Kupuj z głową - w Pelplinie ruszyła gminna kampania na temat niemarnowania żywności. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który powstał w ramach konkursu promującego ideę ZeroWaste!
- Pokazujemy jak zmniejszyć ilość odpadów i bardziej świadomie korzystać z zasobów naszej planety. Od codziennych nawyków zakupowych po wykorzystanie resztek z posiłków. Pokazujemy, jak każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska i wspólnej przyszłości. - mówią organizatorzy akcji.
W filmie znajdziecie także inspiracje od zwycięzców konkursu na scenariusz spotu (Klub Młodzieżowy w Pelplinie), którzy podzielili się swoimi pomysłami dot. niemarnowania jedzenia. Działanie realizowane w ramach zadania "Edukacja ekologiczna w Gminie Pelplin w 2024 roku" dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
Nie przegap tego, co dzieje się w Tczewie! Sprawdź kalendarz imprez i wydarzeń i bądź zawsze na bieżąco z koncertami, spektaklami, festynami i innymi atrakcjami. Możesz też dodać swoje wydarzenie.
- Pokazujemy jak zmniejszyć ilość odpadów i bardziej świadomie korzystać z zasobów naszej planety. Od codziennych nawyków zakupowych po wykorzystanie resztek z posiłków. Pokazujemy, jak każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska i wspólnej przyszłości. - mówią organizatorzy akcji.
W filmie znajdziecie także inspiracje od zwycięzców konkursu na scenariusz spotu (Klub Młodzieżowy w Pelplinie), którzy podzielili się swoimi pomysłami dot. niemarnowania jedzenia. Działanie realizowane w ramach zadania "Edukacja ekologiczna w Gminie Pelplin w 2024 roku" dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.










![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)

















Komentarze (2)
dodaj komentarz
Fran _gość_gość
08.11.2024, 10:17
Ja z głową kupuja psiwo Zawsze wiecej zmarnować się nie zmarnuje Lepsi niech dwa zostano jak by jedno miało zabraknąć
olo_gość
08.11.2024, 16:25
Niech urządzają życie sobie i swoim rodzinom .Jeszcze jedni do wtrącania się w prywatne życie innych