Do lipca nowa kanalizacja deszczowa na ul. Czerwonego Kapturka

Nowa kanalizacja deszczowa powstanie przy tej ulicy (fot. tcz.pl)
Tczew - Do lipca nowa kanalizacja deszczowa na ul. Czerwonego Kapturka
Wkrótce ruszy przebudowa kanalizacji deszczowej na ulicy Czerwonego Kapturka na tczewskim osiedlu Bajkowym. Zadanie ma zakończyć się do lipca br.

Rozstrzygnięty został już przetarg na "Budowę kanalizacji deszczowej w ulicy Czerwonego Kapturka i przebudowę kanalizacji deszczowej w ulicy Nowej z uwzględnieniem odprowadzenia wód z części ulicy Samborówny w Tczewie". Do Urzędu Miejskiego wpłynęło 9 ofert.

- W postępowaniu przetargowym jako najkorzystniejszą cenowo ofertę wybrano ofertę firmy DROZD CENTRUM TECHNIKI z Elbląga. Wykonanie zadania będzie kosztowało ponad 400 tys. zł. - wyjaśnia Małgorzata Mykowska, rzecznik Urzędu Miasta w Tczewie.

Termin wykonania inwestycji mija 13 lipca br. Zadanie ma zwiększyć przepustowość sieci w tym rejonie, by w razie większych opadów, np. nie wybijały studzienki.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  tcz45

  19.03.2012, 10:38

  tak się marnuje pieniądze podatników

  Ci co projektowali kiedyś tę kanalizację powinni ponieść karę, bo albo byli niedouczeni, albo byli z układu. Jak to możliwe,że po tak nie dawnym wybudowaniu , trzeba i to za duże pieniądze znowu poprawiać to co zostało nie najlepiej zaprojektowane. -,,W postępowaniu przetargowym jako najkorzystniejszą cenowo ofertę wybrano ofertę firmy DROZD CENTRUM TECHNIKI z Elbląga. Wykonanie zadania będzie kosztowało ponad 400 tys. zł. - wyjaśnia Małgorzata Mykowska, rzecznik Urzędu Miasta w Tczewie.'' cenową może i tak , ale czy jakość będzie na poziomie i spełni oczekiwania klienta czyli użytkowników tam mieszkających....zobaczymy... 400 tys to spora suma....co można za nią zrobić innego ....?

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -2

  num_gość

  19.03.2012, 13:51

  przymul znowu sie pojawil

  --- Treść komentarza została usunięta przez Moderatora serwisu ---

  Cytuj
  IP: 77.114.xx9.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.