Trwa Tydzień Bliskości - Konferencja "Z sercem i rozsądkiem" - edycja II

Tydzień bliskości (fot. KH/MM)
Tczew - Trwa Tydzień Bliskości - Konferencja "Z sercem i rozsądkiem" - edycja II

zobacz galerię zdjęć: 14
Międzynarodowy Tydzień Bliskości to okazja, która skłoniła mamy z Klubu Mamy i Maluszka oraz instruktorkę noszenia w chuście i położną Anię Naczke do zorganizowania dwudniowej konferencji dla rodziców i dzieci. Podobnie jak w poprzednim roku konferencja odbywa się w Fabryce Sztuk. Dla przyszłych rodziców oraz tych świeżo upieczonych, jest to czas wypełniony warsztatami i prelekcjami ekspertów oraz atrakcjami dla dzieci.

W sobotę, w czasie kiedy na sali wykładowej niektórzy rodzice uczestniczyli w wykładach, inni wraz ze swoimi pociechami mogli uczestniczyć w zajęciach umuzykalniających oraz w zajęciach j. angielskiego.

Podczas spotkań przybliżano też rodzicom temat laktacji i jak można tę laktację wspierać. Do grona prelegentów zaproszono również pediatrę Joannę Furtak- Bartkowską.


W czasie wykładów, dzieci w sali warsztatowej będą mogły pobawić się z animatorem zabaw Panią Agatą Skok z firmy MELUZYNA.

Mamy również miłą niespodziankę dla tych którzy przybędą na spotkania i warsztaty, a mianowicie będziemy losować upominki i nagrody dla Was. Do wygrania:

Warsztaty i spotkania są BEZPŁATNE.
Więcej informacji na stronie http://tydzien-bliskosci.pl/

Drukuj
Prześlij dalej