Pomagali przy wypadkach i pożarach

straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Pomagali przy wypadkach i pożarach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 8. do 14. marca zanotowano łącznie 30 zdarzeń, z czego 16 stanowią pożary, 13 miejscowe zagrożenia i jeden alarm fałszywy.

09.03.2010 r. Rakowiec - Pożar budynku gospodarczego, w wyniku pożaru zginął mieszkaniec budynku. Przypuszczalną przyczyną powstania pożaru było zaprószenie ognia. W działaniach brały udział jednostki z KP PSP Tczew, OSP Gniew i OSP Kolonia Ostrowicka.

10.03.2010 r. Tczew, Al. Solidarności Wypadek drogowy z udziałem dwóch samochodów osobowych, ranne zostały dwie osoby, straty oszacowano na ok. 30 tys zł. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa. W działaniu brała udział jednostka z KP PSP Tczew.

11.03.2010 r. Tczew ul. KoziaPożar w mieszkaniu, w wyniku pożaru 1 osoba została poddana tlenoterapii. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było wypadnięcie żaru z pieca kaflowego. W działaniu brała udział jednostka z KP PSP Tczew.

13.03.2010 r. Pelplin - NadleśnictwoWypadek drogowy z udziałem dwóch pojazdów osobowych, ranne zostały 4 osoby, straty oszacowano na ok. 30 tys zł., przyczyną była nadmierna prędkość. W działaniu brały udział jednostki z KP PSP Tczew i OSP Pelplin.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  OSP Gniszewo_gość

  16.03.2010, 16:40

  Witam i zapraszam na stronę internetową jednostki OSP Gniszewo http://www.ospgniszewo.pl

  Odpowiedz
  IP: 81.219.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia