Już tylko jedno miejsce w inkubatorze

Dom Przedsiębiorcy (fot. tcz.pl)
Tczew - Już tylko jedno miejsce w inkubatorze
Siedem firm zakorzeniło się już w tczewskim Domu Przedsiębiorcy. Na chętnych czeka już tylko jedno wolne miejsce. Oferta kierowana jest do osób, które zamierzają otworzyć działalność gospodarczą lub ją prowadzą nie dłużej niż rok - w szczególnych przypadkach ten okres może być dłuższy.

Dotychczas z usług inkubatora przedsiębiorczości w Domu Przedsiębiorcy korzysta 7 firm:

- Są to firmy o różnym profilu działalności - część związana z marketingiem i nowymi technologiami. Podmioty znajdujące się aktualnie w Domu Przedsiębiorcy to w większości przedsięwzięcia dopiero co założone, średnia wieku właścicieli nie przekracza 30 lat. - tłumaczy Małgorzata Mykowska, rzecznik prasowa Urzędu Miasta w Tczewie.

W dawnym budynku LOK-u siedzibę znalazły firmy - Effective- specjaliści od sprzedaży usług i produktów niematerialnych takich jak strony internetowe i szkolenia online, Flash IT- innowacyjne usługi marketingowe, Welzmedia reklama, w tym tworzenie stron internetowych i usługi informatyczne, Consulting H&S zajmujący się kompleksowymi usługami dla firm - od księgowości po marketing, "Erdigo" spółka działająca w obszarze działań PR, zarządzaniem kampaniami reklamowymi Google Adwords oraz zarządzaniem kampaniami mailingowymi, usługami call center i szkoleniami, "art & me design" - projektowanie i dekoracja wnętrz, visual merchansing oraz Proinwest sp. z.o.o - zajmuje się izolacjami przeciwwilgociowymi mostów, handlem kruszywami, oferuje innowacyjną ofertę pakietów energii elektrycznej dla firm.

Inkubator dysponuje obecnie już tylko jednym, ostatnim lokalem o powierzchni 13,41 m2 wyposażonym w sprzęt komputerowy i biurowy.

Kontakt:
Dom Przedsiębiorcy w Tczewie, ul. Obrońców Westerplatte 3
tel. 58 777 53 41 (42, 43)
fax: 58 777 53 43
e-mail:pietrzkiewicz@um.tczew.pl
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +2

  Klient - zadowolony._gość

  22.02.2012, 06:44

  "art & me design" projektowanie i dekoracja wnętr

  Mogę bardzo polecić "art & me design" - projektowanie i dekoracja wnętrz, visual merchansing . Pani jest rzetelna i kompetentna bardzo chętnie jeździ z klientem po sklepach żeby wybrać materiały do wnętrz i co ważne ceny są przystępne w porównaniu do innych takich firm takich.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx0 
 • +4

  promocja ??_gość

  22.02.2012, 07:41

  kto za to płaci ?

  Totalna klapa z tym domem przedsiębiorcy. Byłem tam po informację. Pusty budynek. Spotkałem kilka osób chyba pracowników. Nawet ciecia nie było.

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx1.xx2 
 • +1

  klient _gość

  22.02.2012, 09:18

  do "promocja??_ gość"

  kolego nie znasz to nie pisz. ja jestem bardzo zadowolony bo Consulting H&S załatwia mi klientów. wpadnij do nich to może tez coś wyskrobiesz.. pozdro.

  Odpowiedz
  IP: 77.255.xx4.xx0 
 • promocja ??_gość

  22.02.2012, 09:40

  i dobrze

  ale nie po to postawili taką budę, żeby jednej firmie klientów załatwiać ! Jak policzyć zyski i straty to wszystko jasne będzie.

  Cytuj
  IP: 87.205.xx1.xx2 
 • -1

  jasnowidz_gość

  22.02.2012, 10:02

  PNP - Przedsiębiorca Nad Przedsiębiorce!

  Sprawa jest jasna od samego początku - Poszerzyć Naszą Partię, chodzi o krąg wyborców z urzędu zainteresowanych głosowaniem na PNP i JNP (jaśnie nam panującego) ... dalej już wszystko jasne.

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx7.xx0 
 • +3

  TAKI SOBIE_gość

  22.02.2012, 14:02

  Effective, Flash IT, Consulting H&S, Erdigo, Art & me design, Proinwest - nazwy takie jakby firmy nie na polski a na angielski rynek się porywały. Życzę powodzenia nawet na arenie międzynarodowej. Myślę jednak, że fajniej, bardziej swojsko a przynajmiej nie z takim zadęciem brzmiałyby nazwy w języku polskim. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia