Prokuratura Rejonowa w Tczewie (fot. tcz.pl)
Tczew - Jest nowy szef tczewskiej prokuratury

Jest nowy szef tczewskiej prokuratury

Znane jest już nazwisko osoby, która zastąpi na stanowisku dotychczasowego prokuratora rejonowego, Mirosława Szymańskiego. Szefem tczewskiej jednostki został Kajetan Gościak, który dotąd pracował w gdańskiej Prokuraturze Okręgowej.

Nowy szef tczewskich oskarżycieli pracował dotąd w VI Wydziale Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, który zajmuje się przestępczością gospodarczą. Stanowisko w Tczewie objął w ubiegły czwartek (05.11):

- Na razie zapoznaję się z obowiązkami - powiedział nam Kajetan Gościak - Zbliżamy się powoli do końca roku, zatem będę czynić starania, żeby osiągnąć jak najlepsze wskaźniki.

Przypomnijmy, że do końca października stanowisko prokuratora rejonowego zajmował Mirosław Szymański. Oskarżyciel zrezygnował z posady z powodów zdrowotnych. W tczewskiej jednostce pracował przez 8 lat.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

 • kierowca roweru_gość

  09.11.2009, 21:09

  Kajetan Gościniak zajmuje się przestępczością gosp

  InterBitowcy i torrentowcy, strzeżcie się!

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx4.xx5 
 • dyskretny gość_gość

  13.11.2009, 14:30

  I ci z tego, kiedy w tczewskiej prokuraturze dążenie do normalności traktowane jest jak pieniactwo....

  Odpowiedz
  IP: 77.253.xxx.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.