Pomóżmy Patrykowi

Pomóżmy Patrykowi

odbyło się
21
02.2010, 08:57
Niedziela
Tczew - Pomóżmy Patrykowi
Jako kibice Arki i ludzie, którym nie jest obojętna ludzka tragedia pragniemy poinformować o wielkiej zbiórce pieniędzy dla naszego kolegi Patryka "PACIA", który bardzo potrzebuje naszej i Waszej pomocy. Patryk jest wielkim, młodym kibicem naszego klubu, za którym razem z nami przemierzał setki kilometrów.

Patryk walczy z chorobą nowotworową. Schorzenie: medulloblastoma, guz tylnej jamy czaszki, wodogłowie, wznowa kostna nowotworu, szpikowa i mózgowa.

Lekarze nie dają Patrykowi dużych szans. Mimo to bardzo dzielnie się trzyma i udowadnia, że ma siłę do walki.
Stańmy na wysokości zadania i pokażmy, że hasło "Nigdy Nie Zostaniesz Sam" nie jest tylko pustym sloganem i każdy weźmie tę sprawę do siebie i potraktuje bardzo poważnie - tym bardziej, że nigdy nie wiadomo kiedy ktokolwiek będzie potrzebował pomocy.

Ważne

1. Pieniądze zbieramy w naszym Tczewskim Sklepie Arkowiec (Manhatan Bar Niko 1 piętro), gdzie (i to bardzo ważne) przynosimy pieniążki w zaklejonej kopercie, w której do środka wkładamy pieniążki, a na zewnątrz piszemy naszą ksywę, imię, itp. Zbiórka jest jawna i po zebraniu określonej kwoty zostanie opublikowana lista z osobami i przekazanymi kwotami.

2. Dla ludzi nie mogących osobiście przekazać pieniążków podajemy numer konta. W tytule przelewu prosimy pisać "Pomoc Patrykowi + ksywa/imię". Nr konta: 51 1020 1909 0000 3002 0091 3608.

Dziękujemy serwisowi Tcz.pl za okazaną pomoc!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...

Komentarz dnia