Szykuje się rowerowo-kajakowa sobota

Zapowiada się rowerowo-kajakowa sobota (fot. LOT Kociewie)
Tczew - Szykuje się rowerowo-kajakowa sobota
Już jutro (4. czerwca) Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE zaprasza wszystkich pasjonatów aktywnego wypoczynku na imprezy przez nią organizowane - rajd rowerowy oraz spływ kajakowy.

Chętni spotykają się w Szkole Podstawowej nr 8 przy ulicy Armii Krajowej 70 w Tczewie o godz. 9.00. Rowerzyści mają dla siebie trasę przebiegającą przez Szpegawę - Dąbrówkę - Stanisławie - Lubiszewo - Rokitki… i z powrotem w gościnne progi Szkoły nr 8.

- Jest to kilkunastokilometrowa przejażdżka, dlatego zapraszamy na nią całe rodziny z dziećmi. Tymczasem dla miłośników wodnego wypoczynku przygotowaliśmy spływ kajakowy Kanałem Młyńskim od Jeziora Rokickiego, aż do osiedla Suchostrzygi. Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca w kajakach! - wyjaśniają przedstawiciele LOT-u.

Po około dwóch godzinach rajdu i spływu wszyscy spotkają się ponownie w szkole nr 8, gdzie każdy będzie się mógł podzielić swoimi wrażeniami. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego zwiedzania najbliższej okolicy i do spędzania czasu na łonie kociewskiej przyrody.

Wszystkie zgłoszenia oraz pytania prosimy kierować do:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
58 531 37 41
info@kociewie.eu
www.lot.kociewie.eu
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  _gość

  03.06.2011, 15:01

  tczew

  CO ROBI TCSiR ????????????????? nawet strona internetowa nie działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie imprezy , dzień dziecka, co w wakacje jak zwykle !!!!!!!!!!!!!!!!!! panie prezydencie CO TO BĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xxx.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.