Pomagali przy wypadkach i gasili pożary

Akcji ratownicza Straży Pożarnej (fot. Piotr Hibner)
Tczew - Pomagali przy wypadkach i gasili pożary
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 7. do 13. września zanotowano łącznie 23 zdarzenia, z czego 10 stanowią pożary, 12 miejscowe zagrożenia i jeden alarm fałszywy.

- 7. września, Goszyn , gm. Tczew. - Wypadek drogowy samochodu osobowego ford z lawetą. Przyczyną było wjechanie samochodu na barierę ochronną. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG i 1 zastęp OSP.

- 7. września, Lignowy Szlacheckie, gm. Pelplin - Wpadek drogowy samochodu osobowego skoda z ciężarowym volvo. Przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych W działaniach brał udział 1 zastęp OSP.

- 10. września, Kuchnia, gm. Gniew. - Unieruchomiony jacht na rzece Wiśle. Przyczyną było wpłynięcie jachtu na kamienie. W działaniach brał udział jeden zastęp z KP PSP i 1 z OSP

- 10. września, Tczew ul. Wigury. Pożar altany. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było podpalenie. W działaniach brały udział 1 zastęp JRG

- 10. września, Stanisławie, gm. Tczew. Pożar samochodu osobowego opel na autostradzie. Przyczyną było prawdopodobnie pęknięcie uszczelki w silniku. W działaniach brał udział 1 zastęp OSP.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia