Kolejne bezpłatne szkolenia ZUS

Laptop
Tczew - Kolejne bezpłatne szkolenia ZUS
Zakład Ubezpieczeń Społecznych po raz kolejny otwiera swoje wirtualne podwoje. Dzięki bezpłatnym szkoleniom online będzie można dowiedzieć się m.in. jak zmieniło się ustawodawstwo w zakresie A1 oraz na czym polega projekt e-akta.

W środę 22 czerwca o godz. 10:00 odbędzie webinarium zatytułowane "A1 dla osób prowadzących działalność - zasady ustalania ustawodawstwa właściwego". Polska wyróżnia się na tle państw unijnych bardzo dużą liczbą delegowanych pracowników. W naszym kraju wydaje się najwięcej zaświadczeń A1 w Europie. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. kto może złożyć wniosek o A1, jak wypełnić i złożyć ten dokument oraz na czym polega elektronizacja wniosków.

Dzień później, w czwartek 23 czerwca o godz. 10:00 odbędzie e-szkolenie poświęcone elektronizacji akt pracowniczych. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się czym są e-akta, jaki jest okres przechowywania akt pracowniczych, jakie są zmiany w bieżąco składanych dokumentach, a także w Programie Płatnik i e-Płatnik oraz na profilu płatnika składek na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Zapisy na oba szkolenia należy wysyłać mailowo pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl.


Spotkania odbędą się za pośrednictwem aplikacji Cisco Webex Meetings. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia). Po weryfikacji zgłoszeń, link zostanie do przesłany 15 min przed webinarium.l

Drukuj
Prześlij dalej