do chwili obecnej zatrzymano dwóch sprawców tego przestępstwa, z których jeden został tymczasowo aresztowany. Aby jednak dokładnie wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia, poszukujemy osób, które były świadkami pobicia. Ustalono między innymi, że kilku przechodniów odciągało napastnika od bitego mężczyzny. Szukamy tych osób - mówi asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Tczewie ul. Kasprowicza 2 pod numerami telefonów : 58 530-81-88, 58 530-82-22 lub telefony alarmowe 112, 997.

- Zapewniamy pełną anonimowość. - przekonuje rzecznik policji.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +2

  _gość

  05.10.2011, 09:02

  co się nie dzieje na tym świecie za dużo praw mają przestępcy jak by tak kilku porządnie ukarać fizycznie jak i psychicznie to może kolejny zbir by się zastanowił bo czują się bezkarnie za dobrze im w pace z tam tond wychodzą jeszcze gorsi i pewni siebie dla mnie w momencie popełnienia i udowodnienia winy jakieś tragicznej w skutkach sprawy taki człowiek nie powinien mieć w ogóle praw człowieka bo co to za człowiek który kogoś zabija który kogoś bile okrada masakra

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xxx 
 • +3

  qwert_gość

  05.10.2011, 14:03

  ANONIMOWOŚĆ

  "Policja zapewnia anonimowość" - no jasne, na pewno. Jak tylko taki świadek zgłosi się to nie dadzą mu spokoju, będzie musiał zeznawać w prokuraturze, a potem w sądzie. Autor artykułu chyba nie zna się na realiach postępowania karnego.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx1.xx1 
 • leo_gość

  05.10.2011, 15:57

  CO,jest z tą naszą policją tylko w naszym kraju jest tak że śledztwo jest przeprowadzane dopiero po 2 miesiącach ,a niedawno była sprawa wypadku z przed roku też szukali światków wypadku ,co za debilny system ,gdzie nasza policja ma zdrowy rozsądek

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx5 
 • +7

  zawszewdrodze_gość

  05.10.2011, 16:31

  Nie ma anonimowości w tczewskim komisariacie!!!!!!

  Kilka lat temu został napadnięty przez trzech idiotów którzy próbowali mnie obrabować. Fakt ten zgłosiłem na policję. W sposób bardzo dokładny wskazałem napastników (imię, nazwisko i adres jednego z nich!!!!). Mimo to policja nie potrafiła go odnaleźć i ustalić personaliów dwóch pozostałych!!!!!!?!!!???? Po dwóch tygodniach poszedłem na komisariat. W holu siedziała miła sekretarka a na ławkach ludzie czekający Bóg wie na co. Może musieli się meldować z dozoru? Nie wiem. Pani zapytała w jakiej sprawie, jak się nazywam, gdzie mieszkam, (jaki numer mieszkania? Głośniej pan mówi!!!) Podejrzewam, że siedzący menele strzygli uszami tak sobie, nie słuchając naszej rozmowy!!!!! -Po co pan przyszedł, sprawa w toku! -Poznałem dane osobowe drugiego napastnika -Proszę mi je podać i zostawić nr. telefonu!!!!! To był mój (mam nadzieję) ostatni kontakt z tczewską policją. Działo się to w roku 2005, zmieniło się tam coś?

  Odpowiedz
  IP: 46.205.xx6.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.