Pomóż małej Gabrysi

(fot. MOTYLEKK)
Tczew - Pomóż małej Gabrysi
Gabrysia niedawno obchodziła pierwsze urodziny - dziecko urodziło się z zespołem Downa i wrodzoną wadą serca. Maluch przeszedł już cztery operacje, a wciąż potrzeba środków na jego leczenie. O wsparcie rodziców Gabrysi proszą tczewscy policjanci - tata Gabrysi jest ich kolegą z Kętrzyna.

My funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pełni nadziei zwracamy się do WAS z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego dla naszego kolegi sierż. Grzegorza Gąsiora i jego wspaniałej córeczki Gabrysi.

Gabrysia Gąsior urodziła się w dniu 15.09.2009 r. z wrodzoną wadą serca oraz zespołem Downa. Ta mała istota przeszła już cztery operacje serduszka. W wyniku jednej z nich doszło do niedotlenienia mózgu skutkiem czego GABRYSIA ma niedowład lewych kończyn. Przez długi czas przy życiu utrzymywał JĄ respirator. Na szczęście teraz oddycha samodzielnie jednak nadal ma rurkę tracheostomijną w tchawicy.

Gabrysia jest już w domu wraz z rodzicami. Niestety szczęście Grzegorza i jego żony Beaty zakłóca codzienna walka o fundusze potrzebne do zapewnienia niezbędnych potrzeb ukochanej CÓRECZKI. Samo utrzymanie rurki tracheostomijnej to koszt ponad 500zł. Jakby tych nieszczęść było mało doszła konieczność codziennej rehabilitacji i spotkań z logopedą, gdyż układ pokarmowy GABRYSI nie funkcjonuje prawidłowo. Wobec tego oprócz podawania odpowiednich leków koniecznym jest zakup specjalistycznego pożywienia. Wszystko to wiele kosztuje. Gabrysia wymaga stałej opieki ze strony rodziców, a w szczególności mamy, która jest z nią praktycznie 24h/dobę.

Zatem prosimy WAS w swoim imieniu oraz Grzegorza i Beaty Gąsior o pomoc dla GABRYSI. Dzięki WAM - ludziom dobrej woli TA WSPANIAŁA DZIEWCZYNKA ma szanse na szczęśliwe dzieciństwo i normalne życie.

Kontakt z Grzegorzem i Beatą Gąsior: betka53@wp.pl, Nasza Klasa: Beata Gąsior(Maślanka)

Jeżeli zdecydujecie się POMÓC dla Gabrysi to poniżej znajduje się oficjalny numer jej konta:

FUNDACJA DZIECIOM "Zdążyć z pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa,
NR KONTA 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 z dopiskiem:
"Gabriela Gąsior - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia"
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia