"Po raz kolejny okazało się, że posiadanie czujki tlenku węgla może uratować życie"

Czujnik tlenku węgla (fot. kadimex.pl)
Tczew - "Po raz kolejny okazało się, że posiadanie czujki tlenku węgla może uratować życie"
Kolejne zgłoszenie dotyczące przekroczenia norm tlenku węgla. Na szczęście w porę zadziałał czujnik.

W godzinach nocnych do stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wystąpienia tlenku węgla przy ul. Stoczniowców.

- Dyżurny polecił mieszkańcom opuścić mieszkanie, po czym zadysponował zastęp JRG. Strażacy na miejscu przy użyciu aparatury pomiarowej nie stwierdzili stężenia tlenku węgla zagrażającego życiu. Po raz kolejny okazało się, że posiadanie czujki tlenku węgla może uratować życie. - mówi st. kpt. Mariusz Stawicki, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.

To nie jedyna strażacka interwencja w ostatnich godzinach - w niedzielę ok. godz. 6.30 do stanowiska kierowania komendanta KP PSP w Tczewie wpłynęło zgłoszenie o pożarze altany ogrodowej w Rokitkach. Pożar gasiły cztery zastępy.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +9

  kik_gość

  25.02.2018, 15:11

  Rozsądni ludzie! Pogratulować przezoności

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.