Piękni, siedemdziesięcioletni - kolejna edycja znanych w całym kraju wyborów

Tczew - Piękni, siedemdziesięcioletni - kolejna edycja znanych w całym kraju wyborów
Sześcioro uczestników powalczy w tym roku o korony najpiękniejszej seniorki i seniora. Już 21. stycznia (piątek) w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki odbędą się Wybory Miss i Mistera Złotego wieku - będzie to już ósma edycja tczewskiej imprezy znanej w całej Polsce.

W tym roku impreza została zatytułowana "Powrót do Edenu". Na scenie może pojawić się każdy, kto skończył siedemdziesiąty rok życia. Tegoroczną edycję poprowadzi Jolanta Jank i Piotr Weintz, a oprawę muzyczną przygotują Mariusz Dworakowski i Marian Mocarski.

- W roku obchodów Europejskiego Roku Wolontariatu zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania aktywności obywatelskiej i społecznej osób "złotego wieku". Jesteśmy przekonani, że wybory łączą działania wielu osób i środowisk w działaniu na rzecz poprawy jakości życia seniorów w naszym społeczeństwie. - wyjaśnia Julita Jakubowska, prezes ZM PKPS w Tczewie.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


W tym roku na scenie Centrum Kultury i Sztuki pojawią się Gertruda Kosz-Kwiatkowska (70 lat), Teresa Willma (82 lata), Janina Borcowska (76 lat), Eryka Dettlaff (70 lat) oraz Eugeniusz Tomtas (74 lata) i Witold Szulc (81 lat). Inicjatywa organizacji Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku powstała w 2004 roku i wpisała się w ruch na rzecz tworzenia profesjonalnej opieki społecznej przyjaznej osobom starszym. W siedmiu edycjach wzięło udział 99 osób powyżej 70 roku życia, które dowiodły, że piękno i pogoda ducha mogą być nieprzemijalne.

Drukuj
Prześlij dalej