Jest nowy szef tczewskiej prokuratury

Prokuratura Rejonowa w Tczewie (fot. tcz.pl)
Tczew - Jest nowy szef tczewskiej prokuratury
Znane jest już nazwisko osoby, która zastąpi na stanowisku dotychczasowego prokuratora rejonowego, Mirosława Szymańskiego. Szefem tczewskiej jednostki został Kajetan Gościak, który dotąd pracował w gdańskiej Prokuraturze Okręgowej.

Nowy szef tczewskich oskarżycieli pracował dotąd w VI Wydziale Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, który zajmuje się przestępczością gospodarczą. Stanowisko w Tczewie objął w ubiegły czwartek (05.11):

- Na razie zapoznaję się z obowiązkami - powiedział nam Kajetan Gościak - Zbliżamy się powoli do końca roku, zatem będę czynić starania, żeby osiągnąć jak najlepsze wskaźniki.

Przypomnijmy, że do końca października stanowisko prokuratora rejonowego zajmował Mirosław Szymański. Oskarżyciel zrezygnował z posady z powodów zdrowotnych. W tczewskiej jednostce pracował przez 8 lat.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • kierowca roweru_gość

  09.11.2009, 21:09

  Kajetan Gościniak zajmuje się przestępczością gosp

  InterBitowcy i torrentowcy, strzeżcie się!

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx4.xx5 
 • dyskretny gość_gość

  13.11.2009, 14:30

  I ci z tego, kiedy w tczewskiej prokuraturze dążenie do normalności traktowane jest jak pieniactwo....

  Odpowiedz
  IP: 77.253.xxx.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.