Za nami Wakacyjny Festiwal Piosenki - najmłodsi na scenie

Dzieci stanęły do muzycznej rywalizacji (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Za nami Wakacyjny Festiwal Piosenki - najmłodsi na scenie
W piątek, 13. sierpnia, odbył się w Tczewie Wakacyjny Festiwal Piosenki. Imprezę zorganizowano na placu przy sklepie Carrefour. Do muzycznej rywalizacji stanęło 35 dzieci, które pokazały, że nie boją się zmierzyć się z całkiem dorosłym repertuarem.

Zebranych gości przywitała Wiesława Quella oraz dyrektor Carrefoura Cezary Gregorczyk. W ramach przygotowań do występu 35 uczestników brało udział w lekcjach śpiewu, które prowadziła Joanna Klekowiecka - instruktor muzyczny i dyrygent Chóru Młodzieżowego Juventus. 27 utworów zaprezentowanych przez dzieci i młodzież pochodziło z repertuaru zarówno Polskich, jak i zagranicznych wykonawców. Podczas Festiwalu nie zabrakło innych atrakcji, m. in. układania puzzli i konkursu plastycznego dla najmłodszych słuchaczy, które poprowadził Piotr Babiński plastyk. Przygotowano również pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej poprowadzony przez państwa Raczkowskich - specjalistów ratownictwa medycznego. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się też loteria fantowa. Na scenie po występie wszystkich uczestników zaprezentowały się Izabela Szumal, Martyna Kurowska oraz Daria Makowska. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Imprezę zorganizowała Fundacja dla Tczewa.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +4

  _gość

  20.08.2010, 06:24

  Jak ja nie ufam Pani Quelli

  Mam do tej Pani taką niechęć i kompletny brak zaufania oraz niewiarę w to, że cokolwiek robi bezcelowo. Przykro mi, ale tak jest...

  Odpowiedz
  IP: 213.199.xx9.xx6 
 • -7

  robak

  20.08.2010, 11:16

  moim zdanie można lubić, można nie lubić, ale fakt jest faktem - odbyła się fajna impreza dla najmłodszych; nawet jeśli było to w konkretnym celu - to dzieci nie zauważają takich problemów; dla nich miło było przygotować się do występu i zaprezentować przed prawdziwą publicznością - na pewno widzieli występ rodzice, często rodzeństwo, dziadkowie; wiecznie szukamy taniej sensacji

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -3

  Winiar_gość

  20.08.2010, 11:41

  co za język, kto pisze?

  Przecinki, są podstawowym znakiem interpunkcyjnym, pomagającym w komunikacji pisanej a nie mówionej.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx5 
 • _gość

  20.08.2010, 11:53

  to carrefour był sponsorem imprezy

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx6 
 • TCZEWIAK5

  20.08.2010, 12:55

  Ja zawsze popieram takie imprezy.Dzieciaki często się nudzą a tu im fajną imprezę zorganizowali.Oby więcej było takich imprez dla najmłodszych.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.