Ciężarówka zderzyła się z osobowym autem

Pożar w Gniewie (fot. tcz.pl)
Tczew - Ciężarówka zderzyła się z osobowym autem
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 24. do 30. października zanotowano łącznie 36 zdarzeń, z czego 16 stanowią pożary, a 20 to miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

25.10.2011 r. Tczew, ul. Bałdowska - wypadek

Trzy zastępy JRG brały udział w likwidacji skutków wypadku samochodowego, w którym ranne zostały trzy osoby. W zdarzeniu uczestniczył autobus miejski oraz samochód osobowy.
Do zdarzenia doszło w wyniku niezachowania zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

25.10.2011 r. Gniew, ul. Krasickiego - pożar hali magazynowej

Po godzinie 20-stej wybuchł pożar w magazynie farb i lakierów. Istniało niebezpieczeństwo, że pożar obejmie sąsiednie hale. Na terenie objętym ogniem znajdowało się mnóstwo chemicznych substancji, panowała bardzo wysoka temperatura, płonęły chemikalia, więc strażacy pracowali w aparatach powietrznych. Po wielogodzinnej akcji udało się zapanować nad rozprzestrzenianiem pożaru na pobliskie budynki. W akcji brało udział 6 zastępów z JRG Tczew, 1 zastęp z JRG nr 5 Gdańsk Oliwa, 1 zastęp z JRG Starogard Gdański oraz 16 zastępów OSP.

27.10.2011 r. Kolonia Ostrowicka, DK nr 91 - wypadek

Dwa zastępy JRG Tczew oraz 1 zastęp OSP Kolonia Ostrowicka brały udział w likwidacji skutków wypadku samochodowego. W zdarzeniu uczestniczył samochód ciężarowy oraz samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa. Nikt nie został poszkodowany w wypadku.
Drukuj
Prześlij dalej